Bing fung hap: Cung saang zi mun (2014)

Nemá to ani hlavu ani pätu. Väčšina filmu nedáva vôbec zmysel. Akcia vyzerá strašne umelo a nereálne.

Rodina na baterky (2021)

Svieže, plné dobrých nápadov a dobrých vtipov. Jeden z najlepších animákov poslednej dekády.

Princezna zakletá v čase (2020)

Celé zle od réžie cez hudbu až po obsadenie. Rozpočet ako na nedeľný obed tomu tiež zrovna nepomohol.

Code 8 (2019)

Je to ako epizóda TV seriálu. Dosť lacné a obyčajne. Nechýbaju ani herci z teen ptákovin.

Mutant (1984)

Začína to celkom v pohode ale s prichádzajúcimi minútami to pridáva stále viac a viac na stupidite. A záver je už vrchol blbosti.

Dům u hřbitova (1981)

Ako to už býva jedna nelogická scéna za druhou. Stupidné správanie postav ani nehovorím. Rozpracovaných niekoľko dejových liniek, ktoré nikam nevedú. Aj to je Fulci. Gore scény točiť síce vie ale filmy bohužial nie. Ani sa nedivím že taliani už netočia horory.

Mizerové navždy (2020)

Čakali sme dlho a bohužiaľ, radšej by som bol, keby sme sa nedočkali. Okrem toho že nás potešili starou známou hudbou z jednotky a povinného Bad Boys songu stoji soundtrack za prd. Scenár, ktorý tu už bol toľko krát že neviete vybrať ktorému filmu sa podoba viac. Hlavný "padouch" ktorý v celom filme hlavne telefonuje a 80% textu v každom rozhovore je o tom istom. Hranie sa na veľkú drámu tejto sérii vôbec nesvedčí, potláča to o čom táto séria je predovšetkým a to akčná komédia. Zopár dobrých hlášok tu je a s komediálnou stránkou filmu ako jedinou nemám problém. Ale to čo už problém je a to veľký je nedostatok poriadnej akcie. V podstate 3 akčne scény na 2 hodinový film a to na tu prvú čakáme vyše polhodiny. Samotná akcia je možno dobra pre nejakú Kobru 11 ale do Bad Boys určite nie. Vlastne pri poslednej akčnej scéne som v kine zaspal na 2-3 minúty. To už hovori samo za seba. Bay tu chýba a to neskutočne. Spoiler - ako by toho nebolo malo ešte zabijú jednu z najlepších postav.

Terminátor: Temný osud (2019)

Hádam jediny film kde som mal problém v kine udržat otvorene oči. Musím povedať že T3 ma ako pokračovanie po T2 bavil viac ako tento počin či už po akčnej stránke ale aj po príbehovej. A to CGI tomu nepomáha tiež.

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál) odpad!

Niečo strašne sa nato pozerať. Aj rozpočet na nedeľný obed je väčší než mala táto miniséria.