• Thriller

Jabaek (2022)

Téměř totožné, jako španělský originál. Když pomineme korejštinu a španělštinu, tak to máme 1:1, a proto ubírám jednu hvězdu oproti originálu, který přeci fungoval o něco lépe.

Sleepwalkers (1992)

Na svou dobu to byl skvělý horor s podmanivou hudbou, ale i dnes baví. Tohle by si rozhodně zasloužilo nové zpracování. Kočičí armáda zachránců na tu dobu byla perfektně zahraná.

Noční agent (2023) (seriál)

Tenhle typ seriálu bych spíše čekal od Amazonu, takže velká trefa do černého pro Netflix. Tohle se vážně povedlo. Měl jsem v plánu kino a RE:4 Remake a vše jsem odsunul na neurčito, protože jsem se tak zažral do seriálu, že jsem to sjel na jeden zátah, chyběl mně už jen ten popcorn. Klišé neklišé, jak někteří píšou, já se velmi dobře bavil od začátku do konce.

Bad City (2022)

Snad nejhorší bojové scény japonského filmu, až mně bylo za tvůrce místy trapně. Zápletka mizerná, herci taktéž. Tady jdou krásně vidět rozdíly "gangsta" filmů mezi Japonskem a Jižní Koreou, kde Korea ušla kus cesty a jejich filmy jsou mnohem líbivější minimálně na pohled. Nesoudím samozřejmě jen dle tohoto jednoho filmu.

Wolf Pack (2023) (seriál)

Velmi dobré zpracování vlčího "teenage" hororového seriálu. Bavilo mě to od začátku do konce, kde jsem byl schopen odpustit jisté maličkosti.

Supercela (2023) odpad!

Nevím, o co se zde Mr. Herbert James Winterstern pokoušel. O drama? Thriller? Dobrodružno? O katastrofický film? Spíše o katastrofální! Jeden velký americký KÝČ! Škoda času.

Most Dangerous Game - New York (2023) (série)

Pokud vás bavila první série, tak vás bude bavit i ta druhá a naopak. Je to vlastně úplně to stejné, jenom s jiným běžcem. Je to jednoduché a svižné. Protivníci mohli být lepší a souboje více propracované, ale bavilo mě to. Na odreagování dobré. Mr. Waltz opět exceluje. Tenhle pán mě fakt baví.

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Guy Ritchie je prostě talent a záruka skvělé podívané! Bojové scény se Stathamem vždy sleduji s nadšením, jako malé dítě, které si rozbaluje dárky. Hugh Grant hodně pomohl k zábavnosti filmu a jeho poslední scéna, kde ukazuje kdo je tady šéf, byla parádní tečka. Za pokračování bych se vůbec nezlobil.

Abysses (2023) (seriál)

To jsem zase naletěl. První díl navnadil, ale dále velká ukecaná nuuuudaaaa! V každém díle se probírá "nesmrtelnost chrousta" a vždy úplně na konci před závěrečnými titulky se něco stane, kdy na začátku dalšího dílu nic, velké nic až do závěru, kdy se zase něco stane a furt dokola. Jsem nasraný, že jsem u toho strávil čas! Jen jedno pozitivum to má, že jsem dostal chuť si pustit starou dobrou Propast (1989)

Nezvěstná (2023)

Velmi dobré crime story přes kamery všeho druhu. Stylové, nápadité a hlavně vtahující. Holka hotový hack3r, taky bych tak chtěl ovládat své PC... a ty její bleskurychlé reakce? uff :))