beyli

beyli

<< předchozí 1 2
    • 31.5.2014  08:44
    Lovci hlav (2011)

Kniha sice nebyla nijak skvělá, ale stále lepší, než tento film.

• 2.5.2013  18:53
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Na začátku musím přiznat, že samotný film Psycho jsem nikdy neviděla, teď jsem docela i ráda, protože nevím, jestli bych se seriálem vůbec začínala, kdybych věděla jak celý příběh zkončí. Ne, že bych neměla tušení, ale ráda se nechám překvapit. Tento počin si mě získal hned po první epizodě. V seriálu nechybí napětí, akce a hlavně záhady, těmi se to jen hemží. Děj je vcelku velice napínavý a nedá se od něj odtrhnout. Postavy v seriálu jsou velmi dobře napsané. Je zajímavé sledovat psychicky narušeného Normana, který umí být normální, starostlivý, citlivý mladík, který se v okamžiku dokáže změnit v nemilosrdného vraha. Na jeho chování má bez pochyb velký podíl jeho matka Norma, která mi neskutečně leze na nervy, její chování k Normanovy, posedlost ním překračuje opravdu všechny meze. Další postavy jako Dylan nebo Emma mi do příběhu skvěle zapadají, doufám, že v seriálu vydrží co nejdéle, protože v hororovém žánru se může stát cokoliv komukoliv a hlavně kdykoliv. Při sledování pilotního dílu jsem si myslela, že seriál se odehrává v 60. letech. Domy, oblečení, auta tomu z počátku nasvědčovali, ale v okamžiku, kdy jsem uviděla iPhone hlavního hrdiny, ni došlo, že to asi šedesátá léta nebudou, když se to tak vezme, je to zajímavé zpestření děje. Bates Motel za shlédnutí určitě stojí, já u něj velice ráda zustanu, budu se těšit na nové díly a záhady, kterých je v seriálu opravdu hodně, jsem zvědává, jak se tento píběh bude postupně vyvíjet.

• 15.4.2013  14:34
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Musím přiznat, že jsem knihy nikdy nečetla a ani se k tomu v nejbližší době nechystám. Ráda budu v napětí čekat na novou sérii, bez žádných spoilerů. Seriál sám o sobě je podle mě naprostá bomba! Hned po první u mě začalo naprosté GoT šílenství. HBO se opět vyznamenalo. Úžasní herci, prostředí seriálu naprosto dokonalé a o postavách ani nemluvně. Spousta záporných i kladných postav, které si zamilujeme i znechutíme. Říkejte si co chcete, ale mojí oblíbenou postavou je Cersei, zpočátku jsem jí tak nenáviděla, až jsem ji začala milovat, podle mě je úžasná, každý příběh přeci potřebuje pořádnou mrchu. Však si nemyslete, že to mám stejně tak i s Joffrrym, toto nemůžu ani vidět, nesnáším ho až do morku kostí ! Největší záporák, kterého znám. GoT je bez pochyb naprosto úžasný seriál, to prostředí a atmosféra, která nás přenese na těch cca 10 hodin ročně do jiného světa je prostě nezapomenutelná.

• 15.4.2013  14:33
    My Mad Fat Diary (TV seriál) (2013)

Od My Mad Fat Diary jsem nic neočekávála, serial jsem si pustila z jednoho důvodu a to z nudy. Po shlédnutí prvního dílu se mi velice rychle zvedla nálada. Serial o boubelce, kterou propouští z psychiatrické léčebny, poté co se pokusila o sebevraždu a vrací se zpátky do života normální šesnácileté dívky, která se chce začlenit do party lidí a celkem se jí to i daří. Do toho všeho atmosféra devadesátých let a kresby hlavní hrdinky seriál skvěle doplňují. Téma tohoto serialu je svým způsobem zajímavé a zaslouží si trochu té pozornosti. S hlavní hrdinkou Rae se většina mladých dívek ztotožní, není dokonalá, má své problémy a zažívá jeden trapas za druhým. Všichni si takovým obdobím projdou, tedy pokud nejste super krásná, sebevědomá modelka, která proplouvá životem bez problémů, v tom případě si serial raději nepouštějte. Již zmiňovaná (ne)atraktivní hlavní hrdinka Rae my z počátku moc do noty nepadla, ale postupem času jsem si ji velice oblíbila. Ostatní postavy jsou dle hého názoru velice dobře vybrané. Ať už zmiňovaná Rae nebo Finn, Izzy a Tix jsou dobří společníci pro tu chvilku nudy. My Mad Fat Diary všem doporučuji. Tento serial není žádná komedie u které se počůráte smíchy, svým způsobem je to i trochu depresivní, ale bez toho by to nebylo ono. 1. Série 100%

• 23.2.2013  22:27
    One Tree Hill (TV seriál) (2003)

Dlouho jsem se rozhodovala, jestli se na OTH podívám, nakonec jsem se rozhodla dobře, protože přijít o takový úžasný seriál bych opravdu nechtěla. One Tree Hill je seriál, který vás chytne a už nepustí, je úžasní sledovat životy lidí, kteří mají své starosti i radosti, vidět, jak se rozvíjejí jejich vztahy, jak dospívají. Zpočátku to byl seriál o středoškolácích, kteří se skoro vůbec neznali, ale postupem času se z nich stali nerozluční přátelé na život a na smrt. Prožívali spolu lásku, ztrátu, úspěchy i zklamání. Seriál je výjimečný i díky postavám, epická láska Haley a Nathana, která nás provázela celým seriálem byla naprosto dokonalá. Všechno co spolu tito dva prožili a vždy zůstali spolu,nikdy je nic nerozdělilo, to je něco co se jen tak nevidí, myslím si, že každý by chtěl jednou poznat lásku, kterou měli Haley a Nathan. V OTH, jak to tak většinou bývá nechyběl ani milostný trojůhelník. Peyton/Lucas/Brooke. Dvě nejlepší kamarádky a kluk, kterého obě milují. Podle mě se k Lucasovi hodila víc Brooke. Ale zas Lucasovi a Peyton bylo předurčeno být spolu, byl to prostě osud. Byla škoda, že seriál opustili, ale zas jejich příběh zakončil naprosto úžasně 6. sérii. Jejich místo v seriálu hned zaplnili Quinn a Clay, kteří si také prožili svoje.... Nakonec i Brooke, která neměla nikdy moc štěstí v lásce našla svého prince. Julian byl pro ni jako stvořený, i když se to z počátku nezdálo. Samozřejmě měli své problémy, ale u něj bylo vidět, jak ji miluje. Brooke si po těch všech neúspěšných vztazích (Lucas, Felix, Owen) někoho takového zasloužila. OTH bych doporučila všem, protože takový jedinečný příběh se jen těžko hledá, určitě nebudete litovat. Prostě Always & forever !

• 23.4.2012  18:41
    Náhradnice (2011)

Myslím si, že pro tento film stačí jen jedno slovo.... !! DOKONALÝ !!

• 22.4.2012  19:47

Super Sci-Fi film, zas něco jiného co tu ještě nebylo. Já jsem si to naprosto užila i když jsem čekala jaká to nebude blbost, mile mě to překvapilo. Hlavně skvělý nápad natáčet v Moskvě, většina takových filmů se většinou natáčí na území USA.

• 22.4.2012  19:35
    P!nk - Fuckin' Perfect (hudební videoklip) (2011)

Úžasná písnička, úžasný videoklip...

• 22.4.2012  15:59
    Mansfieldské panství (TV film) (2007)

Nejsem moc velký příznivce těchto romancí z 19. století, ale přesto jsem se na tento film podívala. Především díky Billie Piper a Joseph Morgan, které mám docela ráda... Nečetla jsem sice knihu, ale film mě velice zklamal. Upřímně jsem se skoro celou dobu nudila, možná je to tím, že mě takové žánry moc nelákají nebo je to zpracováním filmu. U mě však tento film neuspěl.

• 16.4.2012  16:31

Průměrná, možná dokonce podprůměrná romantická komedie. Nijak zvlášt nepobavila, ale ani nezklamala.

• 9.4.2012  01:09

Opravdu slabá komedie, sotva jsem dala tři hvězdy. Očekávala jsem, že to bude komedie na úrovni, která mě pobaví, ještě když tam hrají Owen Wilson, Jason Sudeikis nebo Christina Applegate, kteří podle mě mají daleko navíc, než na takovou podřadný film, který jsem sotva dokoukala. Ze začátku se mi to líbilo, ale ten konec ? Málem jsem se unudila k smrti.

• 8.4.2012  23:25

Celkem podřadná komedie, alespon podle mého názoru. Bylo tu už spoustu filmů, kde se dva lidé převtělili do toho druhého např: Já jsem ty a ty jsi já, Mezi námi děvčaty, mohla bych pokračovat dál, ale nemělo by to cenu. Hlavní postavy Ryan Reynolds a Jason Bateman, podle mě skvělí herci, Jasona jsem si oblíbila v Šéfech na zabití a Ryana mám ráda už odjakživa, sice nepatří k mým velkým oblíbencům, ale dá se na něj koukat. Jinak děj filmu nestál zanic, dokonce jsem se u toho celkem nudila, proto jen dvě hvězdičky.

• 7.4.2012  20:38

Velké zklamání.... Od tohoto filmu jsem čekala opravdu hodně a neskutečně jsem se na něj těšila. Kombinace Rachel McAdams a Channinga Tatuma byla naprosto skvělá, oba herce mám ráda a jsou mi už od prvního pohledu velice sympatičtí. Však děj filmu mě docela zklamal, myslela jsem jaký to nebude úžasný příběh, který nikoho nenechá klidným. Ale u mě to bylo spíše naopak. Čekala jsem něco jiného, něco lepšího, což se nakonec nekonalo....

• 7.4.2012  09:52

Na tento film jsem se celkem těšila, protože tam hraje Christian Bale, který podle mého patří k nejlepším hercům dnešní doby. Docela jsem se bála co to bude, už z toho názvu "Americké psycho" mi běhal mráz po zádech, moje očekávání se také naprosto naplniho, byla jsem z toho uplné trauma. Na některé scény jsem se vůbec nemohla dívat. Ještě dva dny po shlédnutí filmu jsem na to stále musela myslet, myslela jsem, že je to to nejhorší co může být, byla jsem znechucena. Když sem se na to koukla podruhé, musela jsem přemlouvat samu sebe, abych to vůbec pustila. A myslím, že jsem udělala dobře, protože i když se to zdá divné, tak se mi to celkem zalíbilo, však na ty krvavé scény jsem se raději nedívala... Herecké obsazení filmu, nemělo chybu Christian Bale svou roli ztvárnil naprosto geniálně. Role psychopatických vrahů mu opravdu jdou. Jinak další herci jako Josh Lucas nebo Reese Witherspoon patří k mým oblíbeným, takže v tomto nemám co vytknout.

• 17.3.2012  14:59

Celkem dobrý film, Keiru Knightley mám celkem ráda a Jonathana Meyerse docela také. Děj filmu se mi celkem líbil, i když byl chvílemi zdlouhavý, proto jen tři hvězdy.

• 17.3.2012  14:51

Taková průměrná, bláznivá romantická komedie, která nezklame, ale zas to není nic extra. Ryana Reynoldse mám celkem ráda a v takové roli jsem ho ještě neviděla. Docela mě i pobavil, kdo mi však ve filmu vůbec neseděl byla Anna Faris, která mi už od začátku lezla neskutečně na nervy. Když to zhodnotím celkově, tak se mi to celkem líbilo a i pobavilo.

• 17.3.2012  14:44

Nejsem moc velký milovník romantických filmu a už vůbec né podle knih od Nicolase Sparkse, protože vím, že jeho příběhy nekončí moc dobře a ještě k tomu jsou neskutečně usládlé. Přesto jsem se na tenhle film podívala. A musím uznat, že se mi celkem líbil, dokonce mě i rozbrečel, ale podruhé bych se na to nepodívala. Herecké obsazení však bylo naprosto skvělé!! Na Shana Westa jsem zviklá z Nikity, kde hraje drsnáka Michala, ale v této roli mě neskutečně překvapil, vůbec jsem netušila, že by mohl zahrát takovou roli. Mandy Moore mě naopak vůbec nepřekvapila, tyhle romantické role jsou prostě pro ní jako stvořené....

• 4.2.2012  21:25

Úžasný, úžasný, úžasný, úžasný !! Neskutečně krásný film, na takové žánry sice moc nejsem, ale tento film jsem si hned ze začátku zamilovala. Musím přiznat, že ze začátku jsem si myslela, že to bude nějaká Polská blbost ve stylu Let's Dance, nebo Hříšného tance, něco z těchto filmů to v sobě mělo, ale jinak to bylo zas něco jiného. Můžu se 100% jistotou říct, že je to můj nejoblíbenější Polský film, i když jsem zatím žádný jiný neviděla.

• 2.2.2012  19:17
    Volání mrtvých (TV seriál) (2003)

Podle mého názoru velice zajímavý seriál. Seriál o dívce, která se vrací do minulosti, aby zabránila smrti nevinných lidí je velice zajímavé. Eliza Dushku na mě vždy dělala dobrý dojem. Docela mě zamrzelo,že seriál neměl ani dvě celé série, nejvíce mě však mrzelo, že skončil, nějak tak rozehraně. Nevím, proč nedotočili alespon druhou sérii, protože by to zato určitě stálo.

• 2.2.2012  17:29

Naprosto úžasná komedie, nemůžu si pomoct, ale nemohla jsem se přestat smát. Dějem mi to trochu připomínalo Pařbu ve Vegas, ale jinak zas něco nového. Ze začátku jsem si říkala, jak to skončí, ale skvěle mě to překvapilo !! Jennifer Aniston, byla naprosto skvělá, ještě jsem jí v podobném filmu neviděla. Dále jsem nemohla z Charlího Daye, který svou roli ztvárnil naprosto perfektně. Celkově obsazení nemělo chybu, pro tento film, nemohli najít lepší obsazení.

• 2.2.2012  16:13

Naprosto úžasný film, hned po prvních pěti minutách jsem si ho zamilovala. Naprosto šílená romantická komedie, která nikoho nenechá v klidu. Barbra Streisand je ve filmu naprosto úžasná, díky téhle roli jsem si jí zamilovala. Děj neměl chybu, ani minutu jsem se nenudila, prostě něco úžasného. Jedna z nejlepších hollywoodských komedii, co jsem kdy viděla. Myslím, že i pět hvězd je málo, prostě úžasná podívaná.

• 1.2.2012  16:24

Na tento díl jsem byla velice zvědavá, čekala jsem, že to bude navazovat na Halloween H2O spolu s Jamie Lee Curtisovou, která do Halloweenu nepochybně patří. Jamie tam sice byla, ale hned na začátku jí Michael zabil, což jsem vůbec nečekala a docela mě to i zklamalo. K tomu nechápu jak tvůrce filmu mohlo napadnout, že natočí pokračování v domě Michala Myerse, kde se bude konat na halloween reality show v přímem přenosu, kde začne Michael vraždit. Film mě moc neoslovil, proto jen dvě hvězdy.

• 30.1.2012  21:02
    Fakulta (1998)

Čekala jsem od toho trochu víc, ale zase nemůžu říct že mě to uplně zklamalo. Na tento film jsem dostala doporučení z jednoho seriálového časopisu, ale že by to bylo něco extra ? Tak to ne. Joshe Hartnett jsem si zamilovala už v Pearl Harboru a Halloweenu H2O,takže ten podle mě film jen pozvedl. Film nemůžu hodnotit více, než průměrem a to třemi hvězdami.

• 30.1.2012  20:56

Podle mého názoru podprůměrná americká komedie. Heather Graham nepatří mezi mé oblíbené herečky.....

• 30.1.2012  20:22
    Crossroads (2002)

Nechápu proč se do toho Britney pouští, když neumí hrát !! At radši zůstane u zpívání, i když to není nic světoborného, tak je to lepší, než když hraje !!

• 30.1.2012  20:18

Nic nového, zase ten stejný scénář, jako u stovek dalších průměrových hororů. Tenhle film mě osobně vůbec nezaujal, viděla jsem už spoustu podobných filmů a myslím, že nejsem jediná !!

• 30.1.2012  20:15

Už od začátku jsem čekala, že to nebude nějaké mistrovské dílo, takže se nedá říct, že mě to v tomto smyslu zklamalo. Spíše ten děj mi přišel trochu nudný a ohraný. Kolik tu už bylo takových hororů ? Desítky, stovky ? A ještě k tomu Paris Hilton o které všichni víme, že je to herečka na jedno brdo....

• 28.1.2012  15:08

I když mám ráda horrory tohoto stylu, tak mi tento do oka moc nepadl. Myslím si že druhý díl byl daleko lepší !!

• 28.1.2012  10:36

Po prvním díle, který u mě uplně propadl, jsem čekala, že tohle bude to samé, ale docela mile mě to překvapilo. Děj byl napínavý, ne jako v prvním díle, na který se nedalo vůbec dívat a bylo to celkem zajímavé. A ještě k tomu skvělé obsazení. Jennifer Morrison patří mezi mé oblíbené herečky už od dob, kdy hrála v Housovi a Matt Davise mám zas ráda z Vampire diaries, takže herecké obsazení mě nezklamalo,miluji horory a tenhle u mě docela uspěl.

• 28.1.2012  10:20

Četla jsem knihu a tam mě zaujala o trochu víc, i když to nebyl zrovna můj šálek kávy. Nejsem moc na tokové romantické, usládlé filmy. Myslela jsem, že tam budou scény, co popisoval Nicolas Sparkes v knize, ale spoustu jich tam nedali a jiné zas přidělali, což mě docela mrzelo. Jednu hvězdičku dávám za příběh, protože film mě docela zklamal a druhou za Ryana Goslinga,protože patří mezi mé nejoblíbenější herce.

<< předchozí 1 2