• Krátkometrážní

Kruh (2002)

První horror, který sem v životě viděl. A upřímně, byl sem posraný až za ušama. Aj dneska, po těch asi osmi letech, když se na Kruh podívám, běhá mi mráz po obratloch.

The Backwater Gospel (2011) (studentský film)

Krátkometrážní, animovaný, hororový western? To myslíte vážně? Tak to může dopadnout jedině jako naprostá BOMBA!!!!!! Od první vteřiny až po závěrečné titulky skrz na skrz originální filmové pohlazení.

Continuum (2012) (seriál)

První série shlédnuta a ... jsem na rozpacích. První 3 díly jsou o ničem, pak se teprve začne konečně něco dít, přijdou nějaké ty zvraty, trochu napětí a na povrch vyplouvají další a další otázky. Ale pořád je to málo, levné kulisy, neměnné prostředí, žádná inovace v příběhu. Jen díky té docela pěkné babě je to u mě zatím lehký nadprůměr. 60%

Zprávy TV Onion (2008)

Absurdní, zábavné, nudné, lživé, trefné, vážné, hloupé, nesmyslné, vtipné, mdlé, pravdivé, sarkastické, seriózní, nelogické, sympatické, přehnané, dramatické, odlehčené. Zhruba takové jsou zprávy TV Onion.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Hnus velebnosti. Skvělý film s úžasnými herci, který vás nasere, pobouří a uvědomíte si jaké je náboženství svinstvo.

Tři (2005)

Jedna hvězda za příběh, zbylé dvě za prsa Kelly Brook :)

Sportovní noviny (1994) (pořad) odpad!

Není to taková hrůza jako Televizní noviny ale strašně mě serou s Rubrikou borec na konec a jejich stupidním výběrem těchto "borců" a komentáři k nim. Zlaté Branky, body, vteřiny.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Nikdy jsem zprávy v televizi moc nesledoval. Ale ta změna jaká proběhla u Televiznich novin je znatelná i když na ně jen náhodně narazím. To je hnus velebnosti !!! Trapná snaha o světovost, reportáže o hovnu, neustálá snaha o zveličování banálních případů, omílání stále toho samého, v poslední době dokonce začínají brousit i do BULVÁRNÍHO odvětví. Hnus a svinstvo na které máme hledět čtyřikrát během dne ???? Ste se asi posrali ne ???? Běžte se zahrabat, vy TV HOVNA.

Avatar (2009)

Trvalo mi skoro 3 (slovy tři !!!) roky než se mi do ruk dostal Avatar, a já měl příležitost ho shlédnout. Možná že v době premiéry bych hodnotil jinak, ale nemyslím si že si 5 hvězd Camernův opus zaslouží. Stále, i po těch letech, sice sedí na trůnu pro film s nejvelkolepějšími triky a může se honosit titulem "óda na nejnovější a nejlepší filmovou technologii", ale důležité je podívat se pod tu trikovou slupku a zamyslet se nad tím co najdete. Ekologickou agitku o tom jak zlý člověk ničí přírodu. Opravdu to musí být tak do očí bijící v průběhu celého filmu??? Klišoidní příběh o lásce, zradě, odhodlání a zase lásce, který jsme viděli už na 100+1 způsob??? Pro mě to prostě na příběhové stránce poněkud pokulhává a jenom proto že to hezky vypadá tomu nevlepím 5 hvězd. Tečka.

Chata v horách (2012)

NESKUTEČNÝ NÁHUL !!!!!!! Hlavně v posledních 30 minutách se někdo kurevsky vyřádil, a to jak trikově tak hlavně krvavě :) A přitom to celé začíná tak líbezně a nevinně. Krátká seznamovačka a jupííííí jedeme na výlet, pak se všechno posere a místo toho aby všichni "obyčejně" zemřeli, někoho napadlo že by bylo fajn do toho narvat ty nejujetější nápady jaké si ani neumíte představit. A zrovna při té příležitosti zbořit veškeré hranice horror / sci-fi filmu. Máte už nějakou představu o čem to asi tak bude, tak v tom případě ji rychle zapomeňte, celkový film je totiž ještě mnohem šílenější, a hlavně lepší než si kdy můžete myslet.