BoJack Horseman (2014) (seriál)

BoJack Horseman je velice zvláštní seriál, ale tak neskutečně dobře dospěle zpracovanej na to že je animovanej, že je to až neskutečný. Předposlední díl jsem měl pořádnou husinu a slzy fakticky na krajíčku. A kdo chce čekat do listopadu na depresi, stačí si pustit tenhle seroš, je fakticky bezva!!!! Plnej počet jen to hvízdne!!!

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Vydechnout a hodnotit plnou palbou tu ultimátní jízdu! Chci aby to viděli všichni!!! Jednička už byla naprostá pecka a co předvedla dvojka s ještě vymazlenější animací, celkovým příběhem apodobně je prostě hustý! A že by na mě v animovaném Spidermanovi zafungovali takhle silně emoce jsem vůbec nečekal! Je to jízda, která se prostě musí vidět víckrát a klidně si jí budu pouštět na Vánoce, Velikonoce apod a užívat si to, jako bych to viděl poprvé :-), protože celý ten příběh chcete prostě s Milesem, Peterem a Gwen prožívat zas a znova i s tou suprovou hudbou!!!

Sněžné bratrstvo (2023)

No konečně z produkce Netflixu vyšel film, co z něj samozřejmě jde mráz po zádech a jelikož jsem viděl jeho brášku Přežít (který byl zpracován také velice silně), tak jsem "věděl do čeho jdu". Je to síla, je síla co lidské tělo a člověk dokáže a jen klobouček, když se to zpracuje dost věrohodně!!!

Barbie (2023)

Někdo se slušně sjel drogama a feminismem je to cítit až hanba! Ale zasmál jsem se, víc jsem teda kroutil hlavou! Kupodivu jsem ani jednou nevypnul a viděl to na jeden zátah, ale sebezapření to dokoukat bylo silné teda! Asi nepochopim šílený výdělek filmu, ale díky bohu za něj, timhle kina ještě mají naději! Poznámka pod čarou, ano věděl jsem celou dobu, že do kina na to nepujdu a nešel jsem a díkybohu za mou ženu a v kině jsme dostali audiovizuální životpisnou bombu Oppieho :-)

Den po dni (2023) (seriál)

Hele jako jo. Černobyl je tak o několik stupňů jinde a pořád je to u mě doposud nejlepší seriál co jsem viděl, už i kvuli tomu, jak tam krásně ukázali sviňské Rusko! Nehoda Fukušimy je jako rekonstrukce znázozněna dobře, o tom žádná, ALE… až příliš si podkopává nohy právě délkou, zkrátit na 5 epizod by bohatě stačilo, protože, byť ano je to katastrofa, tak na mne tady nezafungovali emoce v podstatě vůbec! Dementního premiéra bych asi hodně rychle zfouknul a to jak se celkově chovali k havárii bylo prostě na jednu stranu vtipné, že dlouhou dobu prostě nevěděli co dělat! Polovinu postav si už ani nepamatuju a až na závěrečnou rekonstrukci jde hodně věcí do zapomnění hned po konci seriálu! Podobnost některých scén s Černobylem je až do očí bijící, ale hold prostě, když dva dělají totéž, není to totéž!!!

Na maděru (2023) (seriál)

Když člověk přistoupí na hru, tak se nemůže nudit! Za mě skvělé utahování a sláva za rating 18+

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Koukám Slováci to mají s těmi novými pohádkami ještě horší než my! Zase dvě nové pohádky na Vánoce a Slovenská se mi opravdu moc nelíbila, hlavně i z toho důvodu, jak to bylo nadabované! Lokace byli hezké tojo, ale jak se zmiňuje i v jiných komentářích, to není všechno…

The Covenant (2023)

Já si jen říkám, je nějaký žánr, který by Guy Ritchie nezvládl? Suprová hudba a vynikajícně nasnímaná kamera. Příběh a herci už jsou jen skvělou tečkou válečného filmu :-)

Nech svět světem (2023)

Přemýšlel jsem zda dám komentář. Dokážu odpustit přepálenou stopáž, ale asi ne moc filmu, kde se skoro nic nedělo! Nebýt hudby a suprové kamery, tak si to žene k odpadu! Nedostal jsem skoro žádné odpovědi, jen dementní Amandu, kterou bych fakt zabil a naprosto trapný a nic neříkající konec!!!!

Rocky Horror Picture Show (1975)

Strašně úchylný, ale tak suprově energické písničky, že v podstatě nejde dát špatné hodnocení. Tim Curry tomu vládne a jako třešnička sexy Susan Sarandon…