Zastav a nepřežiješ (2006)

Není mi zřejmé jak toto mohlo dojít do kin!? Film se řítí od nikam nikam. Ačkoliv Statham je stále borec dokoukat film bylo pro mě utrpením. Na závěr pozitivně - vyhození taxikáře bylo fantastické.

Californication (2007) (seriál)

Geniální, geniální, geniální. Davida jsem již kdysi odepsal, ale tato role mu sedne jako hrnec na pr.... Ke konci třetí série musím snížit hodnocení na 80% - geniální byly první dva díly a osmý z třetí série.

Pancéřová holka (1995) odpad!

Vysvětlí mi někdo, kde to mělo hlavu a patu? Především však, jak do něčeho takového mohli vlézt Malcolm McDowell a Naomi Watts?

Planeta 51 (2009)

Očekávání nenaplněna. Námět mimozemšťana, tedy pardon - pozemšťana, přistavšího na jiné a obydlené planetě si zasloužil více. Nicméně i tak si více momentů zaslouží pochvalu - robot vypuštivší strachy olej, komentáře astronautova tykadla... Film uběhl celkem příjemně, ale happy end se mi nelíbil.

Na velikosti záleží (2009)

Takový super film a já seděl v kině sám, nikde ani živáčka. Opravdu kvalitně natočený a odvyprávěný film. Vzpoura většinovou společností utlačovaných, nebo spíše až šikanovaných pučmelounů, u které jsem se nenudil ani chvilku. Herci byli skvělí, především hlavní představitel. Na scénky - pohovor s dietoložkou, kdy jí kazil statistiku a "malé auto" jen tak nezapomenu. 70%

Kawasakiho růže (2009)

Tak jsem dnes byl na Kawasakiho růži a celkem příjemný zážitek - 70%. Kolářová a Vlasáková byly excelentní, z Chudíka zamrazilo. Pouze nevím co tam dělal Mikulčík! Sice trochu pokulhávala první polovina, kdy se zbytečně odbočovalo, ale druhá půle měla sílu. Nicméně nechápu proč tam byl ten Japonec. Snad mi to někdo vysvětlí.

Avatar (2009)

Bomba, bomba, bomba!!! Nečekal jsem, že Cameron někdy překoná Vetřelce a T I+II, avšak zíral jsem s otevřenou pusou. Je až s podivem, že mi nevadila jednorozměrnost postav a klišé. Již dlouho jsem si tak nepobrečel, jako když padal mateřský strom... P.S. Jak se ta eko agitka líbí panu presidentovi:)

Prorok (2009)

Drsné, hodně drsné. Obávám se však, že zcela reálné. Film i přes svou délku udržel mou pozornost (a to není malý výkon!). Vynikající režie a také skvělá neosobnost celého snímku.