Hellierer

Ondřej Partl

okres České Budějovice

4 body

• 4.6.2016  08:56

Rozhodně sem čekal větší průser ale toho vlastně i docela šlo. Já jako člověk co skončil pouze u strategii sem byl sice docela zpočátku rozčarován ze strašně rychlého úvodu ale potom to vlastně i docela šlo. Rozhodně to není nic na úrovni Pána prstenů a je to tak maximálně na jedno shlédnutí ale ani to moc neurazí. 55%

• 3.6.2016  22:24

Naprosto neškodná kokotina. V podstatě je to tak ujeté, až je to svým způsobem skvělé a humor i docela dobrý. Rockwell tradičně dobrý, Tim Roth taktéž, ale ta Anna mi moc nesedla. Akce je na romantickou komedii velmi podařená, nicméně dokázal bych si to představit víc R-kové a ještě trochu víc přes čáru. Takhle 65%

• 21.5.2016  00:15

Tak po docela chladných ohlasech sem začínal být docela skeptický a sem rád, že se mé narůstající obavy příliš nepotvrdily. Rozhodně se sice jedná o nejslabší díl nové trilogie ale stále jde o kvalitní film. Je pravda, že prokresleni postav je takové mělčí a Sophie Turner mě vyloženě srala. Ale na druhou stranu tu máme kvalitní akci. Pár překvapivých momentů a samozřejmě neselhavající duo McAvoy-Fassbender. Ovšem hlavní devíza je perfektní Quicksilver,který si opět nejlepší chvilky krade pro sebe. Takže spokojenost a 75%

• 12.5.2016  16:15

Já asi jako jeden z mála lidí sem se na to i těšil. Bohužel výsledek ač koukatelný je ve výsledku docela nezábavný. Určitě to není hrůza jak někteří hnidopichové z trailerů věštili, ovšem ani zázrak. Takový obyčejný průměr. Uvidím, zatím 45% a až shlédnu v originálním znění, třeba to bude i o něco lepší.

• 12.5.2016  16:07
    Get a Job (2016)

Bohužel, ani hvězdné obsazení nepomohlo tomuto filmu být alespoň průměrný. Ano pár fajn gagu se najde ale na hodinu a půl docela málo. Herci jsou příjemní a Miles Teller je pořád sympaťák číslo jedna. Mohlo to být o dost lépe natočené s více nápady. Bohužel. 40%

• 4.5.2016  22:31

Třetí Cap je velmi kvalitně natočený film. Bratři Russoové evidetně mají cit co se týče uchopení "lidštějších" komiksovek což ukázali u Winter Soldiera a jak ukazují zde, zvládají to bez škobrtnutí i ve větším měřítku. Syrové boje na blízko vás vyloženě bolí a co je hlavní baví. Příběh je v rámci možností fajn a dialogy jsou opět vymazlené. Bohužel je to stále ten samý Marvel co známe. I zde najdete hromadu odlehčujících momentů a pořád film nemá ty pověstné "koule". V Civil War pracují s osudovostí a u finální bitky vás vyloženě zamrazí ale nevyužívají to jak by mohli a měli. Za co ale opravdu palec nahoru tak to za Spideyho a jeho skvělé zvládnutý origin. A Tom zvládá svou roli na jedničku, i když jsem se ho ze začátku trochu obával. 60% a příště už do toho opravdu šlápněte!

• 7.4.2016  16:48
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

Tak to mám úspěšně za sebou a musím říct, že za mne naprostá pecka. Franco si vás získá díky jemu typickému charismatu a naprosté kouzelnosti (zním jak zhulenej Rogen! :D ). Scénař kvalitně napsaný a jelikož nemám přečtenou knihu tak nevím jak moc je věrný či nikoliv ale baví vás to a strašně jste zvědavý nakonec (kde typicky po Kingovsku vás čeká zvrat). Kdo si ale uloupil mé srdce nejvíce je Sadie ( Sarah Gadon ). Více kouzelnější a sympatičtější castingovou trefu snad ani udělat nešlo. Každý úsměv, každý pohled vás chytne za srdíčko ( mnohé i někde jinde ) a rozhodně doufám, že se Sarah objeví ještě v nějakým jiným velkým filmu. Sečteno a podtrženo I 95% I

• 2.4.2016  18:41

Tak po ohlasech sem čekal průser. Ale ono to nebylo zas tak špatné. Vlastně to nebylo vůbec špatné. Předně je potřeba říct, že mám načtené DC univerzum z komiksu a díky tomuto sem si užíval všechny odkazy. Ovšem podle mne to nefunguje vůbec špatně ani jako film sám o sobě. Ano některé kroky byli velmi uspěchané ( zdravím Doomsdaye) ale jinak film velmi rychle odsýpá a hlavně baví. Vše směřuje k závěrečnému digitálnímu bordelu, ale mě to prostě bavilo a určitě je to o třídu lepší než-li Avengers 2. A Batfleck? Ten je rozhodně boží. Konečně dostáváme temného,drsného a nekompromisního Batmana jak má být. 80%

• 9.3.2016  18:38
    Everest (2015)

Dop.... to byla jízda. Rozhodně doporučuji si nic nezjišťovat o této "expedici" a vidět film s tím, že nevíte kdo sleze. Pokud takhle uděláte čeká vás nehorázná emocionální dráha, po které budete mít omrzliny i vy. Rozhodně skvělý zážitek podtržený skvělými výkony a perfektně zvládnutou audiovizuální stránkou.

• 29.1.2016  18:56

Proč sem na tenhle film chodil? Jediné pozitivum je to, že je to lepší než originál. Bohužel to nebylo tak těžké a dobrého gagu aby člověk pohledal. Ach kde jsou ty časy relativně chytrých parodii :(

• 20.1.2016  12:43
    Lovci stínů: Nástroje smrti (TV seriál) (2016)

Zatím to není tak strašné určitě dám seriálu šanci ale teda mohli by si odpustit ty přihřáté písničky a preobsadit tu zrzavou pizdu,které sice je pekelně sexy ale hereckého talentu posbírala tolik asi jako Rytmus toho hudebního. Ale démoni jsou moc pěkní a seriál má celkem slušné tempo. Zatím tedy 45%

• 14.1.2016  16:59
    Popelka (TV pořad) (2015)

Neeeeee!

• 17.12.2015  20:00

Tak já jsem celkem rozčarován. Star Wars epizoda VII je opravdu spíš takový úvod a připravení půdy pro rozmáchlejší další epizody. Jak je zde napsáno chybí tomu jakékoliv emoce, jakákoliv osudovost. Čekal jsem něco víc, něco nového. V podstatě jde o Novou Naději přes kopírák s pár nápady. Final fight byl naprosto skvělý a přesně u něho sem si říkal, takhle to má být, takhle to má vypadat. 45%

• 13.12.2015  18:55

Tak tenhle film je to opravdu hodně podhodnocený. Rozhodně nejlepší "romantika" od About time. Jason Sudeikis a Alison Brie jsou sympaťáci až na půdu a opravdu tenhle film táhnou jak nejlépe umí. Dokonalé hlášky a typický Sudeikisův sarkasmus. Rozhodně to není žádné zlo a pokud jen trochu tyto filmy máte rádi nešlápnete vedle. Normálně bych dal asi 4 hvězdy, ale jak tu ten film vidím tak podhodnocený dávám 5.

• 21.10.2015  18:37

Tak tenhle film sem si pustil s tím,že budu koukat hodinu a dvacet minut na koninu v ranku Paranormálních Aktivit. Ale ono to nakonec nebylo tak špatné. Ano pořád se to pohybuje v tom,že v napínavých okamžicích se kamera rozmaže,sekne a tak ale zase díky provedení filmu ke to celkem snesitelné a hlavně konečně to vypadá trochu věrohodně. Co se týče příběhu i zde se hraje pořád ta samá "duchařská" písnička: Duch straší partu teenagerů a ti na sebe řvou...konec. Díky ale poměrně zajímavému provedení a nenásilnému občasnému humoru díky onomu provedení tento snímek pořád trochu vyčnívá od jiných hororů stejného typu. Za mě trošku silnější 3 hvězdy tedy I65%I

• 25.9.2015  20:04
    Scream Queens (TV seriál) (2015)

Prostě fámozní :D Dlouho sem se u seriálu tak nezasmál.

• 9.7.2015  20:33
    Scream (TV seriál) (2015)

Tak tohle mě upřímně moc příjemně překvapilo. Nečekal jsem,že by MTV mohlo dodat nějaký dobrý seriál a už vůbec ne slasher a už vůbec ne slasher z vyčerpaného univerza. Ale ono ejhle. Scream TV series je opravdu kvalitní seriál a světe div se i s poměrně super postavama a herci. Samozřejmě jede se ve stylu starého Screamu tedy: narážky na ostatní horory, sexy rostleskávačky, chytří geekové a tak. Ale jako seriál to funguje velmi dobře. PS: Musím zmínit skvělý,znepokojující soundtrack. 2. Sezóna byla jako celek o chlup horší ale pořád stejně dobrá a zábavná a rozhodně si mě získala závěrem,který byl oproti 1. sezóně vyloženě zajímavý a docela i překvapivý.

• 2.7.2015  22:30
    Méďa 2 (2015)

Perfektní prdel s partou lidi :) Do kina jako ideální. Ted 2 prakticky v ničem nezaostává oproti jedničce. Je zde stejná konzistence perfektních gagu a těch méně povedených. Díky bohu těch dobrých je zde většina a v podstatě až do závěrečné 10 minutovky se hlaskuje o stosest. Kdybych měl vypíchnout některé brilantní gagy vybral bych: Jursky Park,Liam Neesona a smutnýho smajlika :D

• 29.6.2015  22:29
    Krize (TV seriál) (2015)

Zatím poměrně velmi dobře natočená satira se skvěle obsazenymi herci. Tu vážnou linku může brát vážně opravdu jen hnidopich. Zatím 75%

• 29.6.2015  22:25
    Hráči (TV seriál) (2015)

Je to strašně pohodová dráma o poměrně nudných sportovcich (a to Americkej Fotbal žeru), ale já sem proste čekal něco ve stylu Californication a to se mi opravdu nedostalo. Komedie to není ani omylem. Po dvou dílech 60%

• 29.6.2015  21:02
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Tak první sezónu považuji za jeden z nejlepších a nejlépe zvládnutých seriálů vůbec. Úžasná temná atmosféra ze které vám běhá mráz po zádech. Skvěle zahrané role v čele s dokonalým Matthewem. A jeden z nejlepších openingu vůbec. A civilní a velmi dobře zvládnutý závěr mě taktéž velmi potěšil. První Série= 100%. Druhá série je úplně jiná a velmi rozdílná oproti té první. Vymizelo zatahnuté počasí Louisiany a vystřídalo ho slunečno Kalifornie. Zápletka je pořád stejně zvrhlá a zapletená ale nemrazí vás až tak jako v první sérii. Ale upřímně není to vůbec na škodu. Je to sice jiné ale stále skvělé. Velmi dobře napsané dialogy a hlavní charaktery, které podtrhuje fakt,že v podstatě nejkladnejsi postavou je hlavní "záporák". Všichni herci hrají na stodeset procent a je to velmi vidět. Farell hraje už v podstatě svého nekladneho "hrdinu". Vince Vaugh hraje svoji vážnou roli taktéž velmi dobře a dokonce i Kitsh svůj part odehrává nadstandardně. Samozřejmě ale nejlepší postavou je dokonalá Rachel,která si svou drsnacku vyloženě užívá. (a nutno říci, že v této roli je opravdu sexy jako žádná jiná herečka) Druhá série= zatím 90% ( Dal bych i 95 ale to by nesměla být v druhém díle ta facka divákovi od tvůrců)

• 14.6.2015  22:38

Celý film je skvělá letní oddechovka. Uvítají vás staří i noví dinové, představí se vám hlavní lidské postavy (u nichž je třeba zmínit, že všechny jsou castingovou trefou do černého), zazní ústřední všem známá melodie a jakmile se hlavní záporák rozjede, rozjede se i nefalšovaná jízda na horské dráze. Film skvěle postupně graduje až do kulervouciho finále ve kterém se všechny vaše vlhké nerdské sny stanou skutečností. Kdyby nebylo toho finále tak bych dal 75-80%. Ale takhle nemůžu jinak než za 85%

• 14.6.2015  12:12

No co k této překrásné a dojemné "pohádce" říci. Je to špičková pohádka pro děti i dospělé, i když děti by mohli mít občas trochu problém skousnout určité scény. Je zde i ta neklasičtější romantická linka, která obsahuje snad všechny klišé, co existují. Přesto to díky scénáři a výpravě, nepůsobí tuctově. I95%I

• 6.6.2015  22:18

Žijeme to ale v šeredným světě. Men,Women and Children je v podstatě feel-good movie, i když se v něm nedějí zcela košér věci (bohužel v dnešní době naprosto normální), což je nejspíše díky soundtracku. Je to film plný frustrace a v hledání sama sebe. Jakýkoliv dnešní dospívající se v tomhle filmu rozhodně najde. Reitman prostě umí :)

• 14.5.2015  18:10

No co napsat k tomuto filmu....asi tohle: Pokud jste neviděli starého Maxe, tak možná budete zaraženi zdejším šíleným a zvráceným světem, který je naprosto geniální a kouzelný. Film vás zarazí do sedačky od první minuty a pustí vás asi tak tři hodiny po promítání, protože tempo je tak zběsilé a film na vás vychrlí tolik věcí, že je ani nebudete stíhat vstřebávat při první projekci. Prostě a jednoduše zatím nejlepší film roku a nebál bych se říct, že nejlepší akční film této dekády.

• 1.5.2015  08:45

No to zase byl jednou zážitek. Tak stupidní a nudný film jsem dlouho neviděl. Scénář psal nějaký leprikon svázaný ve sklepení pod pohrůžkou násilí. Tak nesympatické ústřední duo by člověk pohledal. Film mohl být naprosto neškodný zbytečný film, ale díky své naivitě a ultra tupému scénáři, se stal strašně zbytečně, strašný film. Už ty filmy podle best-sellerů radši přestaňte točit. Radši oželím těch pár dobrých, než abych musel vidět dalších X strašných. 20% za prsa Dakoty Johnson ( i když věřte mi není o co stát ani tady )

• 30.4.2015  20:02

Nebyla to taková tragédie jakou jsem očekával. Po úvodním digitálním bordelu jsem byl naprosto znechucen a bál jsem se, že takový bude celý film. Díky bohu nestalo se tak a dostal jsem akční výplach s kvalitními efekty. Ovšem nic víc. Ultron je jako záporák opravdu nudný. Na druhou stranu sem rád za zaměření na Hawkeye. Quick-Ass poměrně nudný a nezáživný (oproti skvělému v X: DotFP). Scarlet Witch je celou dobu sexy a dělá čachry rukama. Takže sečteno a podtrženo kvalitní letní výplach, ovšem letní hitovka rozhodně ne! 55%

• 27.4.2015  19:38
    Poslední chlap na Zemi (TV seriál) (2015)

Perfektní seriál se super obsazením v čele s famózním Willem Forte, který ve své roli exceluje a září. Člověk s postavou Willa Forteho hnedka splyne a cítí s ním všechno to utrpení, jemuž osud pořád hází pod nohy. Chápu, že vedlejší postavy mohou přijít někomu otravné, ale já to vnímám jako obrovské pozitivum pomáhající se sžít s hlavním hrdinou. Zatím dávám 90% s tím, že mě čeká ještě poslední finální díl. EDIT: Tak celá sezóna za mnou a jak jsem se bál její zakončení, tak mě to přešlo. Série byla v rámci možností zakončena výborně a já 1. sézoně dávám 95% :) Pro mne zatím nejlepší komediální seriál roku 2015.

• 26.4.2015  15:02
    Popelka (2015)

Ta nejobyčenější, nejrutinější ale nejkrásnější Popelka. V podstatě pohádka, kterou jste již viděli x-krát, ale pořád vás baví.

• 20.4.2015  10:00
    iZombie (TV seriál) (2015)

Po třech epizodách mám poměrné kladné pocity. Kostra seriálu je v podstatě stejná jako v Gotham tzn. Jedna vražda na díl a v pozadí se odehrává nějaká větší zápletka. Oproti Gothamu iZombie má tu výhodu, že případy jsou dostatečné zajímavé aby vás bavili. Všemu napomáhá neuvěřitelně roztomilá a krásná Rose McIver, která hraje tu nejvíce sexy a roztomilou zombie, co jste kdy viděli. Sečteno a podtrženo seriál každý týden na těch 40 minut bez problémů zabaví I70%I