Je s námi konec? (2016)

Kdybych mohl dát deset hvězdiček, dal bych. Na toto by se měl podívat každý, kdo si ještě stále myslí, že globální oteplování je kec, aby prozřel. Z jednoho úhlu pohledu zmůže obyčejný člověk jen velmi málo. Za vším stojí lobby těžebních společností, kteří dokáží ovlivňovat i americký kongres, má svoje místo v americkém senátu, takže jakýkoliv zákon omezující těžbu nemůže projít. Z druhého úhlu pohledu jsme to pravě my všichni, kdo si musí stát za svým, bouřit se, naléhat a chtít po vládách změny. Naštěstí jsou tu země jako Norsko, Dánsko a Švédko, které ukazují světu cestu. Snad není ještě pozdě, protože jestli se dostaneme do bodu zlomu, tak jsme všichni pěkně v prdeli. Jinak Leonardo si získal můj obdiv.

Odporná hra (2011)

Pokud má někdo rád mučeníčko mučení, tak tady bude ve svém živlu. Skupinka mladých lidí je uvězněna na neznámém místě za jediným účelem, jejich tělo musí vyprodukovat látku, kterou tělo produkuje při bolesti, ale ne při jen tak nějaké bolesti, při bolesti, u které budeme omdlévat. No, nechtěl bych:)

Ptačí teror (2016) odpad!

Stačilo 20 minut, abych mohl potvrdit hodnocení zatím nejhůře hodnoceného hororu roku 2016. Strašnej terror...

Fakjů pane učiteli (2013)

Místní homosexuelle Fans-club neskonale obdivuji za jejich harte Nerven a zároveň bych jim popřál mnoho dalších türkische deutche Komödie, který jistě obohatil jejich langweiliges Leben.

The Blackcoat's Daughter (2015)

Já jsem jeden z těch, který toto nepochopili a prostě celou dobu se nudili a nevytrhl to ani trochu živější závěr. Hvězdičku za snahu, myslím, že tvůrci to mysleli skutečně vážně, bez ironie.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Občas se té proměně zasměju, ale to je tak všechno. Odpornej moderátor Sokol a ještě odpornější porota ve vedení s ultra debilním Kohákem a s hodňoučkou dilinkou Pazderkovou. Víc asi dodávat nemusím.

V mysli vraha (2015)

Na začátku jsem si myslel, že se budu dívat na něco podobného jako "Sedm", ale maličko se to zvrtlo v bitku médií a nakonec z toho byla tak trošku patlanina, i když furt kvalitně zahraná, tady se nedá vyčíst vůbec nic. Anthony Hopkins dokonalost sama, taková lepší kriminálka Las Vegas.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Ať už šlo o děj nebo vzájemné konverzace, tak mi přišlo, že scénář vymyslel někdo na hajzlu 15 minut pře jeho odevzdáním. Nejvtipnější bylo, jak jsme hned na začátku sejmuli tu mimozemskou loď. Ano,poslední loď té nejvyspělejší civilizace ve vesmíru, jedním výstřelem...Pak alienská královna, která byla 3x větší než loď, která jí dopravila ke kouli a tak bych mohl pokračovat do nekonečna, logiku v tomto filmu nehledejte. Postavy úplně o hovně, a tak mě vlastně nejvíc bavil ten pošahanej vědec. Totální propadák.

31 (2016)

Totálně ujetý, sprostý, psychopatický slasher. Možná mi někde něco uniklo, ale já takovýto bizár viděl prvně a ano, furt je to čistokrevný béčko, ale mě tahle záležitost moc moc bavila.

Unfriend (2016)

Tento horor mi připadal jako čerstvě upečená houstička, dělaná podle starého receptu, čerstvě křupavá, posypaná kmínem a solí. Staré hororové téma perfektně zakomponované do moderní doby i s nechybějícím FUCKbookem. Jeden z nejlepších hororů letošního roku.