Satan přichází (2006) odpad!

Já také každou chvíli někam přicházím, a nikdo z toho horor nedělá (což je možná chyba která jednou uvrhne celé lidstvo do zkázy, ale budiž)

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál) odpad!

Po vidění dalších epizod než jen prvních dvou měním hodnocení z jedné hvězdičky na odpad.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál) odpad!

Parta nagelovaných buzíků si hraje na piráty. Co víc dodat?

Tři mušketýři (2014) (seriál)

Hvězdička za Doktora. Jinak je to hrůza.

Já a robot (2013) (seriál) odpad!

Vykrádačka všech možných filmů a knih ve které jsou sci/fi prvky využity pouze k zakrytí logických blbostí, aby měli tvůrci volnější ruku. Jinak jen další naprosto nic nesdělující seriál.

Temný případ (2014) (seriál)

Zatím se zdržím hodnocení, ale jestli tohle HBO nepohnojí, tak to bude pecka. Po prvním dílu bych dal 5* ale čekám, co s tím kluci od porno stanice vyvedou. EDIT: Tak a je tu konec. Upřímně jsem čekal u každé epizody kdy to HBO podělá, ale k mému ohromnému překvapení se tak nestalo. Velká gratulace k nadprůměrnému seriálu.

Jurský park (1993)

Já vím, já vím (ačkoli to tak podle mého jména nevypadá)... Nemá to nic společného s knihou, příběh je úplně o něčem jiném, to co chtěl Crichton říct se ztratilo. TO VŠECHNO JE PRAVDA. Ale já nehodnotím adaptaci Crichtonovi knihy, hodnotím film, který, na rozdíl od jiných adaptací (D&D se budou smažit v pekle) sám o sobě funguje. Scénář nestojí na vodě (taky jsem chtěl mít park plný dinosaurů když jsem byl dítě, a kdybych na to měl prostředky a možnosti tak bych ho i vybudoval), postavy jsou zajímavé a zábavné a revoluce jakou tenhle film přinesl co se vizuální stránky filmů týká je znát dodnes (bohužel až tak moc že některé filmy vyměnili scénář za efekty). Takže za mě 5* - přeci jenom je to film na kterém jsem vyrůstal.

Hostitel (2013) odpad!

Původně jsem uvažoval o jedné hvězdičce za Saoirse, ale prostě to nejde.