Děti (2008)

Řekl bych spíše: Rozmazlení a nevychovaní parchanti, haranti, smradi je horor šíleně nadhodnocen svým subžánrem, přesto má např. k Eden Lake hodně daleko svým zpracováním a kvalitou. Zpočátku se vše vyvíjí normálně, 4 dospěláci, 1 teenagerka a 4 parchanti tak do věku 9 let jsou na chatě. Od prvního úmrtí dospělého se však vše otočí, IQ všech dospělých se náhle sníží asi o 50%, začíná nekonečná řada nelogických rozhodnutí, stupidit a blbostí, za které by se nestyděl kde jaký předškolák, co neví, jestli si má v hračkářství koupit stříkací pistoli nebo omalovánky. Tohle mě tak neskutečně vytáčelo, že to zastínilo vlastně úplně všechno. Super komentář od Jarkolar.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Ve své době jsem to žral více než olympiádu:)

Orka zabiják (1977)

Jeden z nejoblíbenějších filmů mého dětství, který bych ještě dnes našel někde na VHS. Hlavně začátek je fakt drsnej horor, když zabijí mládě a matku.

Einsteinova velká myšlenka (2005) (TV film)

Tento dokument pojednává o slavné Einsteinově teorii tak trochu jinak. Spíše vysvětluje a ukazuje, jaké všechny možné teorie a vynálezy předcházely té Einsteinově, tak aby se k ní vůbec Einstein mohl dobrat. Bohužel je to celé strašně zdlouhavé a mnohé v tomto dokumentu je úplně zbytečné (hvězda dolů).

Vlkodlak (2010)

Pěkné historické zobrazení, natočené v dosti temné a ponuré atmosféře, což je samozřejmě u vlkodlaka super. Herecké obsazení na horor úplně geniální. Jen to má jeden háček, i v Akta X byl vlkodlak víc hrůzostrašný než tady.

Coffin Baby (2013) odpad!

Film postrádající jakoukoliv logiku, příběh v podstatě nula, jenom čistokrevná brutální řezničina, ale ta byla taky vymyšlená někde na hajzlu 15 minut před odevzdáním scénáře. Smysl pro detail? Ten byl každýmu úplně u prdele. Začalo to tím, že ženskou pustí policista na místo vraždy a bez problému jí nechá sahat na důkazy, šlape v louži krve, začne si tam tou krví štětečkem kreslit něco na ruku. What? Pak jí policista naloží do policejního auta na parkovišti plném aut a řekne " za chvilku jsem zpět ", najednou tma, nikde nikdo, policajti nikde, parkoviště prázdný..What? Pak holce opaluje ruku flambovačkou a holka místo toho aby ječela bolestí brečí? What? Nic horšího a nic víc odfláknutého jsem za poslední dobu fakt neviděl.

47 metrů (2017)

Předem musím říct, že já mám panickou hrůzu z toho, že bych měl plavat na otevřeném moři a pod sebou jenom to černo, kdy nevíte, co pod vámi je a jak hluboko, vadí mi to pomalu i v rybníku. Záběry, kde jste v hloubce, svítí si před sebou baterkou, před vámi se ze tmy vynořuje hemžící se plankton nebo co to je za částice a pak se tam samozřejmě může vynořit i něco jiného než plankton, třeba hlava žraloka, fuj. Jo jo, je hodně fajn si před sebou svítit baterkou a vidět na metr daleko. Z těchto záběrů se mi ježily chlupy na rukou. Jinak žraloci super udělaný, ti byli snad opravdoví. Celkově atmosféra super, nebylo to zdlouhavý, což cením hodně.

Ďáblovo dítě (2008)

Sexy 18ka jde opět hlídat rozmazlenýho fakana. Nic nového pod sluncem. Až na to, že je zde výborná práce s hudbou a zvuky a celé to má good hororový šmrnc, stejně jako Sarah Thompson :) Jinak děj s malým ďáblíkem, co žere lidský maso je tak trochu....no, dost stupidní.

Touha po pomstě (2010)

První horor, který jsem vypnul z důvodu nechutnosti a toho, že už jsem to prostě nedával. Dokoukáno až druhý den ráno. Tudíž jsem prvně neviděl ten stupidní konec a nejdříve jsem byl rozhodnut, že dávám za 5 hvězd, ale konec byl tak trochu blbej.

Ledová smrt (2006)

Mně se u těchto hororů hrozně líbí, jak jsou všichni teenageři v jedné opuštěné chatě (hotelu), vrah zavraždí první oběť, rozmetá její střeva pomalu po celém hotelu, krve všude jak nasráno, ale nikdo si toho nevšimne nebo možná vzal vrah přes noc kýbl a koště, vytřel podlahu a nově vymaloval...Jinak opět super severština, těchto jazyků se asi nikdy nenabažím.