Fakjů pane učiteli (2013)

Ale jo, řekněme že první 3/4 filmu jsou dobré. Vtipné, film nějak odsejpá a není to stupidní. Bohužel poslední 1/4 byla zabitá tím, že se z toho stala příšerná slaďárna. Bohužel jak to skončí jsem očekával asi od 10. minuty. Ale tak co.. I přes tyhle nevýhody jsem se docela dobře pobavil a občas jsem se fakt tlemil jako kokot. 70%

Železná srdce (2014)

Pro mě to bylo nehorázné zklamání. Čekal jsem od toho pořádnej akční válečňák, kde se prostě pořád bojuje, ničí tanky atd.. Ve výsledku to dopadlo pár zničenými děly, jeden tiger a několik stovek pěšáků.. Nic moc.. Pro mě to byla hodina a něco zbytečné vaty a ten zbytek bylo nesmyslné střílení z kulometu a pohled na Pittovi nagelované vlasy.. jedno velké zklamání. 50%

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Jediná vada na kráse tohoto filmu je asi to, ne příliš šťastné rozdělení na první a druhou část. Jinak je to naprostá paráda,možná na trošku slabší začátek, ale na to jsem si už při hunger games zvyknul. V porovnání s ostatními díly v tomto dílu nebyla téměř žádná akce, ale zas ani tak to nevadilo. Pro mě fakt špička, hunger games je díl od dílu lepší a lepší, těším se na část 2. 93%

96 hodin: Odplata (2012)

Nevím no.. Už to nemá takový šmrnc jako jednička. Dějová linie je dosti podobná s jedničkou (aspoň tak se mě to zdálo), žádný nový nápad.. Nvm no.. 60%

Hanebný pancharti (2009)

Pro mě snad jedinej použitelnej film od Q.Tarantina .. Možná je to proto, že období WW2 mám docela rád, možná proto, že mě to nepříjde tak nudné a jednorázové jako ostatní jeho filmy. Jsou tu i skvělí herci, takže fakt nevím co bych dodal. 90%

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Hrozná infantilní srajda, občas přiblblý fórek u kterého se člověk pousmál, ke konci to bylo docela napínavé a když se všechno smíchá tak z toho vznikne i docela slušnej film.. No spíše průměrnej. Jsem zvědavej co vzejde z toho třetího dílu. 60%

Nezahrávej si s ohněm (2012)

Tak to bylo dost slabé. Nebýt Willise tak o tom ani nevím že to existuje a v televizi bych to zcela ignoroval, Bohužel jsem si toho všimnul a "musel" jsem na to koukat. Děj je nudnej a i přesto že mám rád akční béčka tak tohle mě prostě nehorázně nudilo a iritovalo. 20%

Soudce (2014)

Pro mě to bylo dost příjemné překvapení, čekal jsem že to bude nudnej shit u kterého si zdřímnu a reklamy před tím nasvědčovaly že to opravdu nuda bude (protože ty reklamy jsou dost často tématicky podobné k tomu filmu a byly ukázky na nějaké připodělané francouzské srajdy). Každopádně jak jsem psal, byl jsem překvapen. Film má sice dost "nudných" scén, ale jsou prostě potřeba. Ale jinak děj byl super a dohromady to dávalo fakt skvělý film.. 90%

96 hodin (2008)

Jediné čeho lituji je to, že jsem první půlku filmu nedával příliš pozor. Každopádně zbytek filmu byla naprostá pecka, akce skvělá, L. Neeson to zahrál skvěle. Nevím co bych tomuto filmu vytknul, každopádně dávám 4 hvězdy a až to uvidím někdy celé tak mile rád přehodnotím na 5. 84%

Trhliny v betonu (2014)

Opět další z průměrných filmů, na který jsem šel, protože jsem prostě "musel". Děj se nehorázně táhne, ale že by nudil se říct nedá.. Postavy jsou docela nesympatické, kromě toho tlouštíka, ten byl dobrej. Jinak jako nějaký odstrašující film pro mládež proč ne, ale vidět to podruhé.. ne díky.. 45%