Labyrint - Série 2 (2017) (série)

Druhá série o něco lepší, než první. To už je hodně dobrá čtyřka. 78%

Noční zvířata (2016)

Linie bohaté a snobské Amy Adams v rozporu s linií jemného Jake Gyllenhaala v prašné pustině byly opravdu hodně protikladné. Co nám chtěl autor říci jsem si musel tak trochu ujasnit zde. To u mě hodnocení snižuje. 75%

Božská Florence (2016)

Meryl nezklamala, ale asi nejvíc mě bavil pianista. Jak je opět vidět, prachatí žijí úplně jiné životy, které nemají s realitou nic společného. Žijí se si ve své bublině a každý se rád přiživí, hlavně když z toho něco kápne. Proto mám raději čisté komedie. Zde byla snaha o přesah a divák by snad měl s tou paní cítit. Ne, snad opravdu ne. 75%

Princezna Nevěsta (1987)

Poprvé jsem viděl dnes, 30 let od vzniku. I dnes je to velice příjemný a netradiční pohádkový film, který je veselý, romantický i trochu drsný - všeho trochu se tam najde. Mám z toho dobrý pocit, obr i šermíř byli klady, stejně jako tehdy mlaďoučká paní Forrest Gumpová. 81% A je to tu, Tenhle film se dá vidět víckrát, a každým zhlédnutím se mi líbí víc a víc. Má to fakt zvláštní kouzlo. 87%

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Překvapivě milý a zábavný film s úplně novými postavami ve světě, který milovníci Harryho Pottera důvěrně znají. Poslední díly Harryho už se mi vůbec nelíbily, zato tohle opět navrací pohodu a náladu prvních dílů. Jsem uchvácen a potěšen a vůbec mi to nepřišlo dlouhé, slabé a zbytečné, jak tu chrlí mnoho komentářů. Spokojenost za pět hvězd. 87%

Trpaslík (2017) (seriál)

Bohužel, Kosmo jako celek se mi zdálo lepší a tenhle seriál šel po něm. Ale mnoho silných momentů tady určitě bylo, ještě tomu dám někdy šanci. 80%

Trpaslík - Čtvrtek (2017) (epizoda)

Mnoho let jsem se nesmál až k slzám - a tenhle díl to dokázal. Potřebuju na záchod, to ne! To dám! Tak za to má u mě plný počet. 100%

Ajťáci (2006) (seriál)

Skvělá zábava, která mi sedla a dokážu se na to dívat vícekrát, což platí o máločem. Přišel jsem k němu až když už byl dávno skončený, vůbec mu to ale neubírá na vtipnosti. 90%