• Krátkometrážní

Whipped Ass (2001) (seriál)

Tak tady máme další porno seriál. Seriál, ve kterém se holky samy se sebou moc nepářou. Nejdřív ta submisivní do kamery oznámí, jak moc se na to těší a pak ji ta dominantní zmučí nějakými těmi provazy, roubíky, biči, vibrátory či umělými penisy. Na závěr nám holky usměvavě sdělí, jak si to užily. To mě nutí občas je v tom nenechávat samotné, ale pořád mají zamčeno.

Sex and Submission (2005) (seriál)

Krásné holky sešněrované v provazech a souložené do všech tělesných otvorů? Kterého teoretického zvrhlíka by tohle nebavilo, když mu ve skutečném životě zákonodárce překazil praxi trestním zákoníkem plným nesmyslných paragrafů - § 170 Zbavení osobní svobody, § 171 Omezování osobní svobody, § 185 Znásilnění, § 186 Sexuální nátlak a zejména § 417 Ublížení parlamentáři? Mě to občas dokáže pobavit a připadá mi to méně bizarní než možnost na "seriozní" filmové databázi hodnotit a komentovat porno.

Public Disgrace (2008) (seriál)

Nahé holky spoutané, vystavované a souložené na veřejnosti? Já radši v soukromí, ale proti gustu žádný dišputát, takže jestli to nějak pomůže vyřešit geopolitickou situaci, tak se přidám. Stačí mi napsat čas a číslo tramvaje a jdeme na to.

Super drbna (2007) (seriál)

"Ať jsi nám přišel říct cokoli perverzního, tak to prostě řekni a vypadni." Drby a pomluvy mám hrozně rád, protože mě neskutečně baví na ně nereagovat a prudit tím jejich tvůrce. Nicméně tady musí mládež řešit úplně všechny pseudoproblémy světa, což mě nebaví, ale ty holky mají tak solidní design, že jsem se to pár dílů pokoušel sledovat. Jasně, že jsem přitom spiklenecky pomrkával na Serenu, Blair a Vanessu, ale když žádná z nich neprojevila zájem o výměnu tělesných tekutin, tak jsem se přestal s drbáním trápit.

Čarodějky (1998) (seriál)

"Nejdřív zničit démona, manžela zabít potom." Priority jsou důležité, ale pojďme na začátek. V 17. století byla životnost čarodějky 15 minut, ale v současnosti přežijí klidně asi tak milion dílů. Jedná se přitom o díly stále stejné, ale vítězství dobra, odhazování osob mácháním rukou ve vzduchu a pestrý šatník hrdinek mne dokázali udržet u obrazovek poměrně dlouhou dobu.

Rafťáci (2006)

"Ty máš fakt kozy a bobra? A kde je pěstujete? Někde ve chlívku?" Jako zkušený zoolog odpověď na tuto otázku znám, ale s raftováním jsem neměl vůbec žádnou zkušenost a sledováním tohoto snímku se to nijak výrazně nezlepšilo. Protože ono o to raftování zase tolik nešlo. Šlo o jízdu na loďkách, trabantu, čtyřkolce, Klárce, Radce či Vendule a na tom všem bych se s těmi dvěma nadrženými trotly prohnal celkem s chutí. V mladším věku bych si však to puberťácké pnutí v kalhotách rozhodně užil rozhodně o něco více než nyní.

Grimsby (2016)

"Šéf světový zdravotnický organizace je mrtvej a Harry Potter má AIDS. Ty jsi dokázal to, co Voldemort nezvládl osm filmů." Není divu, že se tajný agent Graves rozčiluje, když se v mládí počůrával. Ale jeho starší bratr Nobby ho alespoň naučí to, co za léta odloučení nestihl - jak se jezdí na zebře, jak poznat zakukleného fanouška Manchesteru United, jak rychle vyhonit slona či jak užít k boji létající vozík pro invalidy (i s pilotem). Ano, je to nekorektní, stupidní a nechutný humor, ale já se nestydím za to, že se přiblble směju. Debilita Sachy, Barona i Cohena je mi totiž vlastní, nicméně ve výběru partnerek pro řádění v posteli se lišíme přibližně o metrák špeku.

Vzmuž se (2015)

"Vylez se svý ulity. Riskuj občas. Posiluj trochu stehna. Nebuď taková slušňačka. Uč se francouzsky. Víc vař. Pochop izraelsko-palestinský konflikt. Začni dnes žít." Moje mantry jsou trošku jiné a vlastně jsem ani nevěděl, že mám mantry, ale mě zachycení vznikajícího vztahu dvou cynických chytrolínů dost bavilo. Sice ne čtyřhvězdičkově, ale o tu čtvrtou hvězdu se postarala skvělá muzika. Jakmile jsem totiž na úvodní párty zaslechl Love Shack od nejlepší párty kapely světa B-52´s, tak mé uši zbystřily a mohly si tak vychutnat skvělou Where Is My Mind avšak nikoli od Pixies, ale v pianovém provedení Maxence Cyrin. A tu taneční šílenost, kterou předvedli Jack s Nancy na Reflex od Duran Duran si budu pamatovat asi hodně dlouho.

Pátá vlna (2016)

"Když chodíte na střední, všechno vám připadá jako konec světa." Mě to tak tedy nepřipadalo, ale už je to dávno a paměť mi nijak zvlášť neslouží. Nicméně tady máme středoškolačku a zaparkovanou mimozemskou loď nad barákem, což se mi určitě nestalo. A taky ty zlé Cizáky, kteří vypadají jako lidé a možná svítí zeleně. Nebo nesvítí? Ono je to asi jedno, protože tohle je tak hrozně dojemné a smutné, že by ten napůl cizák napůl člověk jistě měl v rámci multikulturalismu dostat svou romantickou šanci. Nebo neměl? Já vlastně nevím. Ono mě to totiž moc nebavilo a jestli jsem si správně všiml, tak ono to ani neskončilo, takže ten druhý, třetí, čtvrtý a zákonitě i pátý díl mne děsí o něco víc než setkání s mimozemšťanem, kterému bych překážel v jeho užívání naší Země.

Katapult: Někdy příště (1986) (hudební videoklip)

"Ahoj...rád tě vidím...jak je?" Je mi skvěle, chlapci, díky za optání. A taky jsem rád po letech viděl Oldu s Dědkem, kterak to po nesmyslném zákazu činnosti zase dokázali rozjet. Ovšem ten klip je hodně o ničem a to neslyšitelně tleskající publikum tomu taky moc nepřidalo.