Rozbitý robot Ron (2021)

Tahle story má hloubku! Pro děti a mladistvý je poučná, pro nás dospěláky možná i dojemná. Každopádně má napříč všema generacema jeden společnej jmenovatel a to jest "zábava"! Krásnej příklad toho, jak v něčem rozbitým, špatným a do společnosti se nehodícím, můžeš objevit tu krásu, porozumění a především lásku! Moc hezkej animák a hlavně u nás doma nyní hrozně populární a denně promítanej! "Absolonééééé" 90%

K zemi hleď! (2021)

Slovo satira tady padlo snad v každým komentu... Nevěděl jsem jak ho do toho svýho zakomponovat taky, abych nevypadal jako úplnej sráč, tak jsem toho využil hned takhle v prvních větách mojí recenze. No... Využil jsem toho asi jak lidičky skvělé a obézní reklamy, vůči varování brzské skáze a záníku Země v tomhle parádním bijáku! Určitě nádhernej příklad a ukázka nynějšího světa a jen další malý varování se vztyčeným prstem!!! Lawrence k sežrání, DiCaprio opět namočen do bijáku s názvem KVALITA! 80%

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Opět i v pokračování ode mě Venom dostane jen ty pozitivní ohlasy a známky. Chemie Hardy/Venom je zajetá už od začátku a jejich věčný popichování prostě baví. Stopáž taktéž znovu velmi příjemná (miluju akční flákoty, co jsou fuč za hodinku a půl a i přes to mám požitek na celej den)! No a když nevíte koho nasadit do role hlavního zmrdečka, vytáčejte číslo Woodyho Harrelsona, páč ten je pro to jak stvořenej. Digitální, až moc přeplácanou závěrečnou šou bijáku odpustím a to především za bombastický hláškování samotnýho Venoma, kterej tady nesl prapor zábavy a pobavení! A hlav pohoštění! PS: "Co to je za pičovinu?" 75%

MovieZone Live Speciál (2018) (pořad)

Tady není o čem! Pokud se člověk narodil v letech, který borci řeší a pokud miloval filmy, o kterých borci mluví, je na správné adrese! Adrese s názvem nostalgie! Jde o návrat za láskou našeho dětství, za žánrem dané doby a za legendama akčního filmu! Mám to štěstí, že jsem silnej ročník 87 a že sleduju tyhle borce! Živit vzpomínky je nádhernej koníček! Díky hoši! 90%

Encyklopedie akčního filmu (2019) (pořad)

Já jsem si svoje hodnocení s číslovkou 3000 musel holt schovat pro něco extra! Díky kamarádovi Ellmariachimu jsem se dostal k těmhlě dvěma borcům, kteří jsou prostě naše krevní skupina! Když sleduju jejich práci, vracím se nostalgicky zpět a hrozně mě hřeje, že náš žánr díky nim stále dejchá! Encyklopedie akčního filmu prostě hladce zapadla do mojí topky, páč nesu ten stejnej prapor, nasáklej 80/90 akční laskominou! PS: Knížku samozřejmě doma v knihovně mám a jsem na ni hrdej! 95%

Divoký Spirit (2021)

Skrz svoje děti musí rodič neustále hledat a objevovat nový animáky, samozřejmě v rámci překvapení a pohlazení dětské duše. Zde se mi to zase povedlo. Dětem tahle story s koněm sedla a už jen to z mýho pohledu svědčí o kvalitě pohádky. Nicméně starej dobrej Spirit, je přeci jen starej dobrej Spirit.... 55%

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Po delší době opět zase vylezla na filmovej svět jedna česká kvalita, kterou žene hlavně kupředu super obsazení v čele s Hynkem Čermákem. Ten borec mě opravdu baví! Navíc je bonus i fakt, že nejde jen o obyč komedii, ale i o lehce dramatickej flák nasáklej nějakou tou emocí a myšlenkou! PS: Ta blonďatá zpěvačka, ten má fakt koule! Dobrej výkon! 75%

Karel (2020)

Určitě poklona mistrovi. O tom žádná. Kája byl legendou a legendou zůstane věčnou. Ovšem k "dokumentu"... Mě tak šíleně fláká do očí, jak je to vše uměle nafouklý, jak moc se z pana Gotta dělá celoživotní neviňátko a na závěr, jak hodně se citově tlačí na pilu! Navíc velkou část filmu to působí tak, že je spíš o Ivaně nežli o Karlovi... I přes moje lehce negativní ohlasy se na to určitě kouknout v klidu dá. A ty Kájo... Ty odpočívej v pokoji! 60%

Okrsek 13 (2004)

Namíchat parkour do akčního bijáku, byla ta nejlepší volba! Najednou to díky tomuto běžeckýmu umění zdolávat překážky nabylo na dynamice a svižnosti. K tomu šikovný dva klaďáky, co se umí prát a souboje s nima jsou fakt oku lahodící akčního fandy, výborná stopáž filmu a v neposlední řadě obyč story, která splňuje co má... Škoda, že všemu co tady zmiňuju vadí okolo špatní herci, díky kterým působí vše dost krkolomně a amatérsky... I tak si zaslouží tenhle třináctej okrsek 65%

Vřískot (2022)

Celkem příjemný překvapení v tomhle "pokračování" světa Vřískotu, nicméně je to prostě furt ta známá stará klasika, ovšem v novým, lehce přešitým kabátě. Bonusem je návrat legend dílů předešlých, včetně vrahouna z prvního kultovního fláku série. Pochválil bych hlavně Neve Campbell, páč ta baba je furt kus a umí. Jinak se nemění ani to, že se zabiják v masce vždy před tím něž někoho na sračku rozkuchá, nechá totálně domlátit předmětama, letícíma na něho... A to mě vždy strašně moc bavilo! Americká středoškolská hororová punkrocková popcornovka za 75%