Město (2010)

Ben mi není již herecky tolik nesympatický jako dříve, ale na bráchu stále nemá. Herecky mě potěšili Jeremy Renner a Jon Hamm. Pokud beru film jako celek, nestačí na Gone baby gone, ale rozhodně se na Benův další režisérsko-režijní počin velmi těším. 70%

Kick-Ass (2010)

Prvních 30 minut jsem si říkal, že to bude blbý film o blbci. Film se ale nakonec rozjel až pěkným 70%. Taťulda mě po dlouhé době překvapil:) Aaron byl také super. Srovnání Radek99 s Kill Bill je zajímavý:)

Troja (2004)

Vím, že 100% je možná trochu moc, ale film se mi moc líbil i přesto, že... Úvod rozvleklý, překroucení toho jak vše bylo (i když čert ví jak to a jestli vůbec bylo), Pitt Řek jak vyšitý...

Zelená zóna (2010)

70%. Film byl dobrý, ne však dost Greengrassova formátu.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Příjemná zábava. Dost nadsázky. Nemám rád ani jednoho z ústřední dvojice, ale přesto to mezi nima jiskřilo na 100%, až mě to překvapilo. Dobrá byla především první půle. 70%

Já, padouch (2010)

Já padouch byl pěkný, ale člověk věděl jak se bude vyvíjet, avšak co čekat od dětského filmu. Byl jsem překvapen skvělým dabingem, když si vzpomenu na ukázky v angličtině, tak musím moc chválit. Absolutní vrchol jsou ale Mimoňové. Ti pro mě udělali nejlepší zábavné kousky vůbec (raketomet, nákup...). Ústřední padouch (dobrák) má charizma na rozdávání. Ředitel Banky zla (s Gruovou matkou asi jediní padouši v celém filmu) je opravdu ďábelský. 70% http://www.youtube.com/watch?v=FqyZo8FAJ5M

Megamysl (2010)

Megaskvělé!! Již dlouho nebyl na plátně takový sympaťák jako modrásek. Naváží se do hollywoodských klišé. Šťouchá nádherně do popkulturních odkazů. Má krásnou rybičku. Má dětská dušička se tetelila blahem:)