Kill Bill 2 (2004)

Tomuhle se ani už nedá říkat pokračování. Všechny přednosti zde byly naprosto anulovány. Žádná surovost, pořádné charisma chybělo. Jako promiňte, ale počet mrtvých: 3, je dost málo, zvláště proti jedničce. Jsem zvědavý jak se Tarantino a Thurman poperou s Vol.3, docela se těším oproti tomuhle to bude určitě lepší, nic horšího nemůže a ani nemohlo tuto sérii taj pokazit jako toto.

Kill Bill (2003)

To je pro mě první surový film, který se mi opravdu hodně líbil. Quentin Tarantino má hodně rozpačité filmy, ale tenhle je podle mě od něj nejlepší. Uma Thurman je pro mne dokonalá zabíjecí mašina a do téhle rafinérie perfektně zapadla. Hodně se mi líbilo, že se taky "nesrala" se zabíjením a krájela jednoho po druhém. Naprostá surovost v tomhle filmu naprosto zvítězila.

Skála (1996)

Tomuhle se alespoň pořádné herecké obsazení! Cage, Connery, Harris a další. Moc se mi tento film líbil, přišel mi hodně velkolepí, ale něco tomu zase scházelo. Taková pořádná změna charakteru jako u postavy Cage se často nevidí a to se mi hodně líbilo, jak se z chemika stane pořádně nebojácný člověk. Jinak takové filmy typu útěku z vězení se mi moc líbí a mám je v oblibě, ale zde to bylo o trochu méně složitější než jsem zvyklí, takže to nebyla taková precizní práce jak jsem možná čekal.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Prosím už toho pokračování nechte! Tohle byl naprosto otřesný film, mě se na něm nic nebo spíš skoro nic nelíbilo! Jak scénář, tak i herci už neměli formu, hlavní záporná postava nebyla to pravé ořechové, prostě tentokrát to opravdu nevyšlo.

Fantastická čtyřka (2005)

Výborná práce musím říct! Perfektně se jim povedlo převést z kresleného seriálu hraný film, který se mi opravdu líbil. Naprosto nejlepší postava byla Doktor Doom, který mi udělal hnedka jiný názor na jeho vznik. Opravdu se mi hlavně líbilo jeho pomalé proměňování na svou zrůdnou stránku, záběry typu velké kovové jizvy byly opravdu super!

The Fantastic Four (1994) (seriál)

Toto byla jedna z mých prvních fantasy na kterou jsem se na Jetix díval, ze začátku mě celkem bavila, ale hodně to poté upadalo až to naštěstí nakonec skončilo. To se radši podívám na jiné fantasy superhrdiny než na tohle.

O mé rodině a jiných mrtvolách (2011) (seriál) odpad!

Tak tohle jsem nikdy nechápal. Ničím mě to nepřijde vtipný a přijde mi to jako hodně stupidní seriál. Pro mě jeden z největších odpadů z českých seriálů.

Poslední skotský král (2006)

Na můj vkus velice dobrý a poutavý film. Nečekal jsem, že někdy budu někoho jako herce Foresta Whitakera uznávat, protože zde mi ukázal, že stojí za to. James McAvoy je pro mě už osvědčená kvalita, takže k němu nemám výhrad. Na filmu se mi nejvíce líbil celkový děj a hudba. Děj je velice zajímavý, založen na skutečné události, takového tyrana bych taky nechtěl nikdy potkat. A hudba byla k tomu stylově vybrána, takže nemám výhrad.

Petr Pan (2003)

Na konci jsem se lekl, že se Petr Pan opravdu změní, naštěstí nic nepokazili ani zde ve filmu z dějové stránky. Popravdě, čekal jsem, že se bude jednat tedy jenom o Petra Pana, ale on se děj v podstatě točí kolem něj a dějová linie na něm nezáleží, ale na malé holčičce Wendy. Je to opravdu pěkná pohádka, jediné co mě štvalo byly nepovedené grimasy a vůbec výběr víly, která se celou dobu točila kolem Petra Pana, to mi přišlo až velice nevhodné, ale jinak dobrý.

Válka světů (2005)

Válka světů je hodně rozporuplný film. Je to taková ta katastrofická filmotéka, kde nadpozemské životy z jiného světa ničí náš svět netradičním způsobem. Já jsem osobně čekal něco velkolepého, jako velké bitvy mezi mariňáky a mimozemšťany, toho jsem se bohužel nedočkal. Příběh se totiž hlavně soustředí na život postavy Cruise a to mi přijde jako taková menší zbytečnost. Dále by tento film měl být více ve stylu horor. Podobné filmy jako Já, legenda, Podivní či Proroctví tento nádech měli, zde mi to podstatně chybělo. Abych jen nekritizoval, tak mě překvapila celá tajuplnost a v podstatě jsme se ani na konci filmu nic nedozvěděli, něco málo sice ano, ale přesto skoro nic, tak to mi přišlo jako velice trefné. Dále výkon Cruise byl jako vždy precizní a překvapila mě milá účast Tima Robbinse jako záchranáře.