Spolu (2022)

Silný hodně silný! Jelikož jsem se i s autisty potkal, tak zahráno Kozubem naprosto geniálně! To samé Žilkovou jako starostlivou matkou a to stejné Janovičovou jako dcerou a ségrou co se cítí ublížená! Já jednoznačně tleskám!!!

Všechno, všude, najednou (2022)

Všechno všude najednou a je z toho ultimátní, šílená, ale přesto naprosto přehledná a logická jízda!!!

The Last of Us (2023) (seriál)

Počítačovou hru jsem nehrál, takže až na úvodní intro, které jsem viděl u kamaráda je opravdu stejné i v seriálu! Parádní pokoukáníčko a moc moc se těším na 2. sérii :-)

Nejhorší člověk na světě (2021)

Tohle je prostě cit pro filmařinu a opravdu ze života! Moc hezké momenty a i teď dlouho přemýšlím nad některými scenámi. A paradní ústřední herecké duo!

BANGER. (2022)

Mišík a Bendig vládnou! Ze začátku jsem myslel, že vypnu, ale potom tyjoooo!!!!

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Jediný problém i když za to nemůže je s Shuri! Vůbec ale vůbec se do toho obleku nehodí a teda i se scénářem je problém a bohužel v celé MCU fázi 4 je problém s postavama, jinak ale povedené a za rok 2022 určitě nejlepší soundtrack k Marvelovce, ale fakt to chce hodně oživit i tak!

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Pacino je prostě zvíře! Amerika jako vždy, když se řeší nějaká taková důležitá témata, mezi která samozřejmě patří i smrt! Tak ukazála zase svojí debilitu! Přesto parádní snímek!!!

Jeho temné esence (2019) (seriál)

To to trvalo! Já se těšil že budou filmová pokračovaní kdysi Zlatého kompasu. Nojooo jenže ani u mne film neměl takový úspěch! Ejhle přišlo seriálové dobrodružství, kdy každá série měla svou knihu a no jak to jen popsat! Bylo to super od úžasného intra (ona celkově hudba byla naprosto famózní), skvěle zahraných postav až po závěrečné titulky 8. dílu 3. řady a vy jste byli jen smutní že tahle pouť Lyry a Willa končí!