Poté, co přišel o ženu při ošklivé automobilové nehodě, se Luke Gibbon (Držitel Ceny Akademie® Cuba Gooding Jr. - Nejlepší herec ve vedlejší roli za film Jerry Maguire, 1996) probouzí v nemocnici a zjišťuje, že jeho kdysi idylický život se ocitl na pokraji zkázy. S implantovaným smrtícím mikročipem a pod pečlivým dohledem ředitele společnosti Hope Industrie (Val Kilmer) Gibsona neustále sužují zvláštní vize a pronásledují výjevy z minulosti, na které si nepamatuje. Jedinou jeho nadějí na přežití je skupina hackerů, která by mohla vědět, jak zastavit nebezpečnou korporaci dřív, než bude pozdě. Ve vedlejší roli se objevuje Michael Ironside (Terminator Salvation). (oficiální text distributora)

JohnSmith

Podle jmen herců to vypadalo nadějně. Zdání klame. Gooding bere čím dál horší role v čím dál míň zábavnějších filmech. A Kilmer? Tady se jeho hraní omezilo na statický výstupy před monitorem, trapné promlouvání a drbání si svého prapodivného účesu. Sem tam nějaká ta akce taky byla,ale opravdu špatně natočená. Je to celkem škoda, sice je to ohrané téma,ale v rukou lepšího režiséra by z toho mohl být alespoň naprůměrný snímek. Ta jedna hvězdička je za slečnu s červenejma vlasama ()

aLPaC

Sledoval jsem to na svém noťasu HP, ze své pohovky Tara, na sobě ponožky Peace, kraťasy nike, triko hi-tec, k tomu jsem popíjel Fantu a jedl brambůrky Bohemia. Ach ty korporace. Zajímavý, ne úplně skvěle zpracovaný, ale rozhodně ne nudný fimík s parádními úvodními titulky. Trochu mi to připomínalo Běžícího muže. ()

drankeryth

Obstojny sci-fi akcny film, v ktorom si zahrali aj herci znamejsich mien. Uvod filmu sa zameral na exploziu jednej hlavy bezdomovca. Pricinou bol voperovany cip do jeho hlavy, ktory mu ho tam dala firma Hope Industries. Tento film sa aj zameriava o tejto podlej firme, ktora manipuluje s ludmi. Film ma dejom a jeho plynutim az do finale uputal a vobec ma nenudil. Akcnych scen vo filme zas tak moc neni, ale to vobec nevadi. Dolezity je scenar filmu a jeho spracovanie do funkcneho finale, ktore vas donuti sledovat film az do konca. Nejake sci-fi prvky sa aj objavili, ale to len nepatrne mnozstvo. Film sa pohybuje medzi ackovou a beckovou kvalitou, takze to neni ani prilis dobre ani prilis zle. Taky mierny nadpriemer, ktory az zas tak moc nevycnieva a preto je to len dobre na jedno skuknutie. Najviac vo filme mi isiel na nervy herec Val Kilmer, ktory moc nepatri medzi mojich oblubenych hercov a jeho ksicht a herecke vykony ma moc nikdy nepresvedcili o jeho kvalitach. Ostatni herci to zahrali obstojne, aj ti dvaja farebni punkeri, ci co to boli za individua:)))) Koniec filmu asi mal naznacit, ze mozno v najblizsej buducnosti by chceli tvorcovia tohoto filmu mozno aj urobit nejake dalsie pokracovanie v likvidovani zakernej firmy Hope Industries. ()

Dubro

Už asi tri roky máme doma čierneho kocúra. Jeho obľúbeným programom je Animal Planet, no nepohrdne ani dobrým hororom a ani béčkom, pokiaľ v ňom hrá Jason Statham. Predvčerom som mu pustil Hardwired a asi tak v polovici projekcie sa z ničoho nič vyzvracal rovno doprostred obývačky. Najskôr som si myslel, že toho chudáčiska trápia chlpy, ale keď vzápätí si demonštratívne odbehol vyvaliť sa na stoličku v chodbe, vytušil som, že takto sa vyjadril ku kvalite tohto filmu. Plne s ním súhlasím. ()

Yardak

Příběh o korporacích, které vládnou světu není špatný, ale nic nového pod sluncem v budoucnosti to opravdu není. Celkově průměrné Sci-Fi, škoda jen malého rozpočtu a ke konci radši nepočítejte, kolikrát dokáže Cuba Gooding vystřelit z pistole :o). Plus docela vtipné úvodní titulky. Dalšímu dílu se nebráním. ()

• Natáčení probíhalo v Kanadě ve městě Langley a jeho okolí. (Terva)
  • Objevila se kritika, že na obrázku k DVD je Val Kilmer hubený a krátkovlasý, zatímco ve filmu takto nevypadá. (Terva)
  • Na konci filmu s v malé cameo roli objevuje Lance Henriksena. (Terva)