Dexter - Nová krev (2021) (série)

Takhle vyborne jsem to necekala! Tvurci neskutecne potesili a mrazive exteriery, psychologie Dextera i linka se synem zase na jednicku. Skoda, vsechno skvele nekdy konci.

Špindl (2017) odpad!

Kdyz se blizi ten predvanocni cas, prichazi doba pousteni zimnich filmu - klidne i tech malo hodnocenych. Proste jen tak pro naladu, odpocinek. Ale tohle se zkratka nedalo. Ani po 30 minutach jsem se nechytla, jestli to bude mit nejaky dej. A protoze si sveho casu precejen vazim, pustim si radsi jinou blbost. Nebo osvedcene Snowboardaky

Wednesday (2022) (seriál)

Zatim jsem u pateho dilu a musim rict, ze tohle teda bodlo! Pokud chcete nejakou vtipnou nepremysleci blbinku ktera nebude uplna blbinka, tak rozhodne sahnete po tehle miniserii od Tima. Dejove neprekombinovane, vizual jako vzdy naprosto dokonaly a rikam si, ze i ti dospeli naliceni herci si to museli sakra uzivat!

Top Gun: Maverick (2022)

Skoda, ze jsem nemela nikoho, kdo by se mnou sel do kina. Tohle byla jizda, akcni (letove) sceny akorat tak dlouhe, pribeh ocekavany a proste cool emericky! Bravo, Tome, zas jsi to dokazal!

Sejmi prezidenta (2014) odpad!

Tak tohle se fakt nedalo. Kindermafie, hlasky jak z animaku. Vlastne premyslim, jestli nema byt ten film parodie. Tohle prece nemuze brat nikdo vazne

Pozadí událostí (2022) (seriál)

Cvancarova jako Albridgova genialni a ze sceny s flashkou chcipam smichy. Poustim opakovane. Vlastne jsem si puvodne myslela, ze koukam na tezky vazny serial, ale byla to paradni jizda povidkovych postavicek. Davam plny pocet, protoze ostatni asi nepochopili tuhle skvelou parodii.

Pan profesor (2021) (seriál)

Vtipu zacalo ubyvat, moralizovani pribyvat. Nuda

Zmetci (2021)

Dannyho partaci z Wishe..

Zone Blanche (2017) (seriál)

Tenhle serial zapadly mezi Netflixovym balastem byl balzam na moji dusi. Vyvazenost pribehu, napeti, mysteriozna a ta atmosfera! Za me pecka!