Kosmo - Sumec nemá kníry (2016) (epizoda)

Trošku jsme se rozjížděli a zahřívali, ale "Lubor" a podobné špeky míří do dobrých vod. 80%

Kosmo (2016) (seriál)

Počkal jsem pro objektivitu s hodnocením až po čtvrtém dílu. Je to pecka, o tom není sporu! Zase se něco povedlo, co pochází z našich luhů a hájů. Perou úplně do všeho a neberou si servítky. A dělají to povedeným způsobem. 90% A po posledním dílu mi nezbývá, než konstatovat - TOHLE JO ! Po dalším shlédnutí celé série konstatuju, že podruhé je to ještě lepší. 95%.

Final Fantasy: Esence života (2001)

Nesdílel jsem nadšení z dokonalé animace, protože mi dokonalá nepřijde. Ani v době natočení, ani dnes. Ale nezáživné je i to ostatní a na tom trvám i po dalším shlédnutí po letech. Je to tak maximálně průměrný film a to ještě přidávám z lásky k žánru. 50%

Rapl - Black Jack (2016) (epizoda)

Takovej vyklidněnější díl, překvapil Mácha, že zareagoval tak rychle na tetování slona. On to zase asi tak úplně neschopnej polda nebude, i když se tak snaží pořád vypadat. 78%

Rapl - Tichá voda (2016) (epizoda)

Kuneše začíná trochu zastiňovat Lupínek. Tak jak si neví rady s dcerou, stejně se upozaďuje i v tomto díle, kde nám vystupuje i příběh náčelníka a jeho bráchy. Prekérní situace, do které se dostal, když začíná zjišťovat, čím si bráška vydělává na živobytí. Taková lepší čtyřka 78%

Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

Nejvíc jsem zklamaný anglickým dabingem. Advent Children je zvukově někde jinde. Ale to ostatní vcelku ujde, dopadlo to lépe, než jsem se obával. Klasické tápání na začátku, o co tu jde, v průběhu filmu jakž takž vysvětleno. Rozhodně lepší kousek, než The Spirits Within. 81%

Lichožrouti (2016)

Animace slušná. Příběh by snad mohl taky jít, ale jak to bylo podané, to se nepovedlo. Akce za každou cenu nefunguje, přitom potenciál a originální nápad tu byl. Na to, že to je naší provenience to je nadprůměrné, srovnávat se světem asi nemůžeme. Slabší čtyřka. 65%

Za hranicí ticha (1996)

Docela slušný pohled do světa a problémů, který většina populace nezná. Jojo, slyšící holčička s neslyšícími rodiči, to není úplná selanka. 75%

Rapl - Amok (2016) (epizoda)

Celkem dobrej díl, i když nevím, jestli by v reálu měl žárlivý manžel šanci. Ale Kuneš je přece kofr, tak ho z toho vyseká. 81%.

Kniha džunglí (2016)

Nemá to žádné kouzlo, jen digitální akci a lekačky. Myslím, že se to nepovedlo. Za mě podprůměr. 45%