Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Inu takhlenc. Svatá trojice Mádl, Polívka a Trojan to zachraňujou v každé scéně, ale Liška a zbytek imbecilů / nápadníků, to zase v každé scéně posílají do kopru. Taky se tam nehodila ta přespříliš chytrá princezna, která má do krásy starších pohádkových princezen hodně daleko. Asi bych mohl přihmouřit oko a dát slabší 3 hvězdy. Každoroční nová pohádka nepřekonala ty ostatní co se za posledních pár let snažily diváka zaujmout.

Jak se budí princezny (1977)

"Tady prokopeme strouhu a voda odteče. Skoč pro motyku" ~~ "Ale princi to já nemůžu, mám takový loupání v kříži" ~~ "No to se právě musí rozhýbat" ××× Asi nejzajímavější zpracování šípkové růženky.

Vánoce na draka (2008) odpad!

Miluju filmy v níchž je polovina postav mentálně zaostalá a ta druhá polovina se neustále hádá. Bezva to dokáže navodit tu pravou vánoční atmosféru.

Lidice (2011)

Seznam lidí v titulcích kteří se jmenují Lidice je neuvěřitelný. :: .Co bych napsal k filmu - silné téma. Slabší zpracování. Nevím proč přesně, ale do děje mě to nějak výrazně nevtáhlo. Řekněme že 3 hvězdy si to zaslouží.

Minority Report (2015) (seriál)

Přesně jak jsem očekával, se z toho hned v druhém díle stala nezajímavá kriminálka která kromě hájtech serepetiček, nemá vůbec žádné nové nápady než ty ostatní kreminálky. Jo, a začíná mi čím dál víc vadit ženská dominance v policejních řadách. V poslední době jsem si všiml, že 80% policajtů ztvárňují ženy.

Zoubek (2004) odpad!

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala prcek i přes mé důrazné upozornění že to není ten film z Dwaynem Johnsonem ) Trpěl jsem jak poraněné zvíře. Tohle je pro opravdu ty úplně nejmenší děti a ty to podle mého taky moc bavit nebude. Prcek statečně trpěla se mnou aby mi dokázala že ten film je dobrej a že se jí líbí ( nelíbil a bylo to na ní sakra vidět )

Martin a Venuše (2012)

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala partnerka ) I moje partnerka uznala že tohle je debilita na entou. Oběma dámám které psaly scénář, bych doporučil nehledat chlapy kteří mají drahej bourák a celý den vysedávají po vinárnách a drahých restauracích, protože takovej chlap si sám neumí zapnout ani rychlovárnou konvici. To že podle takového idiota potom hodí do jednoho pytle všechny chlapy je opravdu smutné. Obě dámy by se měly podívat na pár stránek na internetu, a podívat se na to, jak to chodí doopravdy a že kolikrát ta ženská je taková kráva že by jí ty děti měla odebrat sociálka. Film jsme viděly celý abychom oba pochopily že popisek se plete a že místo komedie tam mělo být napsáno sci-fi, protože ani v našem několikasettisícovém městě se nenachází tolik karikatur lidí, jako v celém tomto příběhu. 1 hvězda je za pár vtipných scének. Jinak to uráží obě pohlaví.

Hotel pro psy (2009)

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala prcek ) Musíte si uvědomit že je to film pro děti a tak by ho měly hodnotit asi jen děti. Není to vyloženě pakárna na entou, to zase ne, ale je to určeno dětem tak do 10 let. V závěru filmu kdy Don Cheadle ( ze sociálky ) začne na schodech představovat psy a říkat jejich smutné příběhy doporučuju ihned vypnout a konec příběhu si vyfantasírovat podle svého. Od této chvíle je to totiž na čistočistý odpad. Do té doby je to tak na 2 hvězdy. Děti ocení tu spostu roztomilých pejsků.

Spadl z oblaků (2003)

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala partnerka ) Pohodový film, který opravdu spadl z oblaků. Nikdo tady neprdí, nekrká, nezvrací, nemá hubu plnou sprostých slov, není tady žádnej ukecanej černoch kterej každého oviňuje z rasismu, není to debilní a nenachází se tady žádní idioti. Prostě čirý údiv. Film jsem dnes viděl poprvé a určitě ne naposled. To že je film dobrý ho dostalo až na můj externí HDD který je určen jen pro opravdu dobré filmy. Danny a Glenda si výborně sedly a ta romantika tomu prostě dodala dobrou pohodu. Začátek je sice mírně nezáživný, ale jen co se Danny odlepí od země, začne to být dobrej film. 4 hvězdy.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybíral jsem Já ) Man from U.N.C.L.E., je prapodivný film o kterém nevím přesně co si myslet. Chce se tvářit jako drama, komedie, dobrodružství, akce a přitom to všechno vyznívá hodně jako parodie. Henry Cavil hraje parodii amerického agenta a Armie Hammer zase parodii na ruského agenta. Přitom se ale tváří jako že to myslí vážně. -- .Akce není špatná, to určitě ne ale opět nevím jestli je to myšleno vážně nebo si z toho prostě utahují - hlavně celý začátek filmu vyznívá jako dobrodružná komedie. :: .Nevěřím že se tohle stane nějakou plnohodnotnou sérií (jak naznačil závěr) jako třeba Mission Impossible, protože si nedokážu představit kdo by zaplatil celou tu výpravu která by musela být opět zasazená do doby dávno minulé. // PS : netuším koho a nebo kde přesně, tam hrál David Beckham