Hellierer

4 body

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 29.3.2015  20:58
    Město 44 (2014)

Nenechte se zmást přirovnáváním filmu k jiným jako Hunger Games,Twillight a podobné...Tento snímek je spíše dramatický Sucker Punch z 2. světové. Film je velice brutální a nemaže se s žádnou postavou a děkuji tvůrcům za ten výborný gore...a je tu zde i jedna velmi pamětihodná scéna (Krvavý déšť), co se mi opravdu vryla do paměti a nadchla mě...poláci prostě umí.

• 21.3.2015  07:45

Celý film je prakticky dobře natočené drama, které je celou dobu napínavé. Pak to ale přijde, ve třetí čtvrtině filmu na vás vybafne scéna, které je až nechutně realistická a trikově zvládnutá. Natočena přesně tak, jak by měla tzn: mráz v zádech. Rozhodně jeden z nejlepších filmů s mimozemšťany, co sem kdy viděl.

• 13.3.2015  19:18
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

A já se prostě tomu neubráním...Tenhle seriál je zde strašně podhodnocen. Uznávám, že první epizody byly celkem obyčejné, nicméně později se tento seriál dostal do velmi dobrých sfér. A když se na něj po těch letech koukám znova, je to prostě pořád stejná zábava.

• 19.2.2015  21:06

Nářez. No prostě je to nářez. Jediná chyba tohoto výborného filmu, je jeho délka respektive krátkost, protože u tohohle filmu bych klidně o půl hodinky déle vydržel. V kladech mohu vyjmenovat mnoho věcí, ale řeknu jen jednu: Scéna v kostele!

• 17.2.2015  18:59
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Po shlédnutí této žumpy jsem musel přehodnotit svůj postoj ke stařičkému GamePage, jelikož zhruba 3 minuty tohoto pořadu hravě strčí do kapsy 100% scének právě z GamePage. Ne takhle opravdu ne! Myslel sem si že česká televizní produkce více klesnout nemůže, ale ono ejhle.

• 11.2.2015  10:05
    Kód Enigmy (2014)

Další "oscarovka" tento rok a opět je to nečekaně připo**** drama/životopis. Musí se na začátek však říct, že se nejedná o prvoplánovou dojímačku, jako byl Lincoln nebo 12 let v řetězech, nicméně je to pořád to samé. Benedictovi snad poprvé v jeho kariéře nebudete roli věřit. Ostatní herecké obsazení hraje svůj standart a film vás ničím nepřekvapí, což je zapříčiněno tím, že je to podle reálných událostí. Na druhou stranu snímek rychle utíkal a po řemeslné stránce je dobře zvládnutý. Film byl na téma, které mě hodně zajímá. Takže kvůli tomu 4 hvězdičky (i když je to jen další oscarová rutina, která kdyby nevznikla nikomu by to nevadilo) a o třídu horší než Nightcrawler.

• 11.2.2015  09:54
    Slídil (2014)

Donnie Darko hraje Donnie Darka ve filmu bez Donnie Darka. Tento počin stojí a padá na výkonu Gyllenhaala, který tu hraje více drsnějšího Donnieho. Jake je zde bez jakýkoliv výhrad famozní a bez problémů utáhne celý film. Snímek oplývá úžasnou atmosféru, je krásně nasnímán a zajímá vás od začátku do konce. Bohužel jsem se nemohl zbavit pocitu, že tomu všemu chybí ty pověstné "koule".Trochu atypická "oscarovka" od které dostanete přesně to, co čekáte.

• 20.1.2015  19:13
    Interview (2014)

V podstatě naprosto průměrná komedie s pár velmi vydařenýma gagama (Katty Perry, Take him out) a s výborným nápadem, jehož zpracování však stojí tak na půli cesty. Z této premisy se dalo vytěžit mnohem, ale mnohem víc. a kdo se těšil na odvážný film kritizující Severní Koreu ten ať si raději zahraje hru Homefront.

• 8.1.2015  12:27
    Galavant (TV seriál) (2015)

Pro mě velmi milé a nečekané překvapení. Viděl jsem zatím jen dva díly, ale zatím super zábava s velmi návykovými popěvky. Celkové hodnocení po první sérii. EDIT: První série dokoukána a jsem velmi spokojen 90%. EDIT2: I druhá série byla obstojná a škoda, že pro nezájem diváků byl seriál zrušen. 80%

• 28.12.2014  23:40

Nikdy jsem o tomto dílku nic neslyšel a tak jsem si ho pustil s tím, že naprosto nevím, do čeho jdu. A ono ejhle, druhý nejlepší animák roku ihned po LEGO Movie. Chytrý humor, dětský humor i trochu toho toaletního humoru to vše zabaleno do pěkného audio-vizuálu a k tomu jednoduchý a několikrát viděný příběh, který je vlastně jediný větší nedostatek filmu, jinak nemám žádných výtek.

• 27.12.2014  22:41
    Doom (2005)

A ona to zase taková tragédie není. Samozřejmě film se rozjede až v druhé polovině, ale poté už se jedná o docela slušný, sci-fi masakr. Pokus o horor je chabý, ale když přijde na řadu střílení potvor, tak se na to krásně kouká zásluhou velké brutality. A když pak na řadu přijde first-person sekvence, tak se hráč dostane do nebe ( popřípadě pekla). Takže vypnout mozek a směle do toho.

• 26.12.2014  19:32

Po sérii teen-filmů alá Hunger Games, Twilight a dalších z těchto nekonečných zástupů, přichází konečně film, který má své kvality a nebojí se být v tomto sub-žánru i temnější a drsnější. Samozřejmě dá se zkritizovat konec, který jelikož film je natočený podle série knih, poměrně otevřený. Na druhou stranu poměrně navnadí, protože divák chce vědět co bude dál. J inak se však jedná o zábavný a velmi rychle ubíhající film, který vás neurazí.

• 26.12.2014  19:31
    Interstellar (2014)

Ano mistře Nolane takhle opravdu ano. Nolan opět dokazuje,že není lepšího řemeslníka v Hollywoodu. Z tohoto filmu všemi stranami srší nápady a hlavně emoce. Film vás bude dojímat, kdy dojímat má. Fascinovat, kdy fascinovat má. Jeden z filmů roku i přes nedomrlou závěrečnou 15-ti minutovku.

• 26.12.2014  19:31

Jako fantasy obstojné, jako pouťová CGI atrakce taktéž, ale jako velkolepý film, z kterého se bude skákat radostí do vzduchu podobně jako u LOTRa, rozhodně ne. Jacksonova láska k CGI ho jednou potopí ke dnu. Takhle ohyzdně vypadající velkofilm jsem dlouho neviděl a ještě o to víc mě mrzí, když se kouknu na Pána prstenů, který je dělaný s láskou. U Hobita je vidět, že je dělán jen a jen pro peníze a nic víc. Takže pokud bude ještě nějaký film ze Středozemí prosím Petere předej otěže někomu jinému. EDIT: Po shlédnutí bonusů na Blu-ray, byl můj pohled na Jacksonovu práci opět změněn a přeci jen to srdíčko tam pořád je.

• 26.12.2014  19:30
    Zmizelá (2014)

Fincher stále nezklamal. Ba dokonce se ještě zlepšil, protože po pro mě slabším dramatu Social Network přišel film, který mě chytil a nepustil. Hltal jsem každou jeho sekundu. Tempo je správně plíživé, přitom film vůbec nenudí. Každá scéna působí tak, jak působit má. Pokud máte rádi chytré a působivé detektivky rozhodně shlédněte.

1 2 3 4 5 6 následující >>