Mezi náhrobními kameny (2014)

Spíš thriller, než akční. Nijak zvlášť mě to nenadchlo, ale špatné to taky nebylo. Lehký nadprůměr. 63%

Zelňačka (1981)

Myslím, že čas prověřil, že i tahle komedie má své místo na slunci. A možná se mi líbí víc, než jiné Funesovy filmy, právě pro tu umírněnost a laskavost, která je pro jeho tvorbu nezvyklá. 78%

Potulný samuraj Kenšin: Kjóto v plamenech (2014)

Opět výbornej šavlovací nářez. Líp než uživatelka Zíza bych své pocity nedokázal vyjádřit. Jen proto, že se blížila půlnoc jsem si okamžitě nepustil třetí díl, protože k tomu tento díl jednoznačně směřuje. Každopádně plný počet bez výhrad. 95%

Brotherhood of Blades (2014)

Tak to byly intriky jak v Dallasu! Zkrátka někdy ať děláte co děláte, nebude to dobře a nemusíte za to ani moci. Dostatečně silný příběh a k tomu slušná čínská akce. Povedený mix na vysoké hodnocení. 90%

Útěk z planety Země (2013)

Další z masy chvalitebných animáků. Všechno hodně dobrý, ale něco tomu chybí na plné hodnocení. Přitom tomu vlasně není co vytknout. 80%

Není co ztratit (1997)

Po letech jsem si tuhle komedii zopáknul a zjistil, že je pořád dost dobrá. Jistě, znám i lepší, ale tahle je docela laskavá, - pozor spoiler - nikdo neumře a dobře to dopadne. A když se tak dívám, jaké má film hodnocení teď zrovna zde, sedí naprosto přesně. Navíc žena se smála jak divá i když se nad komediemi ošklíbá. 76%

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Rozporuplný seriál. Trojan rulez, jako další klady přidávám tu docela širokou škálu našich herců, která seriálem prošla. Některé díly lepší, jiné slabší. Celkově zatím lehký nadprůměr, ale sledujeme to pravidelně. Díl s roztroušenou sklerózou a uplácivými lékaři byl rozhodně nadprůměrný. 70%

Jako malé děti (2006)

Kate byla obrovsky žhavá. Celý film byl pro mě velice zajímavý a zůstal mi v hlavě docela dlouho. Tak už jen za to si zaslouží nejvyšší hodnocení. 82%

Potulný samuraj Kenšin: Zrození (2012)

Málem mi tento kousek unikl. Jen díky tomu, že má tři části a já zaregistroval až tu třetí, jsem se začal pídit i po předcházejících a naštěstí je ještě sehnal. Včera jsem si tedy dal tento první díl a jsem potěšen, že mi to neuniklo. I přes to, že mečovačky nejsou můj úplně preferovaný žánr, tohle je parádička veliká. Jsem nadšený. 93%

Bunraku (2010)

Na plné hodnocení to nemá, ale film se povedl. Styl, atmosféra, nálada jsou rozhodně pozitivy tohoto kousku. I souboje jsou docela originální a nejsou špatné. A Demi je pořád krásná ženská. Tak proč vlastně ne 5? Působilo to jako taková laciná jednohubka, moc povrchní, letem světem, žádné velké budování vztahů. Prostě tomu do pětky "něco" chybělo. Ale čtyřka je to rozhodně nadprůměrná. 80%