Hatchet III (2013)

Gore scény sú stále super, ale už to nejak začína za prvým a druhým dielom pokuľhávať, také nútené alternatívne zakončenie druhého dielu.

Vražedná sekera II (2010)

Stále to ostáva pri béčkovom až céčkovom štýle. Ale tie gore scény sú áčkové, krvavé a zábavné (najdlhšia ručná motorová píla v dejinách hororu :) I keď je prvá polovica pomalšia ,tak v tej druhej sa už "retardovaný toxický butcher" nezastaví :)

Hatchet (2006)

Je to céčko, ale pobavilo a hlavne za tie gore scény dávam 3*

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Neveril som že 5 diel bude slabý, ale bohužiaľ musím súhlasiť s väčšinou. Úvodná automobilová akcia bola ešte fajn ,ale inak som vôbec nemal pocit že sledujem Die Hard, ale len nejaký další akčný odvar s B.Willisom. Toto si fakt legenda a jedna s mojich obľúbených akčných hrdinov John McClane nezaslúžil! John Moore a Skip Woods, nech vám je zem ľahká! Ja ostávam pri starej dobrej smrtonosnej trilógii+4 a na piaty diel chcem rýchlo zabudnúť a šiesty radšej nech ani nikoho nenapadne natočiť ak s toho nechce urobiť béčkovu sériu...

Zabít tiše (2012)

Nečakal som od toho nič a dostal som celkom slušnú "historku z podsvetia" s kamerou, dialógmi a hláškami pripomínajúc Tarantino Style :)

Temný rytíř povstal (2012)

Čo si tu budeme klamať... Nudný soundtrack, nudné dialógy, nudný príbeh a trápny záporák. Ale nie som sklamaný, presne to som čakal a preto až teraz videl a už nikdy viac!

Lesní duch (2013)

"nejděsivější film" to určite nebol! I keď záleží od toho koľko a aké horory sme za svoj život videli... Nebudem to hodnotiť ako remake, ale ako niečo čo sa inšpirovalo originálom a išlo si svojim smerom. Originál bol, je a ostáva originálom navždy! Nebolo to až tak zlé i keď som čakal ešte viac a predstavoval si to inak... Hlavne mi chýba ikonická postava (Ash je proste Ash). No aj tak to nieje zlý horor, má niečo do seba a gore je super. Ale ešte mohli vypumpovať strach na maximum a postavu "lesného ducha" neukazovať alebo prepracovať. A tiež biele, čierne alebo červené oči by u démonov pôsobili démonickejšie... No aj tak je snímok o démonoch v dnešnej dobe plnej zombies a paranormal vzácny a tak dávam presnejšie 3,5 *

Tři stateční (1992)

Moje golden teenagerské časy... Videné X-krát v dobe, keď vlastniť video prehrávač a originál VHS kazetu bolo "cool" :)

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Lepšie a ani rovnaké ako filmová jednička to nebolo. Patrím k fanúšikom hernej série, ktorá je úžasná-hlavne prvé tri diely. Silent hill revelation je sfilmovaný podľa SH3, ale nie tak celkom.. Silent hill je hlavne o nočnej more, ale na filmovom plátne to môže pre "nehráča" pôsobiť chaoticky a tiež vadí, že veľa vecí v scenári zmenili. Viem že je ťažké vtrepať 8 hodín hracieho času do 95 minút, ale prečo meniť hlavným postavám ich skutočné úlohy a zbavovať sa ich v inom poradí !? K hereckým výkonom a dialógom poviem len toľko, že pôsobia ako keď vyberiem animované-cut scény z hry, spojím ich a mám film. V hre to funguje, ale na plátne to pôsobí lacno. Nie je to úplne zlý horor, no ten kto nehral hru nemusí dej správne pochopiť. Záverečný boss "pyramid head vs hellraiser girl" bol fajn, ale zbytočný. Pretože ono sa to má skončiť úplne inak! No a ten celkom úplný záver nám hráčom necháva odkaz na tretie filmové pokračovanie, ktoré jasne ukazuje na Silent Hill 8: Downpour alebo Silent Hill: Origins... tak uvidíme, že či nejaké to pokračovanie ešte vôbec niekedy bude.