• Thriller

Křupan (2000)

Čekal jsem něco jako American pie, ale tohle je spíš romantickej film, než komedie. Občas se tam teda našel i nějakej povedenej vtípek, ale celkově to byla nuda. Navíc nesnášim rádoby komedie, který se snažej o nějaký morální poselství. V tomto případě se divák dozví, že boháči jsou svině a naopak chudý jsou ty správný. Největšim pozitivem na filmu tak zustává krásná Mena Suvari. Pro mě to bylo zklamání.

Plump Fiction (1997)

Život je jako bonboniéra. Je plnej sraček. - Tak za tuhle hlášku dávám tu 1 hvězdičku. Myslim, že momentální hodnocení 8% je přecejenom až moc krutý.

Snídaně šampionů (1999)

Tak tuhle šílenost jsem vůbec nepochopil... A komentáře ostatních uživatelů ve smyslu, že si má každej přečíst knihu, aby to pochopil, jsou jaksi mimo mísu. Hodnotíme tady filmy a né knihy.

Dva muži hlásí příchod (1975) odpad!

Hanzlík jde na vojnu jako totální idiot a maminčin mazánek a vojna z něj udělá chlapa (respektive o něco menšího idiota). Hanzlík tam fakt hraje takovýho kokota, že mi bylo až líto Jorgy Kotrbový, že se s nim musela někde tahat. No řek bych, že soudruzi chtěli filmem přesvědčit nebohý brance, aby se na vojnu těšili, i když na mě by to asi neplatilo. Berte to tak, že moje hodnocení je trochu ovlivněný tim, že jsem zapřísáhlej odpůrce armády.

Plán 9 (1959) odpad!

Tenhle film jsem stáhnul, protože jsem myslel, že by mohla bejt zábava koukat na to vožralej někde na kalbě, ale hodně rychle jsem ho zase smazal, protože jsem se spíš nudil. Později jsem sebral odvahu a podíval se na to ještě jednou, protože jsem to chtěl porovnat s filmem The beast of Yucca Flats. To už jsem byl na to nějak líp naladěnej, takže na druhej pokus jsem se u toho i několikrát zasmál. Začátek je docela legrační a když potom vydržíte trochu nudnější prostřední část, kde se odehrává na muj vkus strašně moc zbytečnejch dialogů, tak vám možná všechno vynahradí konec, protože ten je fakt šílenej :-) Samozřejmě je ten film strašně špatnej, takže odpad je jasná volba. A navíc muj názor je, že tohle je celkem slabota proti tomu, co nabízí zmiňovanej film The beast of Yucca Flats.

Road Movie (1974)

Celej film vypadá asi takto: záběr dálnice trvající několik minut /střih/ rozhovor o hovně v kabině náklaďáku /střih/ záběr dálnice trvající několik minut /střih/ rozhovor o hovně na parkovišti /střih/ záběr dálnice trvající několik minut /střih/ rozhovor o hovně kdesi v restauraci /střih/ rozhovor o hovně v kabině náklaďáku /střih/ záběr dálnice trvající několik minut /střih/ rozhovor o hovně v jiný restauraci /střih/ rozhovor o hovně v hotelovym pokoji... Vzhledem k tomu, že se tam vyskytujou v podstatě jenom 3 postavy, tak to začne poměrně brzy nudit. A když se pro změnu konečně něco stane, tak padnou titulky a je konec. Je to prostě totální nuda a film o ničem. Vůbec nechápu tak vysoký hodnocení ostatních uživatelů. Až mam skoro pocit, že se dívali na jinej film. update o 8 let později: Úplně náhodou jsem na film proklikal na youtube a docela se mi na začátku líbily všechny ty záběry dálnic, továren, povrchovejch dolů, atd... Asi po 20 minutách jsem zabrousil na čsfd, abych se podíval, co to je vůbec za film, a dost mě zarazilo, že jsem ho už v roce 2006 hodnotil a okomentoval. Když jsem si komentář přečet, tak jsem si teprve na nějaký útržky z filmu vzpomněl. Řikal jsem si, že jsem tomu asi hodně křivdil, protože tentokrát mi to rozhodně tak špatný nepřišlo. Jenže potom přišly všechny ty nudný rozhovory a málem jsem to ani nedokoukal. Před těma 8 lety jsem dal filmu 1 hvězdu, teď zvyšuju hodnocení na 2.

Trosečník (2000)

FedEx mam docela rád. Maj přehledný přepravní listy a sympatický kurýry. Jako reklama na FedEx dobrý, jako film nic moc...

12 opic (1995)

Já vlastně ani nevim, jestli je ten film tak skvělej. Ale jednou jsem to viděl na éčku a úplně mě to rozsekalo :-)

Zelená míle (1999)

Tom Hanks spíš vypadal jako nějakej pečovatel v ústavu pro nevyléčitelně nemocný, takže nechápu, jak ho někdo může tak chválit. Už vidim, jak takovej dozorce se baví s vězněma jako největší kámoš a pak je skoro se slzama v očích popraví :-) Ale musim uznat, že jsem fakt záviděl tomu maníkovi, jak dělal ten trik, že mu z pusy lítaly ty mouchy. To bych chtěl umět taky.