• Krátkometrážní

Super 8 (2011)

Jak krásně to začínalo a ... závěr byl poté (alespoň z mého pohledu), dost přehnaně "překvapující". Čekala jsem cokoliv, ale to co jsem pak uviděla, tedy opravdu ne..

Kung Fu Panda 2 (2011)

Zvláštní, ale dvojka se mi líbila více. :-)

Skins (2007) (seriál)

Zkouknula jsem zatím jen první sérii, ale i přesto z tohoto seriálu nejsem tak nadšená jako ostatní..Hoult mi tu přijde naprosto odpudivý (skoro by se dalo říct, že se mi rolí zde dost zprotivil) a z ostatních herců mi není sympatický snad nikdo. Většina dílů se neskutečně táhne za účelem rozebrání života jednotlivých charakterů, a to je právě další věc, která mi vadí. Možná mě Skins nijak zvlášť nezaujali také z důvodu, že již nejsem teenager, proto nemám pro seriály tohoto typu pochopení.. :-)

Zpátky se Sobotou (2012) (seriál)

Nemám nic proti sestříhaným dřívějším scénkám, ale.. ten zdvojený Luděk je teda vážně síla. :-))

Méďa (2012)

Na Teda jsem se opravdu moc těšila, ovšem poté jsem měla z celkového filmu pocit, že všechny vtipné chvilky byly již vyčerpány v traileru.. Škoda. :-(

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Včera viděna první polovina s dabingem, dnes druhá polovina v originálním znění. Bohužel chyba nebyla na straně dabingu, nýbrž celkově děje. Prošla jsem zdější komentáře podle hodnocení a zjistila jsem, že nejsem jediná, komu přišla vtipná akorát hláška s Photoshopem, popřípadě scéna se Calovo synkem, vyznávajícího lásku Jessice na školním dvoře. Obsazení i nápad ovšem skvělé, jen by to nesměla být chvílema taková nuda a trapnost.. :-( 3*

Můj otec je šílenec (2012)

První polovina byla pro mě velmi rozpačitá, ovšem pak už to byla jízda. "Jsem kašna, hoďte do mě minci a něco si přejte, zmrdi!" Tuhle komedii nesmíte brát moc vážně. :-)