Kouř (1990)

Naprosto dokonalý filmek aneb muzikál po česku. Určitě to nejlepší a nejoriginálnější co vzniklo v období pětiletky po revoluci. Divadlo Sklep je bezkonkurenční a tento film považuji za jejich vrchol stříbrného plátna.

Lord of the Dance (1997) (divadelní záznam)

Sice tanci vůbec nerozumím a po pravdě jsem taneční antitalent, ale toto dílko jsem si zamiloval. Úžasné vystoupení, na kterém zaručeně necháte oči.

24 hodin (2002)

Ale no tak Charlize...tohle sis mohal dopustit. Opravdu nemastný-neslaný thriller, který bych doporučil přehlédnout.

Pošli to dál (2000)

Velice nadprůměrné obasazení vcelku průměrného dojáku. Tento film určitě nenaštve, ale že byste u něj omdlévali nadšením se také říct nedá.

Svět podle Prota (2001)

Tohle je opravdová filmová lahůdka. Snímek, o kterém se tolik nemluví, ale potěší každým záběrem - s jakou lehkostí vypraví příběh, jakou navnadí atmosféru nebo výtečným Kevinem Spaceym

Fahrenheit 9/11 (2004)

Zlatá palma je dosti přehnaná a Moore je hrozný agitátor. Ale stejně je to povedený dokument na aktuální téma, který dokáže zaujmout a to se počítá. Navíc se mi ten tvrdý nátlak na Bushe fakt líbí a celkem s ním souhlasím.

Den poté (2004)

Tak já nevím, tento film se těžko hodnotí...je dost přiblblý, patriotický a chvílemi patetický. Ale stejně se na to dobře kouká a vůbec nevím proč.

Mazaný Filip (2003)

Bylo to malinko nepovedené, to přiznávám...ale pořád zatraceně vtipné :-)

Brak (2002)

Já vím je to nadhodnocené - ten film je plný skvělých a hlavně vtipných scén, ale tak nějak to nedrží pohromadě. Ale tento film je blízký mému srdci už jen tím, že vznikal na akedemické půdě a jedná se docela dobrou parodii (nebo spíš inspiraci v jiných filmech), která mi v tomto případě nevadí. Nesmíte se na to dívat jako na nějaký vážný pokus o filmové umění, ale spíš jako na povedenou taškařici vznikající v mamterském prostředí.