Symptom Pandorum (2009)

2* za zpracování a 1* za originální zajímavý námět.

Z metropole (2006) (pořad)

Zajímavé, poutavé a především seriozní reportáže o dění v našem hlavním městě. Obyvatelé Prahy jistě ocení více a nějakou tu hvězdu přidají. Za mne spokojenost. ČT jakožto zpravodajský kanál jen málokdy zklame.

LEGO® příběh (2014)

U Lego filmu vlastně platí úplně to samé, jako u Lega obecně. Člověk si řekne, že už na to je starej, že ho to nebude bavit, ale opak je pravdou a u lega stráví několik hodin, ani nemrkne. Tento film jsem si neskutečně užil a vrátil mě zpět do dětství - doby, kdy si děti ještě dovedly hrát, chodit ven a užívat života a nebyly spoutány elektronickými, technologickými a internetovými pouty.

Clarkson: Adrenalin v Alpách (2008)

Normálně bych to asi na ty tři, tři a půl hvězdy, vytáhl. Ale v porovnání s ostatními Jeremyho díly je Thriller opravdu slaboučký a nudný, s auty, která zrovna moc nemusím.

Jízda na hraně (2013)

Nemám slov. Tohle scénárista nevymyslí, tohle napsal sám život. Hodně emotivní dokument, který vás donutí se zamyslet a zapřemýšlet o mnoha různých věcech - důležitosti podpory rodiny a přátel, vzdání se svého snu, upřednostnění zdraví před zábavou, uvědomění si své situace, potažmo zdravotního stavu. Do toho všeho jsme zahlceni desítkami minut snowboardových záběrů ze soutěží a freeridů. Další ze životopisných dokumentů, které mne hodně poznamenaly. RESPECT FOR KEVIN PEARCE!

Clarkson: Italský nářez (2010) (TV film)

Trošku slabší Clarksonův díl. Přeci jenom já ty supersporty typu Lambo, Ferrari nebo Porsche moc nemusím. Závěrečný závody mě bavily stejně jako Zonda R a Atom.

Gone in 60 Seconds (1974)

Né moc známý, málo uživateli hodnocený, ale přeci jen by ho každý fanoušek 60 sekund z roku 2000 měl vidět. Především díky ultra dlouhé závěrečné automobilové honičce.

Regular Ordinary Swedish Meal Time (2011) (pořad)

Netradiční pořad o vaření servírovaný v kratičkých cca 4minutových videjcích, jehož hlavní náplní je flákat s jídlem o zem a v kuchyni udělat co největší bordel, z čehož výsledně dostaneme TOP pokrm. Až po mě doma bude někdo chtít uvařit, odkážu se na tuto "kuchařku", možná je to přejde :D

Pompeje (2014)

Už dlouho jsem nebyl ze zpracování nějakého filmu takhle nasranej, jako u Pompejí. Nemám náladu ani dál něco komentovat. Howgh

Clarkson: Heaven and Hell (2005)

Tak tenhle Clarksonův díl řadím spíše do kategorie "hell". Celkem jsem se nudil.