Američtí bohové (2017) (seriál)

Prostě knížka je skvělá a tohle je sice založené na skvělé knížce, ale to neznamená, že z toho taky nemůže bejt sračka. Sice občas hezká, stylová, temná, ale ve své podstatě většina dílů jsou sračky.

Zlý časy v El Royale (2018)

To je přesně takový malý film, jaký mám rád. Temná atmosféra, spousta tajností a překvapení. Přitom se vše odehrává na jednom místě s pár herci. Ale má to atmosféru a to je v tomhle případě hlavní. Mě to stačí. Nepotřebuju akční honičku za půl miliardy, kde je nulová atmosféra.

WandaVision (2021) (seriál)

Vůbec nevím, co jsem právě viděl. Jako je to zajímavé, ale když poslední věc od Marvelu, co jsem viděl, byli první X-Men, tak asi nejsem cílovka :D

Dámský gambit (2020) (seriál)

Bohužel mě to nechytlo a nebavilo. Sice šachové scény jsou udělané skvěle - ale ten příběh okolo prostě netáhnul. Ten covidový rok byl tak slabý, že i tohle se stalo hitem...

Hlava 22 (2019) (seriál)

Kniha je výborná, film ze 70. let slabší a současný seriál nic moc. Buď jsem se změnil já a už to na mě nepůsobí nebo prostě ten seriál nezachytil to kouzlo, které v knize je.

sKORO NA mizině (2020) (seriál)

Jako asi dobrý, ale to je dnešní herec novodobý dlaždič? Proto takhle se nepíčuje ani na stavbě...

Chlast (2020)

Krásný námět. Typicky dánské zpracování (Dogma), potěšilo. Výhrady mám trochu ke scénáři - námět je sice dobrý, ale jakmile je představena premisa a postavy, tak každému rychle dojde, co se bude dít a jak to skončí. Trochu méně předvídatelnosti by neuškodilo. Vyzdvihnul bych soundtrack, pecka.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Odpočinková legrace, povedený komediální seriál. Ke konci už trochu ztrácí tempo.