Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Jediný problém i když za to nemůže je s Shuri! Vůbec ale vůbec se do toho obleku nehodí a teda i se scénářem je problém a bohužel v celé MCU fázi 4 je problém s postavama, jinak ale povedené a za rok 2022 určitě nejlepší soundtrack k Marvelovce, ale fakt to chce hodně oživit i tak!

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Pacino je prostě zvíře! Amerika jako vždy, když se řeší nějaká taková důležitá témata, mezi která samozřejmě patří i smrt! Tak ukazála zase svojí debilitu! Přesto parádní snímek!!!

Jeho temné esence (2019) (seriál)

To to trvalo! Já se těšil že budou filmová pokračovaní kdysi Zlatého kompasu. Nojooo jenže ani u mne film neměl takový úspěch! Ejhle přišlo seriálové dobrodružství, kdy každá série měla svou knihu a no jak to jen popsat! Bylo to super od úžasného intra (ona celkově hudba byla naprosto famózní), skvěle zahraných postav až po závěrečné titulky 8. dílu 3. řady a vy jste byli jen smutní že tahle pouť Lyry a Willa končí!

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Zombie rulezzz! A po Walking Dead tu máme další zatím neeee úplně prvotřídní divočinu, no zombičinu, ale uvidíme co přinese řada druhá. První dvě epizody jsou ale naprosto suprové a bezchybné! Korejci jedou…

Avatar: The Way of Water (2022)

Řekl bych, že už se mi to dostatečně rozleželo v hlavě a mohu objektivně hodnotit! Futuristický Jim je někde jinde oproti ostatním režisérům, ale bohužel se tentokrát až na ten famózní vizuál totálně vysral na příběh, hudbu, postavy a nechal tam čistě jen to opuletní vizuální pozlátko! Spoiler alert!!! V podstatě asi kdyby jste neviděli jedničku a hned dvojku asi by se nic nestalo a emoce na mne tady nefungovali vůbec, ale jako že fakt vůbec! Ještě zvuk byl parádní ale pokud pojede slavný Jim v těchto šlépějích a za dva roky zase vyjde přetočená jednička no tak to jako MaJake, to bude velký špatný!

Drsný a drsnější (1996)

Jedna z prvních rolí Charlize a tohle?! Sakra já jí mam rád kočku! Ale i tak vládnul tomu minuťák James Spader!

Láska pod kapotou (2021)

Já už nemůžu ty nevíš jak mi je. Mě z toho praskne hercna!

Wednesday (2022) (seriál)

Osmý den schází nám, Wednesday Ortega přichází k nám! Addamsovic holka se mi hned dostala pod kůži a její tanec už si sám tančím na akcích, takže asi tak! A opět ta hudba a hlavně Tim Burton!!!

Andor (2022) (seriál)

Nejdospělejší a nejreálnější a nejlepší Star Wars! Tak to má být! A proč na to kouknout? No protože příběh, hudba, drsnost, žádný vtip, postavy a celé je to strašně drsně cool! Rychle druhou řadu!!!

Expanze (2015) (seriál)

Škoda posledních 2 sérií, ty to zazdili tak, že to mohlo dopadnout ještě mnohem hůř! U první série jsem se docela dlouhou dobu hledal, druhá mne pohltila, třetí rozebrala a čtvrtá si držela úroveň sérií předešlých! Nejoblíbenější postava za mne jednoznačně Josiph Miller. Potom Amos, Alex Kamal, James Holden, Ashford a Camina Drummer.