Klíč (2005)

Jako natočené to bylo učebnicově správně (na horror), herecké výkony celkem ok, zajímavý konec, vlastně bych měl být nejspíš spokojen. Ale upřímně nějak mi tam scházela nějaká ta jiskra - vůbec se snímku nepodařilo mně přikovat k obrazovce a celkem mi bylo jedno co se tam vlastně stane, nehledě na to, že občas se mi pozornost zatoulala prostě jinam...

Rozhněvaný muž (2021)

Podobné jako The Gentlemen (2019) nicméně na lehce vážnější notě - ne tolik obsypáno jednou hláškou za druhou. Za to více akce (tak ono co čekat když je tam Jason Statham že) Pěkně to graduje svižným tempem, za mě paráda, takhle má vypadat napínavej a temnej akčňák.

The Boy (2016)

Celkem průměrná napínačka, se snahou o plot twist. Nicméně celou dobu se můžete koukat v podstatě jen na Lauren Cohan, takže si nestěžuju, naopak.

Hannibal (2001)

Shlédnuta "jednička s dvojkou" hned po sobě. I když jsem byl ku pokračování naladěn s tolerantním očekáváním, rozdíl je propastný. První snímek má skvělé duo Hopkins/Foster, jednoduše nalajnovaný příběh s na tu dobu dost solidně ujetým záporákem. Útěk Lectera a jeho ponechání jej na svobodě jen třešnička na dortu. Tohle má oproti tomu všechno opačně. Julianne Moore mám moc rád, ale není to ono, duo mi tu nefunguje. Antagonista chybí - jeho role je rozdělena mezi Hopkinse a Oldmana, z nějakého důvodu mě oba moc nezajímají, především Oldman. Tentokrát žádná krásně jednoduchá byť poutavá dějová linka, všechno je nudně zamotané a vlastně se mi chce přestat dávat pozor.

Jurský svět (2015)

Kupodivu se na to docela dalo dívat, na popkornovku s kámošema dobrý. Z traileru to vypadalo jako o dost větší blbost. Což samozřejmě neznamená, že to blbost není, jen né tolik.

The Lie (2018)

Relativně průměrné drámo, nicméně na jedno shlédnutí to je ok. Hvězdu navíc za docela prdel plotwist na konci.

Medvědín - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Tady už se konečně na rozdíl od prvního dílu zápletka jednoznačně pohne. A musim překvapivě uznat že hokejový zápas dokázal být napínavý skoro jako skutečný.

Medvědín - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Baví mě hokej, takže první díl mi hezky odsejpal, nicméně umim si představit, že lidem, kterým hokej nic neříká, by to určitě mohlo připadat na pilot jako poměrně roztahanější a nudnější záležitost. To téma krimi tam je spíše zatím ve stylu teaseru - někde tak tiše čeká v povzdálí a slušně nechává prostor nechat diváka naplno se vžít do úvodu.