Noc plná zázraků (2011)

Srovnávání s Láskou nebeskou je na místě ale zase tak podobné si nejsou. Je to vztahovka s hodně postavama a odehrává se na Vánoce ale je třeba říct, že Noc plná zázraků je stejně tak krásná a kouzelná a mnohem méně kýčovitá a bláznivá a více pravděpodobná a občas i trochu dramatická a... Prostě úžasná! A všechno má svůj dobrý konec. Je to moc optimistický film, který mě zaujal od první vteřiny a jsem moc ráda, že do evropské kinematografie zase přibyl jeden zázrak.

Návrat velkého blondýna (1974)

Pro mě zábavnější než první díl. Scény s fingovanými bitkami mě vždy zaručeně rozesmějí.

Mach a Šebestová - O utrženém sluchátku (1976) (epizoda)

Večerníček pro trošku starší děti, proto mě vždycky tak bavil, navíc je skvěle nadčasový a úžasně odvyprávěný a prostě zábavný. Taky Horáček s Pažoutem byli super a někdy jsem jim i fandila.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Klasika nad klasiky. Kluků mi bylo i někdy i líto, jak se jim to nedařilo a někdy mě dost štvaly, jak byli nemotorní ale moc mě bavily! Taky jsem jim jako holčička přála i ženy ale páni se nikdy neoženily a snad je to tak i dobře.

Pozor, bonbón (1993) (seriál)

Byl to fakt zvláštní Večerník a Agáta byla super a s tou její láskou k bonbónům jsem soucítila, každopádně je to jeden z nejzajímavějších a nejzábavnějších seriálů.

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Bořek byl šikovnej chlapík a ty jeho kamarádi i Týna jakbysmet ale moc mě to nebavilo, spíš mi to přišlo tak roztomile trhlé, jak to, že ty stroje mluví a navíc nejsem kluk, takže jako holčičku mě spíš bavila ta úvodní písnička, ta je fakt návyková.

Noddy (1998) (seriál)

Tohoto roztomilého človíčka jsem měla moc ráda v dětství, dnes už mě okouzluje velmi málo.

Sousedi (2014)

Další z komedií, která neurazí - nenadchne. Dvojice Seth Rogen + Rose Byrne byla sympatická a vážně jsem to s nimi prožívala a fandila jim. Odkazy na Taxikáře a další filmy De Nira mi už ale připadaly jako zlepšení image této průměrné komedie. Vadily mi vulgarity, které mě na amerických komediích už tradičně zklamávají, protože jich obsahují zbytečně moc a ani to není vtipné. Děj mi přišel rozhodně lákavý a zajímavý ale zpracování promarnilo jeho potenciál. Konec zklamal.

Šéfové na zabití (2011)

Všichni podřízení jsou roztomilý ale z šéfů je charismatický snad jen Kevin Spacey, který svojí přítomností filmu hodně pomohl. Koneckonců zábavné to celkem bylo, mělo to super zápletku a spád ale asi jsem čekala víc šťávy nebo zábavy či něčeho podobného.

Millerovi na tripu (2013)

Film mě zaujal dějem, který sliboval rozhodně zajímavou a možná i vtipnou podívanou. Ale vzhledem k tomu, že je komedie made in USA, bála jsem se laciných vtípků, kteří se bohužel opravdu dostavily. Takže ubrat vulgarismů a bylo by to fajn.