Válečný kůň (2011)

Stevene, Stevene každý musí asi občas zakopnout no. A to jsou filmy o koních co opravdu miluju!

Poznáš, až to přijde? (2010)

Kdyby závěrečná půlhodinka neměla takový drajv a kdyby nefungovala chemie mezi Reese a Paulem, tak se opravdu uzívám. Závěr a hudba od Zimmera plus i herci to oživují!

Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

Nejlepší byl Vincent Cassel, Marion Cotillard a Zlatan Ibrahimovič, tím to ale končí. Nejhorší a nejotřesnější dabing Jakuba Koháka a Michala Suchánka, když měli tihle dva mluvit, tak to opravdu bylo utrpení!!!

Vyproštění 2 (2023)

Konečně snad na chvilku je Netflix zase na koni! Moc potěšila česká linka z hlediska lokací a jinak parádní akční jízda většinou na jeden záběr!!! A trojku zase po třech letech což?

Za vším hledej ženu (2022)

S přehledem si to tam dávala Tereza Rychlá a taky díky ní jsou ty dvě, navíc je fakt krásná! Zasmát se jen jednou u romantické komedie asi ale není oukej…

Byla to divoká noc (2015)

Já se náramně bavil a u některých scén jsem měl vyloženě záchvat smíchu!

Ronin (1998)

Za ty dvě brilantní honičky a chemii mezi De Nirem a Renem přihazuji hvězdu navíc!!!

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál) odpad!

Sračka nevýdaných rozměrů!!! Marvel už se takhle hnal docela do záhuby až na pár projektů, (Spidey, poslední Strážci, jinak to chce dost oživovat) tak proč stvořil tohle? Ano jsem blázen a na další série (pokud vzniknou a doufam, že ne) se kouknu taky!

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Rozhodně lepší než čtvrtý Thor, tam to fakt bolelo! Tady bych šel s hodnocením i výše, ale bohužel nevyužitý záporák Kang (doufejme že v Lokim se předvede a v Avengerech) a slabý scénář, ale to v podstatě bylo i u prvních dvou Ant-Manů.