Válka policajtů (2001)

Víceméně nuda a podprůměr, ale sem tam nějaký vtípek či gag se povedl. Od Britů jsem ovšem čekal větší nářez, krimikomedie jim povětšinou jdou .. [40%]

Sex ve městě (1998) (seriál)

Dávno tomu co jsem si tento seriál oblíbil. ## 300.komentář ## [80%]

S čerty nejsou žerty (1984)

Zase mi za chvíli přivedou Dorotu Máchalovou! Do toho jsem zvědav, zda budou vojáci opět zranění, zhmožděni a zesměšněni .. [100%]

Anděl na horách (1955)

Agitační patos již nedostává tolik prostoru. Marvan se posune z morouse do role šmíráka-dobráka, bručouna si střihne Rudolf Deyl a Kemrův Vyhlídka zde dostává již více místa. Oproti tomu vtípky jsou zde naředěny, je jich méně a spíše se jede na nosnou story stalkera Anděla, ale i tak je to pokračování daleko přijatelnější. [50%]

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Ano, je to pěkné, romantické, rodinné, pohodové atp., ale že bych z toho byl zas až tak odvázanej, zkrátka ne úplně můj šálek kávy. S vyzdvihováním talentu Tomáše Holého je ovšem nutno souhlasit. [60%]

Dovolená s Andělem (1952)

Marvan to táhne, seč mu síly stačí, ale agitka je to nechutná až blivno. Neuvěřitelné kolik budovatelských trapných postav a postranních linií se tam scénáristům podařilo nacpat. Nebýt Anděla, tak je to téměř nekoukatelný odpad. Z vedlejších postav ještě jakš takš ujde babka-drbna, Hlinomazův elektrikář a Kemrův Vyhlídka - i když ten se naplno začne projevovavat až na horách. Dvojka je již lepší a stravitelnější. [30%]

Mr. Bean - Veselé Vánoce, pane Beane (1992) (epizoda)

Jednotlivé díly Beana se hodně těžko vzájemně srovnávají, a to právě díky jejich až neuvěřitelně vyrovnaně vysoce nasazené laťce. To že tento je jeden z těch absolutních, o tom žádná. "Prsten" rulez. [100%]

Světáci (1969)

Jo zkrátka i fasádnící si rádi povyrazí z kopýtka a taková Marie Curie-Sklodowská .. [100%]