Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

"Kurňa, co to je ?" Inu Pavlíku, špatná šou. Velmi špatná šou.

Hobby naší doby (2010) (pořad)

To je fakt hrozný pořad. Paní J.B. (a není to J.B. Flečrová) to mrví už jen tím jak furt mele pantem. Snad jednu slabou hvězdu za pár zajímavostí. Kdo ty zajímavosti ale ocení je velká neznámá.

Marťan (2015)

Knihu jsem četl. Srovnáním knihy a filmu, z toho film vydoloval krásné 4 hvězdy. Nečekal bych že Matt Damon umí hrát i komické role. Ridleymu Scottovi se zřejmně na malý okamžik rozsvítilo v hlavě a natočil dobrej kousek po šílené jízdě katastrof co na nás vytáhl za posledních pár let. --- :: --- Nerozumím těm chytrákům co tady melou něco o realističnosti a o tom že film podkopává zákony přežití atd. Je to prosím pěkně prezentováno jako sci-fi, tak z toho nědělejte teoretickou příručku jak přežít v nehostinném prostředí.

MasterChef Česko - Série 1 (2015) (série)

Parta imbecilů a netáhel, na cestě za slávou. Bohužel originál to nemá šanci překonat a to ani ten originál není zrovna veledílo. Odmítám hodnotit něco pro co i odpad je pochvala.

12 opic (2015) (seriál)

Jednu pozitivní věc na tomhle seriálu ocenit musím a to je jeho počet dílů (konečně si někdo řekl že "klasických" 21 - 26 dílů je prostě moc, a tak to zkrátily na únosných 13 dílů) Divák tak neopustí seriál protože rozuzlení se bude konat až za 20 dílů ale na těch dalších 6 dílů si klidně vydrží počkat. ::::::: Seriál 12 opic, má z filmem společný jen název a základní myšlenku viru co vyhubí 99% populace. V seriálu je všechno nějak jinak a mnoho věcí je řešeno jinak. Vlastně se z toho asi po 3 díle stala taková nudná kriminálka, kdy někoho hledají a když ho najdou tak zjistí že to není ten hlavní a jdou hledat zese někoho jiného. Ze syna se stala dcera a ještě navíc se děj odklonil od filmu tím že partu 12 opic zapojil do virové nákazy. Když víte jak končí film, tak nemůžete v seriálu udělat odbočky které vedou k jinému konci. V tom případě se to nemělo jmenovat 12 opic ale úplně jinak, protože film končí tak jak končit má, což v seriálu zřejmě nehrozí, protože konec je otevřený a bude se točit 2 série. Škoda no.

XXL (1998) (pořad) odpad!

Tento styl humoru není mé osobě blízký. Jednoduše mu nerozumím.

Gebrian versus (2012) (pořad)

Přiznám že ze začátku ve mně Gebrian nebudil moc důvěry, protože jsem si myslel že to bude další z pořadů který mi má říct co si mám myslet - něco jako když Vám někdo nutí myšlenku že v této sezóně se nosí modrá barva a když máte žlutou tak nejste moderní. Čím více dílů vidím (momentálně sleduju posloupně všechny díly) tím více mi Gebrian mluví z duše. Ne se vším souhlasím a ne všechno co on považuje ze hezké považuju za dobré a hezké i Já, ale v 95% s ním musím souhlasit. Pořad to má prozatím za 4 plné a silné hvězdy. Přeju hodně zdaru z dalšími zajímavými reportážemi. ::-:: Ta 5 hvězda tam není proto, že je to pořad který by si zasloužil více prostoru a hlavně místo v TV kde by to mnělo svůj smysl. Je škoda že takové pořady se dají najít jen na tom internetu, a jen pokud to vyloženě hledáte, takže o tom moc lidí třeba ani nezavadí. Rozhodně ze světa Streamu ten nejzajímavější seriál. Dodatek : hlavně tam oceňuju tu otevřenost která ukazuje jak strašně moc se mrhá penězi na kraviny bez užitku - květináče jsou nejgeniálnější episody (viděl jsem všechny 3 díly a nestačím se divit co se tady dá za prachy z dotací uklohnit za zbytečnost) Jednu výtku si ale odpustit nemůžu. Proč KURVA do PIČE, když chci k nějakému dílu přidat komentář tak se musím přihlásit přes ten ZKURVENEJ fejsbůk ? Jděte už z tím fejsbůkem do hajzlu.