Trpaslík - Středa (2017) (epizoda)

Ano, třetí díl zase o kousek lepší, právník v domově důchodců skvělej. A se svou ženou doma taky. 83%

Trpaslík - Úterý (2017) (epizoda)

Tělocvikářka s chlupama v podpaží delšíma, než chlap. Určitě lepší, než první díl. A věřím, že to půjde nahoru. 81%

Trpaslík - Pondělí (2017) (epizoda)

Tvorbu těchto tvůrců mám celkem rád. Rozjížděcí díl úplně za plný počet nebyl, ale uvidíme, co bude dál. 75%

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Možná nejsnesitelnější díl Bridget. Docela jsem to přežil bez úhony a chvílemi se i bavil. 75%

Kubo a kouzelný meč (2016)

Týjo, amíci dělaj japonský filmy? A docela dobře? Co se to děje? Zatím jsem to viděl s dabingem, ale rozhodně dám i v originále. Dojem z filmu rozhodně za pět, byť ne plných. 83% Dal jsem to i v originále a má to rozhodně něco do sebe. Přidávám na 86%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nejsem fanouškem Star Wars, ale samozřejmě jsem vetšinu dílů viděl ne jednou. Tenhle mě bavil snad skoro nejvíc, společně s jedničkou. Silná čtyřka. 80%

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Zázrak se nakonec nekonal. Hodnocení a komentáře zde mě navnadily, nakonec to až taková pecka není. Hodně dobré řemeslo ano. Jedno shlédnutí doporučuji. Ale stačilo. 80%

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Označení pohádka je opravdu mylné a zařazení 25.12. v 20:00 na ČT1 taky. Tohle je crazy komedie, která má přístupnost pro děti a tím pádem není úplně povedená. Ale některé fórky se povedly. Já bych to tak krutě, jako většina zde (21%), rozhodně neviděl. Takový nadprůměr, mezi třemi a čtyřmi. 60%

38 (2014)

Velice povedený dokument. Nejsem až takový hokejový nadšenec, abych vnímal ještě zahraniční hokejisty. Takže zde jsem se dozvěděl o Pavlovi snad vše podstatné. A formou citlivou, pozitivní. Díky za to. 85%

Cirque du Soleil : Alegria (2001) (divadelní záznam)

Artistka s obručemi byla dle mého absolutním vrcholem tohoto představení. Z hadí dívky mi místy bylo až špatně, to už je fakt moc, co ona se svým tělem dělá. Ale představení jako celek není z těch úplně top, co tenhle ansámbl předvedl. 82%