Z pekla štěstí (1999)

Drak je příšerný, ale pohádku jako celek mám docela rád, obzvlášť vaculík tam vysloveně sedí.

Stvoření světa (1989) (TV film)

Moje nejoblibenější stvoření světa. Muzikálový styl mi sedl, u vtípků a narážek jsem se dobře bavil, zkrátka dobrý film.

Assassin's Creed: Embers (2011)

Jak žil, tak také zemřel. Souhlasím s ostatními, že animace Lineage byla asi nejlepší, nicméně pořád docela hezký epilog "IL Mentora"

Kung Fu Panda 2 (2011)

Některé hlášky mě opravdu dostaly: "Po má problémy se svým otcem." "No, já se svým otcem naštěstí žádné problémy nemám..." a choerografie soubojů mi vyloženě sedla. Jinak se to veze na podobné vlně jako jednička a i při druhém shlédnutí jsem se dobře bavil. U mě za plný počet.

Karcoolka (2005)

Příjemná parodie na spoustu pohádek se sympatickými postavami a dobře plynoucím příběhem.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Ano, bylo tam několik hezkých scén (ten svatostánek pramene se mi hodně líbil), bylo tam pár vtipných gagů, hodně se mi líbila mořská panna (dokonce nezapoměli ani na krev na nohách - velká pochvala), ale jako celek už je to takové ohrané a v podstatě nic originálního, pořád stejné postavy (krom černovouse a jeho dcerky žádná z dalších postav nedostala dost prostoru - kupříkladu u těch španelů mi to dost vadilo). Jako celek tři hvězdy a buď to příště pořádně okořeňte nebo už se s dalšími piráty běžte utopit.

Sucker Punch (2011)

Ano, je to možná trochu překombinované a nedotažené. Ale v mých očích: "A co? Až tolik mi to nevadilo." Muzika vybraná skvěle, "mise" moc hezky udělané a jediné co bych vytknul, že v bordelové linii se to místy trochu vleklo. Možná diskutabilní čtyři hvězdy, ale přesto 4*

Robin Hood (2010)

Možná bych tam našel něco k vytknutí, ale bavilo mě to natolik, že jsem neměl potřebu to hledat

T.M.A. (2009)

Líbily se mi psychadelické malby, atmosféra taky slušná (v tom domě bych nevydržel déle než jednu noc), ten medailon by se mi jako přívěšek líbil hodně a erotické scény, taky nebyly úplně na škodu. Na druhou stranu jednání jednotlivých postav bylo místy tak nelogické, až to člověka nutilo zvednout tázavě obočí a úplné rozzuzlení bylo trochu mimo a ze závěru hodnotím kladně pouze prozářené malby.