Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Ledgera jsem měl docela rád a jeho smrti je mi líto, ale v tomhle filmu mi vysloveně nesedl (uznávám ale, že to mohlo být i postavou kterou hrál) zatímco když se objevil Depp, tak mi koutky vystřelili vzhůru. Jinak vizuální stránka byla úžasná a samotného by mě zajímalo, jakou volbu by asi ďábel nabídl mě. Příběh samotný je jako to imaginárium - buď na tu hru přistoupíte nebo ne. Já jsem zůstal skeptický, takže zůstávám u slabších 3*

Jarmark marnosti (2004)

První film s Reese který jsem viděl a díky kterému jsem si ji oblíbil. Možná to bylo tématem, ale moc mě to nebavilo, přestože věřím tomu, že film co do historických reálií byl udělán docela kvalitně. Hezký výkon Byrnea byl jednou z mála sympatických postav.

A co když je to pravda? (2005)

Příjemný romantický film, kterému IMHO dodává charisma hlavně Reese. Pozn. tu zahradu bych si taky dal líbit.

Walk the Line (2005)

Bavilo mě to, hodně mě to bavilo a ten dům u jezera bych si taky moc přál mít. Normálně Phoenixe nemám rád, ale tady mi vůbec nevadil, Reese byla k pomilování... prostě dobrý film.

Království nebeské (2005)

Viděl jsem film v kině a nutno říct, že mě vůbec nezaujal. Co si z něj pamatuju nejvíce, bylo duralové (nebo z podobného materiálu) kopí v šermířském souboji Orlanda a to, že krátce (z diváckého hlediska) po povzbudivém projevu o tom, jak se nevzdají, tak vítězoslavně přichází s tím, že domluvil kapitulaci a všichni jásají. Přišlo mi to zkrátka jako pěkná blbost a asi už se na to podruhé nepodívám a to mám filmy podobného rázu docela rád.

Minority Report (2002)

Vizuálně skvělá podívaná, ale příběhově mi tak docela nesedl, původní povídka se mi zdála lepší.

Spláchnutej (2006)

Obvykle mám tyhle komedie rád, ale tahle mi příliš nesedla.

Godzilla (1998)

Taková malá ještěrka a půlka New Yorku se z ní může po---t. Navíc Reno je ve své roli okouzlující a jako komedie to funguje asi nejlíp.

Drž hubu! (2003)

Hláška - smích, hláška -smích, chvilku na rozdýchání... hláška - výbuch smíchu. Takhle asi vypadá průběh sledování tohoto filmu.