Ounak

Fanoušek filmu

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.5.2013  19:26

Půvabná Audrey Tatou. Romantické filmy nemusím, ale Tatou je neuvěřitelná.

• 21.4.2013  03:42

Nejkrásnější z pohádek co znám.

• 19.4.2013  00:50

Mezi těmi všemi Boraty a Bruny nejlepší ze všeho. Vytříbený humor, skvělé hlášky, skvělý scénář. Prostě Zohan je bůh mezi všemi těmihle komediemi. Babuchen!

• 17.4.2013  19:35

Skvělá komedie která je plná hlášek a super scének. Jedna z těch nejlepších komedií. Skvělá parta černoušků na zimní olympiádě.

• 12.4.2013  02:29
    Robin Hood (TV seriál) (2006)

Tak přeci proč ne, není to sice takový ten klasický Robin a seriál nemá žádná skrytá poselství ani ceny. Jedná se o oddychový seriál pro nudné odpoledne a tak by se měl také hodnotit.

• 12.4.2013  02:24

Je to tak hezký, že jsem tak náhodou našel tenhle film na kazetě. Vzpomněl jsem si jak jsme byli s bratrem nemocní, zachumlaní v na křeslech a matka nám pouštěla tento film. Taky si pamatuji, že jsem si z mladšího bratra utahoval, protože u Benja vždycky brečel. Moc hezký film plný vzpomínek a pohody. Není to zrovna špička mezi filmy, ale má své kouzlo.

• 12.4.2013  02:20
    Kameňák (2003)

Nesnáším ty kecy jako tenhle vtip byl v kameňáku nekopíruj to! Ne všechny klasické vtipy si debilní kameňák přikradl a udělal totální sračku.

• 12.4.2013  02:15

Naturalistický, brutální, krvavý, upřímný film. Pamatuji si jak jsme se jako malí scházeli u kamaráda doma a koukali na tento "zakázaný snímek" a všichni jsem šli potom večer domů přes park a všude jsme slyšely motorové pily. Jako starší jsem si potom film užíval mnohem víc, jelikož jsem neměl při nejlepších scénář ruce před očima. Špička.

• 12.4.2013  02:11
    Lesní duch (1981)

Nejděsivější horor společně s Satan přichází! Mezník mezi horory který udělal tlustou čárů při hodnocení všech hororů. Každý hororový fanoušek by měl mít tento skvost schovaný někde doma a při absenci kvalitních hororů současnosti si jej vždy pustit když bude nejhůř. Nikdy jsem si nemyslel, že bych se mohl tak bát.

• 11.4.2013  20:02

Martin to zase dokázal. Natočil skvělý psychologický thriller. Scénář je naprosto úžasný. Do posledních chvil vlastně nevíte o co jde, jen si vymýšlíte co by to asi mohlo a nemohlo být. Další krásnou věcí na tomhle filmu je ta, že si můžete vytvořit svůj vlastní konec podle získaných informací během filmu. Krásná depresivní atmosféra ponurého ostrova, skvělá kamera a brilantní Di Caprio. Jednoduše film jak má být. Největší překvapení roku.

• 11.4.2013  19:52

Pro mě nejlepší válečný film. Když uzmu patriotismus který k tomu samozřejmě patří a američtí fandové více upustí emoce pak se jedná o špičkový film bez kazů. Vylodění v Normandii je nejohavnější válečná scéna kterou jsem kdy viděl. Úžasná kamera a perfektní herecký výkon Toma Hankse a ostatních členů jeho skupiny. Ve filmu nechybí soucit, nenávist, láska, humor a vše je vyrovnané nic nepřevyšuje. Jednoduše se to panu režisérovi moc a moc povedlo a tak stanul tenhle skvost mezi mými nejoblíbenějšími filmy.

• 10.4.2013  16:26
    Gauneři (1992)

Nikdy jsem neslyšel zábavnější dialogy jako tady. Skvěle vybrané prostředí a úžasný scénář a herecké výkony není třeba komentovat.

• 8.4.2013  04:23
    Plastická chirurgie s. r. o. (TV seriál) (2003)

Sex, ženský, luxus, peníze .... no vlastně, proč ne?

• 8.4.2013  00:19

Třešnička na dortu pro všechny kteří bedlivě očekávali desátou sérii která je naprosto brilantní. Tento ústřel od Naylora je takovým nostalgickým zavzpomínáním na staré dobré časy. Sic to není ten pravý trpaslík, ale má svoje kouzlo.

• 8.4.2013  00:15
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Po první sérii hodnotím seriál jako nadprůměrný. Seriál se zvláštní tématikou a netradičním prostředím a scénářem. Hlavní aktéři jsou sympatičtí, nechybí humor, akce, napětí, strach. Vše v seriálu je dobře vyvážené a perfektně naservírované.

• 5.4.2013  22:57
    Šéfkuchař nadivoko (TV seriál) (2005)

Skvělá přehlídka skvostných hereckých výkonů v neobvyklém prostředí. Zhltal jsem všechny porce za jediný den a pořád chci víc! I když jsem přesvědčen, že seriál skončil v tom nejsprávnějším čase, mrzí mě, že bylo tak málo dílů. Všechny díly jsou vyvážené. Zápletky jsou zajímavé a vtipné, humor je skvělý a ty gesta a grimasy jsou k popukání. Jsem rád, že jsem si tohoto nenápadného seriálu všiml. Herci jsou skvělý, takový ti béčkový, ale hrají to skvěle. Owain Yeoman se mi více hodí na roli prasete a sexisty než na policistu, tahle role mu sedla.

• 4.4.2013  22:31

Drsný Robert Redfort. Film plný patriotismu a všelijakého amerikanismu, ale je to krásný příběh se skvělým scénářem a klasickým smuťnoučkým koncem.

• 3.4.2013  17:00
    Mentalista (TV seriál) (2008)

V celku příjemná kriminálka se sympatickým " vyšetřovatelem " a pěknými ženami. Hezké příhody a zvláštní přístup vyšetřování. Pokud se nudíte dá se tímto seriálem hezky zabavit.

• 1.4.2013  20:12

Krásný holky, překrásný rychlý auta a k tomu porce akce a napětí. Drsňák Vin Diesel. Prostě skvělá akční oddychovka.

• 1.4.2013  01:14

Jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl. Naprosto krásná parodie na akční filmy devadesátých let. Bezchybné scény a Charlie Sheen.

• 24.3.2013  21:50
    Black Books (TV seriál) (2000)

Nechápu jak jsem tenhle seriál tak dlouho přehlížet. Po první sérii se ještě pořád směju, každej díl má něco do sebe. Například Jehovisti co přijdou za Blackem do knihkupectví jsou naprosto luxusní.

• 19.3.2013  21:29

Dvě hvězdy za 3D a efekty. Jinak je to špatný remake původně skvělého díla.

• 19.3.2013  21:28
    Podfu(c)k (2000)

Neuvěřitelně povedený film. Naprosto skvělý a absurdní humor, neskutečně vtipné scény, skvělý Brad Pitt který toho cikána zahrál tak přesvědčivě a vtipně a ten jeho přízvuk v originálním znění je prostě super. I když to není zrovna nejchytřejší film patří mezi ty nejlepší svého druhu.

• 19.3.2013  00:36
    Futurama (TV seriál) (1999)

Po shlédnutí všech epizod musím přehodnotit původní hodnocení a jednu hvězdičku ještě přidat. Přišel jsem celé té zvláštní partičce na kloub a Bender je fakt třída.

• 18.3.2013  22:52
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Mám rád dobré zombie filmy a těch zrovna hodně není a tak Vás potěší když narazíte na zombie seriál který za to stojí.

• 12.3.2013  15:18
    Rafťáci (2006)

Už to není ono, ale ty holky jsou fakt kusy.

• 12.3.2013  15:17

Na české poměry super komedie. Jedna z mála komedií u které se člověk trochu zasměje.

• 5.3.2013  16:25
    Farma (TV pořad) (2011)

Jeden díl stačil.

• 5.3.2013  16:16
    Já, padouch (2010)

Sympatická pohádka s zajímavým námětem. Ničím kromě malých hajzlíků Vás film nepřekvapí. I tak celkem slušná pohádka.

• 5.3.2013  16:01
    Lovci lidí (2008)

Klasický hororový snímek o mladých lidech která se vydá do pustých lesů na odpočinek a pak klasický boj o přežití. Na deštivý nudný den ideální kandidát. Nenadchne, neurazí. Možná občas trošku nechutnější scény například párání vnitřností, ale vše se dá přežít.

<< předchozí 1 2 3 4