Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak nějak klasickej průměrnej film s tímhle hercem. Downey mi nijak nesedí jak v Sherlockovi tak v Iron manovi. Těžko říct, jestli by to hodnocení jinej herec zvedl.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Silně pochybuju, že to je něco, co vymyslela nova asi jako comeback. Po 1. dílu nebudu hodnotit, a vyjímečně tomu dávám ještě čas, předtím, než to budu hodnotit. Třeba překvapí, třeba ne.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Očekával sem, že se mi z tohohle filmu zesynchronizujou měsíčky, a že percy jackson zabije pár příšer a pudu spát. Bohužel tomu tak neni a je to dobrej film, zatraceně dobrej film.

Mary a Max (2009)

Chvílema geniální, chvílema otravný, chvílema nudný. Určitě ale kvalitní film.

Očista (2013)

Škoda, že originální nápad nebyl moc dotažen.

Oškliví Američané (2010) (seriál)

Jakoukoliv příšeru znáte, tak tady hraje, frankenstein, trol, zombie, něco dvouhlavýho, jenom chodící mozek,satan, satnka, bejček, docela nářez. Zatim po pilotu nebudu hodnotit, ale docela sem se nasmál.

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Doufám, že tohle nemyslej vážně a dlouhodobě?

Země bez zákona (2012)

Krásné odvyprávěná pohádka o tom, jak je všechno jednoduchý, jak se rychle vydělávaj peníze a pak když se to posere, tak to stejně dopadne dobře a nakonec život končí prkotinama. Trochu už ohraná písnička. Tom Hardy opět pěkná vazba a dobrej výkon.

V zajetí démonů (2013)

Zatím pro mě, asi nejlepší horor co sem viděl. Sinister byl kvalitní, byl lekavej, ale tohle bylo víc, co si budeme povídat. Kdo neviděl neuvěří. Tenhle režisér je prostě borec. Teď se uvidí, jak dlouho to nejlepší horor bude. Třeba bude 2. díl conjuringu a měl by vyjít 2. díl sinisteru, takže je se na co těšit.

Spojenec (2006)

Překlad Inside man na Spojenec je v tomhle filmu naprosto mimo. Začátek kupodivu dobrej a zábavnej, ale konec. No hold škoda konce, protože po 126 minutách vyšlo najevo, že film byl téměř o ničem.