Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Bohužel ja se z toho neposeru jako jiní. Nacisti by archu stejně našli i bez Jonese a stejně by je ve finále zahubila. Jones nebyl ani schopný tu archu zajistit a stejně se ztratila takze zkurvil i tohle. Ano můžete předkládat řemeslnou režii, střih, hudbu, kameru atd. Jenže ani jedno mě nijak neohromilo.

Tajemná planeta Země (2020) (seriál)

Ty vědkyne v tomhle pořadu jsou tak sexy jak z nějakých sci - fi filmů :)

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Viděl v kině 6x. Víckrát jsem to nestihl. Nebudu se nijak obhajovat. A těm co se to nelibilo, však vy vite co mi můžete 😃

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Série se dostala presně tam kde jsem nikdy nechtěl aby se dostala. Dinosauři si běhají mezi lidi. Něco podobného zažívám u nových Hvězdných válek kde jsou všichni, už tak presileni, že si říkám, že by film mohl skončit už v deseti minutách. Ale zpět k dinosaurům. Když jsem videl pár dni předtím další upoutavku kde se všichni divili, že hlavní hrdina slíbí, dinosaurovi, že mu vrátí mládě říkal jsem si. "Co je to kurva za nápad" ale pak jsem si vzpomněl, že v předchozím díle jsme tu měli holčičku, kterou vyrobili pomoc genetiky tak to jsem si vzpomněl jak jsem v tom kině malem chcipl smíchy a to byl tenkrát další prvek, který jsem v Jurskem parku - neboli světě nechtěl vidět. V novém pokračování zase nechybí fakt dobré akční scény a navrat starých postav nechybí ale jelikoz s jurskym parkem nemam takovou nostalgii tak mě to nedokázalo tak chytnou za srdce jako jiné. Jak píšu, akční scény jsou dobré, libili se mi a užil jsem si je asi na celém filmu nejvíce. Jo jasně vizuál je pěknej ale u takovýho hollywoodskyho trháku v dnešní době je to standart. Hudba a střich super taky. Co se tyče postav jsou fajn, staré postavy si zachovali svoji tvář.   Jen nevím jestli bych chtěl další jurský park nebo svět. Pro mě je ta série už docela dokurvená ale kdyby se Spilberg vrátíl - což by to bylo zajímavé kdy by se oscarove eso chytlo sedmého dílu téhle série mohlo by to nabrat úplně jiný směr. Režisér čtvrtého dílu se vrátil a hodně lidi věřilo a doufalo, že udělá skvělou tečku a velkolepé finále. Něco podobného se věřilo, i 9 epizody Hvězdných válek kdy návrat režiséra sedmého dílu znamenal také jakési světlo, jak většina z nás na 9 nadávala tak u nového jurského parku neboli světa to zklamání zas tak nehrozí. Ale všímate si lidi jak dnešní Hollywood neumí pomalu nic jiného než jen ždímat staré značky a dělat pokračování jak u hororu v 80.letech. Ani nevim jestli se mám smát nebo brečet. Další dinosaurskych díl však zůstává trochu průměr.

Přátelé - Phoebe a její krysy (2003) (epizoda)

Phoebe jsem nikdy neměl rád takze epizoda o krysách byla utrpení. Jo možná Phoebe nechapu ale výmluvu tohle typu se dá použít u všeho, takze Phoebe u me vždy znamenala z kola ven.