• Pohádka

Alita: Bojový Anděl (2019)

Naivní, průhledné, nedomyšlené, vtipné tam, kde to tvůrci zjevně neplánovali a s minimem povedených dialogů. Ztracený večer to ale nebyl, na mnoha místech jsme se opravdu upřímně zasmáli.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Seriál, který se ani trochu nepokouší brát vážně a je plný hlodů, kterým se prostě nedá nesmát :). Ke dvěma prvním sériím se dá opakovaně vracet, škoda, že pak už to ztrácí dech.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Tak už konečně víme, jak Xavier ke své pleši přišel. To je taky asi tak to jediné, co se tu ve filmu nějak posunulo, jinak všechny známé postavy předvádí to, co stejně víme, že umí, akorát že to dělají mnohem hůř. Postava Jean se moc nepovedla. Nesympatická a nepodobná svému staršímu já. Zabitá Storm. Zbytečnej Kurt Wagner. Tvůrci včetně postav si zjevně nepamatují, co se dělo v předešlém filmu a plácají páté přes deváté, padni jak padni. Nelogičnosti, nuda, odporování si sama sobě, slabě podložené přebíhání postav ze strany na stranu a předstírání nějaké chemie mezi nimi. Záporáka ani nemá cenu komentovat :D . Tohle si serie X menů fakt nezasloužila.

Miira no kaikata (2018) (seriál)

Něco rozkošnějšího se jen těžko najde :)

Jú gi ó! Zexal (2011) (seriál)

Neviděla jsem, protože neuznávám. Král hry je jen jeden ;)

Yu-Gi-Oh! Film: Pyramida světla (2004)

Tohle bylo velké zklamání a to mám ten seriál tak ráda. To musí každý záporák chtít prostě jenom zničit Svět?

Jú gi ó (1998) (seriál)

Proboha kdo psal ten název tady??!! Seriál má své jisté vrtochy, ale když člověk vyfiltruje ty do nekonečna se opakující výlevy o přátelství, co všechno překoná, zbyde pěkně napínavá a strhující podívaná na karetní duely. Postavy jsou poněkud excentrické, ale mně to k tomu ději sedí :D

Liga spravedlnosti (2017) odpad!

Na počátku filmu se vzal pytlíček se základníma vlastnostma záporáků, zatřáslo se s ním a první co vypadlo na hromadu, byl úplně random enemák, kterej má od začátku na čele napsáno Na závěr filmu chcípnu. Film o tom, jak se úplně zbytečné a směšné postavy snaží oživit supermana, a jejichž snaha je potom korunována tím, že si oživlý odletí se svou Lejnovou užít do kukuřičných polí. Smrtelně nudné a nelogické dialogy, snahy o hláškování a hlubokoduché úvahy (Nemusím tohle město znát. Musím ho zachránit), nemluvě o celkově stupidní zápletce a jejím rozuzlení, hážou tuhle spatlaninu až na dno.

Hněv Titánů (2012)

1 hvězdička pouze za labyrint a řekněme nějaké ty efekty. Postavy, dialogy, jejich motivace a vůbec všechno ostatní způsobují divákovi až fyzicky bolestivou nudu.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Ou, tohle bylo hodně špatný. A ne jen proto, že všechny hlavní a skoro i všechny vedlejší postavy byly tak nesnesitelně nesympatický, že bylo utrpení se na ně dívat. Hlavně "Mlok" (příhodné pro někoho, kdo opravdu vypadá jako žabí huba), který se možná vyzná v bylinkách a zvířatech, ale jako kouzelník je u mě úplný amatér. Nesčetněkrát mohl na prchající tvory hodit nějaké to znehybňující kouzlo, ale to ne, raději u toho roztřískal, co se dalo. Docela mě dostalo "rychle najděte nějakou konvici", když měnit něco na něco jiného se (alespoň v HP) učí někde kolem druhé třídy, už nevím přesně. Bordelu okolo, že mohli mít konvic milion, ale to taky ne, musíme najít nějakou pravou. Jediný Farrell je ok, ale zase dostal stupidní scénář, takže taky nic. Navíc jsem si myslela, že to bude o těch zvířatech, ale nemůžu se zbavit dojmu, že ty a jejich "lov" byla spíš taková vedlejší kolej. Hlavní kolej mi unikla úplně.