Aquaman a ztracené království (2023) odpad!

Opravdu totální předigitalizovaná sračka. Restart je víc než záhodný!!!! Ona teda jednička pro mě byla taky katastrofa!!! No nic naštěstí je pro mě Momoa ne Aquaman ale jasný vůdčí Baba Voss!!! A ten běhající cěrnej Ferda Mravenec to bylo něco hroznýho!!!

EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru (2024)

Škoda tak krátkého dokumentu, protože Efka je fakt optimismem a celým tím nadšením a zábavností, tak skvělej člověk, že by se dalo koukat pořád!!!

Monstrum - Příběh Jeffreyho Dahmera (2022) (série)

I když to zní divně chtělo se více i zaměřit na oběti! Konečně jsem se rozhoupal a koukl na snímek co mi byl doporučován od přítelkyně, kamaráda a všude možně… no tak jsem se koukl a jdu dál. Hele jako fakt drsný, jeden díl ztratí seriál na tempu, ale jinak jako celá rekonstrukce Jeffreyho života a co dělal bych řekl velice povedené!

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Aneb jak se ze seriálu pro děti pro mě stalo něco epického. Poslední díly byli něco neskutečného a bylo i super, že změnili animaci. Vynikající hudba. Škoda že v předešlých sériích nešli některé díly chronologicky po sobě, ale to je jen malá výtka! Every choise you have made has to led this moment….

Největší showman (2017)

Já bych šel i výše, ale ten kýč no. Zas ale byli dost chytlavé a hezké písničky. Na druhou stranu pro tenhle film celkem zbytečné si myslím… Ale pěkný film to je to jo :-)

Griselda (2024) (seriál)

Ok asi už nebudu věrit na propagační materiály, protože na mě Griselda vyskakovala fakt všude, tak si řikam pecka a ještě životopisný to miluju, ALE… Tady bohužel milion keců, s dabingem naprosto zbytečný koukat, protože pořád mluví stejně španělsky! Tuny keců, nulové napětí, z Griseldy žádný strach a ještě skoro každý díl pod tou vrstvou makeupu vypadala jinak! A ještě od 4. dílu mě vyloženě fakt seriál nudil! To se nesmí stát, protože ještě jo, že se milé hnusné Griseldy bál sám Escobar?! Pardon ale z tohohle seriálu opravdu ne, ne? Když už mam materiál hodný zpracování, tak to ale musí fakt stát za to!!! No jdu si pustit Narcos…

Marvels (2023)

Bohužel velký špatný! A to se mi jednička opravdu líbila! Neřikam, akce byla super asi jako vždy, to si dokáže Marvel udržet, teda snad až na toho 4. Thora, tam mě neskutečně iritovala i ta akce i celý vizuál. Mohu asi s klidem říct, že za rok 2023 nejhorší Marvelovka a já jen doufám, ne přeju si, aby se celkově Marvel vrátil zpět do dob kvalit Avengers!!!

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Takový jako o ničem no… i ty díly předtim byli takový jako že tam bylo cítit alespoň nějaké úsilí nebo nevim no!

Euforie (2019) (seriál)

Jo nelituju! Parádní seroš a ta hudba ty vado, plus suprová kamera a dialogy a postavy!

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Ono to fakt nefunguje. Hele asi stačilo těch posledních 40 minut. Dost často jsem koukal na čas kolik že je ještě do konce. Ford se snaží hodně, ale fakt to bohužel k celému výsledku aby to byl dobrý film nestačí. Už teď jsem zapomněl na dost scén. Je to škoda jako odchod Indyho je to prostě hodně hodně slabé!!!