Čistá duše (2001)

První film, ve kterym se po půlce zjistilo, že ta první půlka, byla vlastně o ničem a přesto to dávalo hlavu a patu a byl k tomu i pádnej důvod. Crowe zahraje Hooda, Gladiatora a teď tohohle řízečka, celkem dobrej rozptyl, ale stejně jedinou věc bych vytknu a to, že i když hrál naprostýho šulina, tak měl přesně pracku jako gladiator, což mi příjde nereálný.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Už to není překvapující dechberoucí jednička. Tohle je tak asi dobrý. Škoda, že se vše opakovalo po prvním dílu, takže od začátku bylo jasný o co půjde. I když mačkání gulí bylo dost nechutný!

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Asi už sem pochopil, proč je tenhle film, tam kde je, protože tolik podle mně skvělejch výkonů hereckejch v jednom filmu sem ještě neviděl. Nechápu, jak by to takhle mohl zahrát jeden člověk, natož nějakých 10. Hodně, hodně parádní film.

Nezastavitelný (2010)

Tenhle film lze zhodnotit jednou větou a to : Celej posranej film se tam něco děje a to co se tam děje má úroveň!

Světová válka Z (2013)

Trochu Já legenda, trochu Chuck Norris, troška Titaniku, ale nic z toho nebylo doladěnýho. Pitt jezdil tam a sem rychlostí blesku. Bavilo mě to, ale po druhý už raději ne.

Jack a obři (2013)

Hodně dobře koukatelná pohádka, která je v něčem i inovativní. Nemůžu jít na 4 hvězdy, páč filmů s dobrym koncem je habaděj.

Donnie Darko (2001)

Určitej logan mi řekl, že tohle je skvělej film a pochopit pointu, mi chvíli potrvá. Nerad sem ho koupil (stáhl) a začal se kochat. Když pominete, že ten film je úplně o hovně, tak se vám to možná bude líbit. Celých 100 minut sem čekal, jestli se něco stane a nic. Celých 110 minut sem na něco čekal a opět nic. Pak konec. Jestli se jenom vrátil v čase, aby ostatní zachránil a ten divnej králik ho jenom varoval a i přesto se sám rádoby obětoval, když na něj spadl kus letadla. Takže jsou dva pohledy, jak se na to můžete dívat, buď jste to pochopili a bylo to o hovně a podle toho to i ohodnotili nebo ste to nepochopili a dali tomu 5 hvězd podle většiny. Tak to vidim já a tenhle film si nezaslouží bejt v červenejch číslech.

Muž z oceli (2013)

Hodně velký zklamání. Na jednu stranu chápu, že natočit film o někom, kdo je nesmrtelnej musí bejt těžký, ale natočit o tom takový paskvil, je taky umění. První hodinku a půl superman brečí, skáče tam a zpátky po světě a nevim proč. pak se začne něco dít, ale bitky mezi nesmrtelnýma sou celkem o ničem, co si budeme povídat. Nakonec samozřejmě včechno končí dobře, ale batmanovi to nesahá ani po malíčky na nohou.