Smrt ve tmě (2016)

Jako horor mi to až tak moc nepřišlo, ale budiž. Očekával jsem dobrý horor, nakonec z toho vyplynul dobrý thriller. Zajímavý scénář, ze kterého bylo myslím vytřískáno maximum a víc ani ťuk.

Sinister (2012)

Jedno jsem po delší době pochopil, když jsem u nějakého hororu posranej až za ušima, je čas změnit hodnocení ze 4 na 5 :) Dodnes nemůžu zapomenout, jak jsem byl v celém kině asi jediný, kdo si zakrýval oči a říkal si, "nééé, já už nechci".

Zhasni a zemřeš (2016)

Přesně jak psal hororový specialista "Marceloo", otřelé hororisty lekačky z Lights outu nemůžou nikterak rozhodit. Přesto se nejedná o žádné béčko a určitě stojí za shlédnutí. Sympatické postavy dobře zapadající do jednoduchého děje kontrastují s naopak nepříliš sympatickou matkou, kterou se zmocňují podzimní chmury:) a nejen to...to co je ve tmě.

Extraterrestrial (2014)

Lepší tři. Já jsem zrovna ufolog, takže super, ale byly tam slabší chvilky, jinak nechybělo napětí a mysteriózno, které jsem očekával. Jen by mě celkem zajímalo, co to jako mělo být za slizké kokony, ve kterých se objevily postavy po únosu, vypadalo to jak z vetřelce.

Mělčiny (2016)

Problém byl ten, že jsem se většinu času nudil, blondýnka na útesu a spousty nezáživných věcí. Ono popravdě na tohle téma není moc co vymýšlet a člověk by spíše, místo nějakých hereckých výkonů nebo bůh ví jakých akčních scén, očekával tu správnou atmosféru. Ta se však nekonala prakticky vůbec. Chování normálního nesfetovaného žraloka musíme úplně opomenout, tam už by jsme šli do těžkého céčka.

Manéž Bolka Polívky (1987) (pořad)

Tady Bolek chlastal ještě v zákulisí, posléze v Bolkovinách už mu je to jedno a chlastá přímo před kamerou.

Bolkoviny (1997) (pořad)

Bolek a jeho vožralý kecy. Asi jedinej pořad v TV, kde se veřejně chlastá.

Pevnost Boyard (2016) (pořad)

Když to vezmu celkově, tak jsem byl i mile překvapen. Přesto mám nějaké připomínky, ve kterých byla francouzská verze určitě mnohem lepší. V nové PB je méně soutěží, protože hodně času zabere krafání, záběr na štíra na zdi, střih, co jste viděli, střih, co ještě uvidíte, střih, záběr na hada, střih...Jediní původní jsou Paklíč a Felindra. Boučka, co by hlavního moderátora, nemám rád a je to prostě pablb, tady mi však až tak nevadil a byl vlastně i milé překvapení. To mi mnohem víc vadili soutěžící nebo spíše jedinci, co se musí předvádět asi úplně všude, viz Prachař a jeho debilní kecy "Kristýno, když dáš hlavu nahoru, když se více předkloníš bude to zajímavější pro diváky". Jinak to všichni brali celkem zodpovědně a doufám, že příští parta mezi s sebou nebude mít takové individuální hovada, jako je Prachař. Otec Fouras byl jenom jeden a jinak už to nebude, jen jsem čekal, že hádanky nebudou jednoduché jako pro děti z první třídy základní školy a SPOILER - protože je na všechno hrozně málo času, tak indicie jsou jenom tři a opět jednoduchý jako facka. Peníze, mapa, truhla. Tak to jako jděte někam...co to asi bude...Navíc v původní verzi se indicie otevíraly hned, aby soutěžící mohli přemýšlet i v průběhu hry a ne až úplně na konci, ale ono to vlastně ani není potřeba, když je to tak jednoduchý. UPDATE: po tom, co tam ve druhé díle předváděl pan idiot Kohák snižuji hodnocení. To, že je idiot je jasný, ale že mu to režie toleruje a udělá tam z toho taškařici, to fakt nechápu.

A dost! (2012) (pořad)

Někdy přemýšlím o tom, jestli lze v dnešních době v obchodech koupit vůbec něco, co by jen byť vzdáleně nezpůsobovalo rakovinu, alergii, astma, infarkt, kopřivku, hyperaktivitu, trávící a dýchací potíže, vyrážky, ekzémy, bolesti a průjmy. Radši půjdu sát přímo z cecku od krávy a maso budu jíst jedině ze zabijačky.