hhannie

hhannie

Hana Hromiaková

okres Litoměřice
Milovnice hororů a krátkometrážních filmů

29 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

  Odvážnější (a hezčí) Naruto s vynikajícím soundtrackem, který mě dokázal upoutat k obrazovce na dlouhé hodiny. Pomalu se začínáme dozvídat souvislosti, mnoho postav překvapilo a jednoduše se blížíme se do finále. Čím dál více se nemohu zbavit dojmu, že Kishimoto měl vše dopředu detailně připravené. Škoda jen fillerových dílů, které byly občasně tak moc stupidní, že se mi otvírala kudla v kapse (viz filler s Guren: "domov je tam, kde na tebe lidé myslí"- fajn, brala bych to, kdyby se to neopakovalo v jednom díle snad stokrát). V podstatě se jedná o pozitivně nabité anime, které není určeno jen pro mrňata (i když ho vysílali, tuším, na Jetixu). Naruto mi hodně dal a myslím, že délkou a současně kvalitou se nevyrovná (prozatím) žádnému jinému anime.

 • poster

  Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

  Varování pro ostatní - komentář bude obsahovat SPOILERY. Death note - mé víceméně první anime, které mě zaujalo nejen svým příběhem, ale také úžasným soundtrackem (Yoshihisa Hirano and Hideki Taniuchi). Všech sedmatřicet dílů jsem dokázala zhlédnout během dvou dnů, nedokázala jsem odejít. Zajímalo mě, kdo je ten tajemný L?! V okamžiku, kdy byla jeho totožnost odhalena, jsem s nadšením sledovala, jak se bude vyšetřování vyvíjet dál. Postavu L jako geniálního detektiva jsem již od začátku milovala, ovšem na Lighta Yagamiho se můj názor v průběhu anime neustále měnil. Ano, chtěl pro svět spravedlnost..ovšem i za cenu smrti nevinných lidí - kupříkladu L, po jehož smrti přichází na scénu Near, další geniální sirotek z Watariho sirotčince, který dovede vyšetřování až do samotného konce a Lighta, neboli Kiru, fikaným způsobem usvědčí. V tomto okamžiku mi bylo Lighta až líto, to musím přiznat. :-) Je škoda, že posledních několik dílů už šlo s úrovní dolů, a to hlavně díky smrti L, novým majitelům zápisníků a táhlejšímu ději.

 • poster

  Život s Louiem (TV seriál) (1995)

  Jednoznačně můj nejoblíbenější seriál na (již neexistujícím) Supermaxu. Hlášky Louieho a jeho otce mě vždycky rozsekaly. :-)) "Tati, zamaloval si i okna." "Nevadí, stejně by na tom slunci jeden zblbnul." "Někdo i ve stínu..." Jen škoda, že už seriál nikde nevysílají.

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

 • poster

  The Haunting (TV seriál) (2018)

 • poster

  Upíří deníky (TV seriál) (2009)

 • poster

  Pán času (TV seriál) (2005)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)