• Krátkometrážní

Santa je úchyl! (2003)

"Jsem Santa Claus co pije,chčije a píchá." Nemám žádné zásadní výhrady proti starému, vypasenému a dobrosrdečnému Santovi, ale od jisté doby je mi sympatičtější ten, co si máchá játra v chlastu, takticky se schovává v dýmové cloně z cigaretového kouře a provádí anální sex se sestrou paní Santové. S přibývajícími léty se holt priority mění, takže ačkoli bych v reálném životě nakopal úchylného Santu do jeho nateklých koulí, tak ve filmu se s ním dokážu pobavit.

Kudrnatá holka (1991)

"Polibte mi prdel dámo. Zvládli jsem už horší věci než je nějaká naivní advokátka posedlá sociální reformou. A teď uhněte nebo vás spláchnu do hajzlu." Na "roztomilé" děti mám ve filmech alergii, ale držkatá Sue ode mne nějakou tu sympatii získala. S jejím tátou je navíc sranda, oblafnutá právnička mi vždy připadala vhodná k dalšímu oblafnutí a na sérii nočních knockoutů nikdy nezapomenu.

Polda - Školka života (2017) (epizoda)

"Mluvíme o prachách, který taháte z rodičů, aby dali děti do tý Vaší továrny na roboty." Já debil jsem dal děti do školky, kde si hrály, běhaly a řádily, když se místo toho mohly učit čínštinu, společenské vědy a možná i základy jaderné fyziky. Kdybych věděl o MŠ Billa Clintona, tak ... bych ji asi vybombardoval, ale to je jiný případ. Tady totiž jde o vraždu. Tedy spíš než o vraždu jde o umístění obrazu na stěnu, žhavý sex na stole a přirovnávání sexu k hokejovému utkání, což mě celkem bavilo. Jen jsem si myslel, že o umisťování dětí do rodin rozhoduje soud či OSPOD, ale ono je to oddělení vražd. To je dobré vědět.

Polda - Páté přikázání (2017) (epizoda)

"Žádný přikázání - Nebudeš vydírat bližního svého - neexistule." Poprvé musím napsat, že Polda mě opravdu bavil. Prostě představit si hulváta Břízu jako ministranta bylo dokonalé a jeho kostelní vyšetřování za pomoci Boha a Křížka nemělo chybu. A Břízova návštěva starožitnictví za doprovodu "bankéře z New Yorku" experimentálně prokázala, jak málo mi stačí k tomu, abych se řehtal jako puberťák.

Černá listina - Dembe Zuma (č. 10) (2017) (epizoda)

"Takže Dembemu konečně ruplo v bedně? Nemůžu říct, že jsem překvapený při té kombinaci - silný mlčenlivý typ, stoický, ty oči, falešný africký přízvuk." Glen to zase rozjel, škádlení Janet se Samar kvůli Aramovi bylo skvělé, tým hinduistů se serverovou kamerou mě rozesmál, stejně jako agenti Mojtabai a Zuma a mrtvola z lesa se konečně odhalila. Hned mám lepší den.

Černá listina - Apatykář (č. 59) (2017) (epizoda)

"V rodině je zrádce. Hodlám ho najít." Líbily se mi Apatykářovy výtvory, ale nelíbil se mi úchylný Apatykář. A otrávený Red byl příliš zmatený na to, aby mě dokázal pobavit. Takže spokojený jsem s Lulu v kufru, zamčenou rodinou i závěrečným odhalením. S ohledem na předchozí děj se mi ale právě to odhalení hodně nelíbí.

Vetřelec: Covenant (2017)

"Jsou vymírajícím druhem žebrajícím o vzkříšení." Budu-li někdy něčím takovým, tak rozhodně nepoletím v hyperspánku na Origae 6 a užiju si poslední chvíle na Zemi rozmontováním robotů. Ale abych se vrátil na kosmickou loď, tak jsem tam našel posádku vhodnou spíše k sežrání než k zábavě. Patrně proto mě nedojímal jejich zmenšující se počet ani výkřiky hrůzy. Bylo mi prostě jedno, jestli někdo přežije. Mě bavila pouze navštívená planeta, intelektuálské rozhovory robotů a částečně taky hladové potvůrky. Rád bych si nyní zaspoileroval závěr, který mne donutil nevěřícně kroutit hlavou, ale neudělám to, jelikož k tomu nemám souhlas nadřízeného nebo stejně postaveného důstojníka.

Modlitba lovce (2017)

"Každá holka potřebuje tátu. I když je to kretén." Zabijáků, kteří nejsou schopni zabít svou oběť, už kdysi dávno bývaly plné regály videopůjčoven. Ty filmy bylo poměrně těžké od sebe odlišit a Modlitba lovce by se mezi nimi v pohodě ztratila v řadě 23, sloupec R, tři metry nad zemí. Proč tedy tento snímek nenakopu do řiti a nespláchnu ho do odpadu? Asi proto, že mám slabost pro zákeřnou zabijačku Dani a taky proto, že se mi to závěrečné zúčtování na večírku celkem líbilo.

Černá listina - Architekt (č. 107) (2017) (epizoda)

"Praly se o mě tři agentury, aby mi se mnou uzavřely dohodu dřív, než mi tvá holka přečetla práva." Elise, vlastně teď už Janet, byla skvělá a její špičkování s Aramem i se Samar se mi líbilo. Taky mě docela zaujal Architekt, protože měl charisma, schopnosti a věděl přesně, co a jak má udělat. Navíc mě bavil malíř a vydírání s obrazem. Jen chudák Red právě přišel o koule a nemá si co podrbat. Já jsem mu to říkal, aby neuklízel uklízečku.

Černá listina - Isabella Stone (č. 34) (2017) (epizoda)

"Nechci Vás zastřelit. Jen potřebuju, abyste zůstala zticha, až Vás Charlotte bude škrtit." Isabella Stone měla charisma a do Redovy organizace zaťala své zoubky opravdu ostře, ale Red nám s ubývajícími penězi nějak ztrácí i smysl pro humor. Sice si celkem slušně zašaškoval s francouzskými policisty, ale já od něj očekávám víc.