Srbský film (2010)

Fatalita! Film opravdu pro tři skupiny. 1) Jo! 2) Ne! 3) Možná! Já se (co se týče kinematografie i odpadových všelijakých fláků) nikdy neřadím do skupiny 2, páč filmy mám rád a ocením i ty největší hovna aspoň za snahu... No, po tomhle Srbským bijáku jsem byl ve skupině 3. Fakt jsem byl tak rozhozenej, že ti tohle někdo vyblije do světa a předhodí suše před ksicht... Mazec! Pár dnů po projekci se musím přidat k té skupině 1. Prostě už jen to, že ti kluci srbský mají koule něco takovýho natočit a poslat ven, to svědčí o kvalitě! (a to si nedokážu ani představit co to teda v reálu musí bejt za dobytky a úchylný prasata). Prostě Miloš to je klasa! 70%

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Tak těhle naprosto stejně natočenejch akčních komedií, s naprosto stejně hrajícím a vypadajícím Reynoldsem, už bylo v poslední době tolik, že bych před tím a ním, fakt nejradši viděl někde už tu vystavenou STOPku! Tohle je kurva pořád dokola! Jednička solidní a tohle fakt nevím koho může nějak oslnit.... Hlášky stupidní, herci se až moc zesměšňujou, prostě zmar... Snad jen ten pohled na ty kozy Salmy - to by šlo! 50%

Včela na mušce (2022) (seriál)

Vlito před ksicht Figa čistě jen ze zvědavosti, kam že se to ten náš mistr Fazole po těch cca 30 letech pohl, jak mu to jde a jestli je pořád stejně oslnivej, jako kdysi?!... No, je to rychlý, letí to a časová stopa jednotlivých dílů je ideální k tomu sem tam kousnutí sousta u obídku, každopádně to top a nej z této včeličky, nám nabídl už dvouminutovej trailer a tím se vlastně v podstatě všech těch 9 kapitol podkopalo kamsi k piči! Nicméně neurazí, ale ani neoslní.... 60%

Lovci hlav (2011)

Že sever umí točit filmy, to víme dlouho! Že se tam plodí velká sorta kvalitních herců, to už nám taky sever mnohdy dokázal! Nicméně, že k těmhle přednostem nasouká sever ještě spousty akce, krve, napětí, zápletek a zvratů do hodinky a půl.... To je bomba! Jo, je to holt sever a jsou to vynikající Lovci hlav! Vřele doporučuju! 80%

Smrt na Nilu (2022)

Mě prostě tyhle typy kriminálek a vůbec vlastně všeobecně filmů, kdy nám (divákům) tvůrci přednesou a vysvětlí v závěru celou pravdu a vše podstatný, hrozně baví! Pokračování tažení Branagha alias Poirota dle mýho názoru parádně navázalo na první Orient expres a určitě nezklamalo! Navíc teda za mě tentokráte i neodolatelná a přitažlivá Gal Gadot. 75%

Vyšehrad: Fylm (2022)

Čekal jsem sílu, ale Štáfek a spol do toho dali ještě víc! Vulgární, bizarní, fekální prasárna o prcání, smažení a lehce o nádechu fotbalu! Jo bomba přesně pro mě! Navíc těch celebrit ze všech koutů sportu a televize naplavenejch a nasoukanejch do tohodle FYLMU! Pecka! Jestli se ti líbil seroš, tak tě tohle určitě nesmí minout! Všichni se zesměšnili, ovšem všichni na to měli koule! A to se cení! Aspoň u Figa!!! Díky Lavino!!! 95%

Není čas zemřít (2021)

Ale jó. Pokud si to divák rozkouskuje na víc projekcí, dá se to zvládnout. Akční pasáže jsou koukatelný a z Daniela stále tryská charisma! Nevím, zda to byla dokonalá rozlučka, páč když ti po takových X letech sejme  agenta 007 přešitej Freddie Mercury, není to dobrá vizitka, nicméně asi jó... Ať nežeru! S ohledem toho, že Craig byl fakt bomba Bond, ty čtyři plácnu! 70%

Černý krab (2022)

Tady fakt už chyběla jen ta Sáblíková... Já ti nevím, já jsem prostě zklamanej! Zase jsem měl až moc velký očekávání, na což bych se měl s každou rádoby supr novinkou Netflixu, opravdu už vysrat! Copak o to, nějaký pasáže tam byly na vysoké úrovni, ale ty hluchý, natahovaný místa, to byl opravdu zážitek podobnej právě tomu, jak čumět na nekonečný objíždění ledové dráhy naší top bruslařky, kdy si nakonec stejně dojede pro tu zlatku. Jen tady se zlatka bohužel rozdávat nebude... Slabota! Noomi má rozhodně lepší bijáky! 55%

Špunti na vodě (2017)

Tak tihle fotři dokážou vykouzlit úsměv na líci do tvaru půlměsíce a né, že né! Celkem supr překvapení a solidní komediální českej počin! To trio borců si skvěle sedlo, parádně se doplňovalo a vlastně ten biják vytáhlo k tý kvalitě. Těch 80 minut uteče jak Sázavská voda pod všema špuntama a s titulema zjistíte, že jste vlastně opravdu neviděli špatnej film! 70%

Yes Day (2021)

Je to prostě normální rodinnej flák, kterej má možná lepší myšlenku než samotný provedení. A u té myšlenky bych se rád pozastavil, páč jestli někomu přijde inspirativní, skrz hec vašich dětí a následnou jejich odměnu v podobě dne s odpovědí ANO, tak achtung, achtung, achtung! Mojí ženu to pro naše ratolesti napadlo a... I když jsme neprováděli takový zvěrstva jako v Yesday, tak moje nervy přesto solidně tekly! Opatrně rodinky... :) 55%