Childhood's End (2015) (seriál)

Váhal jsem mezi 4-5 hvězdami, mně se to fakt líbilo. Nemůžu hodnotit, jak moc je to podle knihy, protože jsem ji nečetl, ale myšlenka byla absolutně famózní. Až tak famózní, že v podstatě všechno kolem byla jenom omáčka, která pro mě byla absolutně nepodstatná, i když i ty utahané scény bořící se v minulosti a myšlenkách, nakonec spadaly do celkového kontextu a myšlení. Jsem rozhodnut to přečíst a nakonec budu děkovat tomuto seriálu, že mi dal knihu.

Jedinečný Tutanchamon (2013) (TV film)

Nepříliš kvalitní dokument. Na podrobnou příčinu smrti Tutanchamona je využita nejmodernejší technika, o tom žádná, i se člověk něco dozví, ale ten scénář je dosti tragický, hlavně "moderátor" tázající se vědců na stále stejné nebo podobné otázky. "Mohl by za zlomené žebro Tutanchamona pád ze židle?" Jdeme se na to zeptat do forenzního ústavu za Dr. Quinnovou".

Postřižiny (1980)

Po tomhle filmu vždycky dostanu hroznou chuť na pivo, ale hroznou :) Herecké výkony dokonalé, ale Pepin je v podání Jaromíra Hanzlíka legendární postava. V dnešní stresující a hektické době mě vždycky tento film dokonale odreaguje, protože zde všechny problémy vyřeší džbánek dobře vychlazeného piva a jitrnice.

Pod (2015)

Bratr se sestrou hledají svého bratříčka v chatce u lesa, kde zjistí, že bratříček našel v lese jakýsi zmutovaný experiment, celý je to předvídatelný jak Standa, když je řeč o fotbale (lepší než Páťa Berger, neasi) a konec vymyslel někdo na hajzlu při sraní, pět minut před jeho odevzdáním.

The Veil (2016)

Klasická, pravá a nefalšovaná duchařina. Celkem pozitivní dojmy, na horor i kvalitní herecké výkony.

Máte slovo (2008) (pořad)

U toho to se člověk opravdu zasměje, zvlášť jak tam každou půlku mohutně podporuje ten kotel, který se skládá z 10 lidí :D

Poltergeist (1982)

Je to starý, v té době neokoukaný, nový, mně se to líbilo. Bohužel jediná scéna, která mi trochu připadala hororově, bylo to, jak se objevila ruka/ruce na druhé straně obrazovky.

Poltergeist II (1986)

Tohle už trochu zavánělo odpadem, naštěstí měla príma rodinka na pomoc skřetího trpaslíka a moudrého indiána proti dědkovi s umělýma zubama, kterýmu táhlo z držky takovým způsobem, že Carol Anne radši zalezla do televize.

Poltergeist III (1988) odpad!

Poltergeist umí řídit auto, umí venku měnit počasí, způsobuje zemětřesení, je to kouzelník, šprýmař, rád se kouká ne telku a z mrakodrapu udělá zmuchlanej papír, tohle už byl vážně odpad.

Kongo (1995)

Vzpomínka na dětství. Na nuselský byla videopůjčovna, kde jsem si tuhle kazetu půjčil asi 5x, hrozně jsem se bál těch goril :)