Cinco de Mayo: La batalla (2013)

Roztrasena kamera sa skvelo vyníma v bojových scénach, no mimo nich straca na efekte a divaka skôr začne znervozňovať. Samotny dej je nezaživny a vôbec celkovo to zachraňujú už spomínané bojové scény! Inak slabota.

Stopy (2013)

Inšpiratívny životný príbeh ktorý je dôkazom toho, že aj obyčajny človek dokáže Veľké veci.

Pod klenbou stromů (2013)

Tvorcom zrejme išlo o vytvorenie atmosferickej dramy s prvkami trileru a psychologie. Zábery na dzunglu nie sú však dostatočne intezívne pričom ten správny hudobny podmaz by to aj malo, no chýba tu snaha tvorcov vyťažit maximu. Môžem vyvodit len to že po 3 pokuse a prekonani sa, som to dopozeral. NUDA!!!

Prokletí ostrova Oak (2014) (pořad)

Zbytočne naťiahnute čo ubera na kvalite dokumentu. Je síce pútavo spracovany ale zároven kazený nezmyselnymi konšpiračnymi teoriami o pôvode pokladu. Pre celkove zhrnutie dvoch sérii kľudne stači si pozriet posledny diel (10 diel) z 2. série. Ušetrí vam to čas.

71 (2014)

Drsnosť, surovosť a roztrasená kamera dodávajú na intenzite filmu, ktorý si vas udrží v strehu.

Nezlomný (2014)

Tako ako ma Angelina svojim filmovým debutom V krajine krvi a medu sklamala, tak ma teraz prekvapila. Dokazala že je nielen dobrou herečkou ale aj schopnou a nádejnou režiserkou, ktorá vie využiť potencionál silného príbehu! A tento film je toho dôkazom.

Doupě vlků (2014)

Vzhľadom na nizky rozpočet je film celkom dobry a pozerateľny. A pre mizerné a nízke hodnotenie prídavam jednu hviezdičku navyše!

Po zániku Země (2013)

Film sa snaži pôsobit ako epicke Sci-fi survival, ale vôbec tomu tak nie je. Aspoň u mňa nezbudzuje ten dojem. Vzhľadom na rozpočet, $130 milionov, mi to pride ako hrubo odflaknutá práca od dobrého režiséra,

Jako za starejch časů (2012)

Uvolňujúca krimi komedia o old school gangstroch nabita nezabudnuteľnými hláškami!

Michael Kohlhaas (2013)

Drsné a realistické prostredie spojené s hutnou atmosferou je sprevádzané úžasnou dobovou hudbou... a k tomu ten mrazivý záver za ktorý dávam hviezdičku navyše.